Skocz do zawartości

akcja serwisowa e90


jacek21

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam z ciekawości.

 

Jak producent "namierza" obecnego właściciela pojazdu? Dla przykładu sprowadziłem auto z Niemiec i jestem jego 3 właścicielem a w ASO BMW nigdy nie byłem. Gdyby jakaś akcja dotyczyła mojego pojazdu to producent znajdzie sposób na kontakt ze mną?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko 1 właściciel jest informowany.

 

Chciałem się "przypisać" do mojego auta ale powiedzieli żeby po prostu dzwonić co jakiś czas i pytać czy nic się nie pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości.

 

Jak producent "namierza" obecnego właściciela pojazdu? Dla przykładu sprowadziłem auto z Niemiec i jestem jego 3 właścicielem a w ASO BMW nigdy nie byłem. Gdyby jakaś akcja dotyczyła mojego pojazdu to producent znajdzie sposób na kontakt ze mną?

 

Pozdrawiam.

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu napiszę o szczegółach, na razie wygląda to tak że dealer u którego kupiłem auto mówi że jest akcja serwisowa (pompa hamulcowa) , natomiast inny duży dealer z innego miasta sprawdzając mój WIN mówi że to nieprawda .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podejrzewam, że to raczej jest związane z konkretną wersją silnikową, w tym przypadku N43.

Dam znać jak mi się czegoś uda dowiedzieć bo póki co kontakt z tym ASO od którego dostałem zaproszenie jest mocno utrudniony.

Pani w recepcji nic nie, a z kolei osoba z działu serwisowego nadal nie oddzwania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mnie odpowiedziano, że będzie domontowany dodatkowy czujnik w układzie hamulcowym (o ile dobrze zrozumiałem pomiędzy serwem a pompą podciśnieniową). W moim przypadku dotyczy 118i z silnikiem N43. Zapewne będzie też modyfikowane oprogramowanie. Aby nie oddawać samochodu na kilka dni, to trzeba się umówić, bo muszą zamówić zestaw doposażeniowy, a i wtedy nie gwarantują "naprawy" tego samego dnia, bo sprawa jest skomplikowana, a jak testy wykażą odchylenia, to będzie większa naprawa (wymiana pompy vacum?)- cytat prawie dosłowny. Z uwagi, że auto jest mi niezbędne na razie wstrzymałem się z decyzją.

Co do informacji z ASO - moje auto też zostało kupione w DE, ale było kilka razy w ASO PL i jest w ich bazie mój adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko to o czym napisał mój przedmówca "multilab".

Auto zostaje w serwisie co najmniej na 3-4 dni a jeżeli wymiana czujnika nie pomoże wtedy pobyt może wydłużyć się nawet do dwóch tygodni. W moim przypadku, również auto kupione w DE i przechodziło akcję serwisową wymiany cewek zapłonowych w ASO PL, więc mają już jakąś wiedzę na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.