Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne autko co ważne unikatowe bardzo ładna felga.Co to za model?

Pytanie cooler MG robiony na miarę czy typu plug &Play

 

 

Chlopaki z MG juz mieli kogos na warsztacie i wiedzieli jaki intercooler wejdzie.

Powiem tak, jest zrobiony bardzo dobrze a po założeniu nigdzie nawet palca się nie wciśnie :) troche trzeba przekombinować rury poza tym wszystko pasuje ( zostaje jedna część spod oryginalnego IC ).

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedeny minus to wnetrze orginalne BMW ktore jest... no nudne i brzydkie oprocz wykonczen Individual ale to latwo naprawic.

 

Trochę przesadzasz, w porównaniu do wsi które w środku robią producenci aut w Europie i USA BMW wyróżnia się naprawdę na plus, zwłaszcza w serii 3. Po małym liftingu pod swój gust w stylu oklejenia/obszycia listw jest już bardzo dobrze. A swoją drogą... Zastanawiam się nad oklejeniem lub obszyciem listw u siebie i jestem ciekawy co być doradził. :)

 

 

No tak jak mowie jak wymienisz listwy, obszyjesz kierownice i polakierujesz okropne plastiki jakosci daewoo to bedzie fajnie wygladac. :) jak chodzi o listwy to masz piano black, mozna tez obszyc skora z ladnymi przeszyciami albo wylewasz karbonik albo lakierujesz na kolor, mozliwosci jest masa !

 

jedeny minus to wnetrze orginalne BMW ktore jest... no nudne i brzydkie oprocz wykonczen Individual ale to latwo naprawic.

 

 

Również się nie zgodzę. Na zdjęciach owszem również myślałem że będzie biednie ale na żywo a szczególnie gdy jest zmierzch i widać podświetlenia wnętrze na prawdę wygląda pięknie. Porównując do swojej poprzedniej e60 jest o wiele ładniej.

 

masz dokladnie to wnetrze ktore mialem zanim wymienilem oprocz tych fajnie pdswietlonych listew (wychodzily tylko do E92 czy do E90/E91 rownierz ?), kazdy swoje tam smaki ale wedlug mnie plastiki sa do odstrzalu wszystkie do lakierowania, listwy na niby cos szarego, aluminiowo z pszczolkami podobne nadaja sie do jedynie do obszycia lub lakierowania.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedeny minus to wnetrze orginalne BMW ktore jest... no nudne i brzydkie oprocz wykonczen Individual ale to latwo naprawic.

 

Trochę przesadzasz, w porównaniu do wsi które w środku robią producenci aut w Europie i USA BMW wyróżnia się naprawdę na plus, zwłaszcza w serii 3. Po małym liftingu pod swój gust w stylu oklejenia/obszycia listw jest już bardzo dobrze. A swoją drogą... Zastanawiam się nad oklejeniem lub obszyciem listw u siebie i jestem ciekawy co być doradził. :)

 

 

No tak jak mowie jak wymienisz listwy, obszyjesz kierownice i polakierujesz okropne plastiki jakosci daewoo to bedzie fajnie wygladac. :) jak chodzi o listwy to masz piano black, mozna tez obszyc skora z ladnymi przeszyciami albo wylewasz karbonik albo lakierujesz na kolor, mozliwosci jest masa !

 

jedeny minus to wnetrze orginalne BMW ktore jest... no nudne i brzydkie oprocz wykonczen Individual ale to latwo naprawic.

 

 

Również się nie zgodzę. Na zdjęciach owszem również myślałem że będzie biednie ale na żywo a szczególnie gdy jest zmierzch i widać podświetlenia wnętrze na prawdę wygląda pięknie. Porównując do swojej poprzedniej e60 jest o wiele ładniej.

 

masz dokladnie to wnetrze ktore mialem zanim wymienilem oprocz tych fajnie pdswietlonych listew (wychodzily tylko do E92 czy do E90/E91 rownierz ?), kazdy swoje tam smaki ale wedlug mnie plastiki sa do odstrzalu wszystkie do lakierowania, listwy na niby cos szarego, aluminiowo z pszczolkami podobne nadaja sie do jedynie do obszycia lub lakierowania.

 

 

Popieram pomysl z listwami ;) te "szare" sa nudne i nie pasują zupełnie do tego wyjątkowego egzemplarza :)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam 2 problemy z BMW.

 

Pierwszy- gdy odpalam silnik od razu pojawia mi się taki komunikat - co to takiego?

wydaje mi sie ze to pewnie coś z nawigacją i korkami? Albo jakiś system wspomagający trakcję?

 

BLAD2.jpg

 

 

Oraz drugi- zapala się podczas jazdy ( różnie, wydaje mi się że najczęściej gdy ostro przypałuje i odpuszcze gaz )

 

 

BLAD1.jpg

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytam że to najprawdopodobniej pompa paliwa HPFP albo wtryski...

 

Tylko INPA to odczyta? Bo jak podpinamy zwykły KTS to niestety nie ma żadnego błedu w pamięci

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm być może, zalałem ją 95 a jak jeździłem na 98 to nie pokazało tego problemu. Nie pomyślałem o tym.

Zalać 98/99/100? Co raczej powinno się lać do 335i ?

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem wysokooktanowe paliwo - trochę przegoniłem auto i kontrolka od silnika już się nie zaświeciła tak jak ostatnio ( 10km - troche mało ale jutro robie trase 200km więc na pewno się okaże)

Natomiast chyba akumulator idzie do wymiany bo pokazuje że pobiera prąd na wyłączonym silniku.

 

Poza tym zrobiłem dzisiaj prawie 4 godzinną polerkę ręką, zacząłem w słońcu... zastał mnie śnieg gdy kończyłem polerować tył ;/

 

 

 

20160319_132638.jpg

 

20160319_142758.jpg

 

20160319_142805.jpg

 

20160319_143114.jpg

 

20160319_143136.jpg

 

20160319_143150.jpg

 

20160319_144214.jpg

 

20160319_144220.jpg

Edytowane przez Adrianadernew

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepsze E9x (nie M3) tu na forum! :cool2:

 

Ogromnie Ci dziękuję :D ! Ale myślę że znalazłoby się kilka lepszych perełek :D Nie mniej bardzo mi miło i będę robił co w mojej mocy żeby jeszcze upiększyć auto ! :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kóńcówki wydechu to bym zmienił , zbyt skromnie wyglądaja . Dwa razy po 90 mm co najmniej załatwi sprawę. :mrgreen:

 

Otóż to :) Też się nad tym zastanawiałem, tak żeby było po 0,5-1cm po okręgu do plastików

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sztuka!

Przekoduj koniecznie CIC, aby usunąć legal disclaimer, który mają tylko wersje US (miałem to samo ale w CCC i strasznie denerwuje), przy okazji zmień język na polski i wgraj polskie mapy. Wbrew pozorom jest to dziecinnie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sztuka!

Przekoduj koniecznie CIC, aby usunąć legal disclaimer, który mają tylko wersje US (miałem to samo ale w CCC i strasznie denerwuje), przy okazji zmień język na polski i wgraj polskie mapy. Wbrew pozorom jest to dziecinnie proste.

 

A czy na naszym forum są jakieś informacje na ten temat?

 

Pytanie numer 2: BMW przy prędkościach ponad 100km/h bardzo dziwnie zachowuje się na drodze, gdy jadę prosto jest okej ale każdy ruch kierownica lub zmiana pasa ruchu powoduje pływanie auta czy wezykowanie. Trzeba mocno trzymac kierownice i na prawde uwaznie robic lekkie odbicia. Zachowuje się strasznie niestabilnie.

Miał ktoś taki przypadek? Geometria jest wzorowa. Opony nowe z tyłu a przód dużo bieżnika. Wszystko wyważone. ( 245/35r19 i 275/30r19) może za szerokie? Są po 15 mm szersze niż fabryka puściła ale na takich już ją kupiłem. Ale z drugiej strony nawet na idealnym asfalcie na nowej autostradzie jest to samo więc to chyba nie opony

Myślałem że to kwestia przyzwyczajenia do napędu tylnego ale nie wydaje mi się.

Edytowane przez Adrianadernew

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na PW w sprawie CIC. Napisz tylko czy posiadasz kabel D-CAN i czy masz jakieś umiejętności oraz daj emaila. I skąd jesteś, to może będzie mi łatwiej do kogoś pokierować. Dziś wyjeżdżam i dopiero jutro najprędzej odpowiem bo to trochę czasu zajmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kóńcówki wydechu to bym zmienił , zbyt skromnie wyglądaja . Dwa razy po 90 mm co najmniej załatwi sprawę. :mrgreen:

 

Otóż to :) Też się nad tym zastanawiałem, tak żeby było po 0,5-1cm po okręgu do plastików

ja mam u siebie 100mm i wg mnie najlepiej to pasuje ,90 dadzą ci marny efekt jak w oryginale jest 80

polecam El-tec w Piastowie u nich robiłem z pół roku temu to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.