Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

A mi ten spoiler od M3 GTS czy jakoś tak bardzo się podoba :)

 

Masz rację, właśnie M3 GTS, jedyne E92 na którym nie kłuje mnie ten jebitny spojler w oczy :P. Chociaż moim zdaniem tego typu spojlery pasują jedynie to Prosiaków GT :cool2:

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widzę że zdania podzielone :D

 

Mam problem - spalił mi się kierunkowskaz w błotniku ;/ tak przeglądam neta i nie ma nic ciekawego , same wieśniackie badziewia ;/

Macie może jakieś ciekawe kierunki? ( na pewno ciemne/czarne/dymione)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem dymione czarne bez chromowanej obwódki jakieś badziewia niefirmowe, ale dają radę i nic nie parują, nie ciekną i ładnie wyglądają. Demontaż starych to prościzna-wystarczy przesunąć kierunkowskaz w stronę przodu auta (chyba bo już nie pamiętam) o pół cm i np.cienkim małym śrubokrętem podważyć i wychodzi. Koniecznie też nowe żarówki pomarańczowe bo stare będą już "zmęczone" i wyblakłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż swoją drogą:p

Tak samo zamontowane są w bagażniku i rejestracji :)

Masz jakieś zdjęcie lub link? No właśnie ja nie chcę żadnych chromowanych a chyba takie ze znaczkiem M wyglądałyby słabo?

 

Dopiero doczytałem o zarowkach.

Ja musowo ledy chce :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten sam patent co w oświetleniu tablicy. No to sobie poradzisz zatem bez problemu.

Ja kupiłem to: http://allegro.pl/bmw-5-e60-e61-03-kierunkowskazy-smoke-dymione-i5435553096.html Moje oryg. były już takie zżółkłe a nie białe, a że auto mam czarne to postawiłem na czarne kierunki.

Do E9x pewnie to samo jest. Nie polecałbym czegoś takiego bo tam są przykłady jak na aucie wygląda.http://allegro.pl/kierunkowskazy-led-bmw-e60-e61-e90-e92-e93-x3-e83-i5997157628.html i według mnie słabo. Ja jestem zdania że powinno wyglądać jak najbardziej fabrycznie a nie żadne bajery szmery i chromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze tutaj bo od kilku dni nikt w dziale mechanicznym nie odpowiada ;/

 

zastanawiałem się nad wybebeszeniem swoich DP - czy ktoś to już robił?

Czy nie będzie problemu ze spalinami w związku że pomiędzy 2 rurami będzie duża pucha? Czy lepiej wyciąć ją i dospawać rurę o tej samej średnicy zamiast pustej puszki?

 

z błędem sond jakoś sobie poradzę, elektryke się ogarnie ;)

Pytam z mechanicznego punktu widzenia.

Nie chcę wydawać 2 tysięcy za 2 metalowe rurki skoro mogę rozciąć puchy, wywalić środek i zaspawać wszystko za 50 zł.

 

 

To samo ma się do środkowego wydechu, tam też są 2 puchy. Jak to załatwić? :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mercedes robi wrażenie, tutaj najlepiej pasuje powiedzenie - gdzie kończy się ekonomia zaczyna się pasja! :wink:

Jeden z mieszkańców dzielnicy w której mieszkam, wozi się takimi modelami od dobrych 25 lat, nigdy nie widziałem Go w innym samochodzie.

Zresztą Twój is to również perełka, ciemny dach będzie wyglądał dobrze, obecnie ciemny luk otwieranego nieco burzy formę czerwieni, jest go zwyczajnie zbyt mało :wink:

Niebieska prezentuje się słabo :lol:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra chłopaki ;)

Przez długi weekend do auta wpadły customowe downpipsy 3" z kwasówki z nowymi uszczelkami od wydechu i turbo + obejmami.

Efekt jak dla mnie jest świetny. Auto dopiero teraz brzmi tak jak powinno :)

Środkowe katy narazie zostawiam bo i tak ładnie bulgocze przy schodzeniu z obrotów a i zdaża się że przy wchodzeniu na wyższy bieg strzeli z wydechu :)

Niestety nie mam żadnych zdjęć jak to wyglądało bo auto oddałem i pojechałem załatwiać swoje sprawy.

 

Filmik z dźwiękiem wstawię pewnie w następnym tygodniu jak pojadę ją shamować i zrobić program pod te wszystkie ,,mody,, :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witajcie po długiej przerwie ! :)

Trochę mnie tu nie było więc dodam nowy post pod postem, moze nikt sie nie obrazi ;)

Z racji, że w aucie zasiadł duży IC od MGMotorsport oraz przelotowe downpipsy i sportowy filtr powietrza stwierdziłem że auto trzeba jakoś zestroić aby wszystko trzymało się kupy :8)

 

Zalałem bezołowiową 95 ( na takiej przeważnie jeżdżę więc na tym chciałem mieć strojone, pewnie na 98+ wyszłoby lepiej ale i tak nie ma lypy :mrgreen:

Dodatkowo kumpel którego jest ta hamownia i robił już kilka 335i powiedział że gdy przyjeżdżają do niego z wykresami od innych to zawsze ich wyniki są lekko zawyżone i u niego pokazuje niższą moc niż na papierku np kreatora lub innych warszawskich tunerów. Więc te + kilka koni i momentu mógłbym na innej hamowni mieć ( co oczywiście sprawdzę za jakiś czas i wstawię wykres ponownie z czystej ciekawości :D )

 

Pierwszy test :

Auto powinno mieć 326KM i 450NM (bez overboostu) a 500 NM z overboostem a wyszło.... 350KM i 505NM - stwierdziliśmy że chyba było coś grzebane w ameryce bo jeśli załączył się ten overboost to 500NM byłoby niby ok ale raczej IC + DP + filtr nie dałyby 24koni więcej?

 

Po grzebaniu doszliśmy do wniosku że w sumie nie da się jednoznacznie stwierdzić czy tak wyszło z fabryki czy ktoś zrobił taki delikatny mod? ( ale po co ? ) Turbiny działały o 1,5 psi mocniej niż w zwykłej 335i ( nie wiem jak powinno być w 335is? moze właśnie o te 1,5 więcej? ) Była również bardzo delikatnie zwiększona dawka paliwa ( w porównaniu do 335i które już robił ).

W skrócie - musielibyśmy dopaść jeszcze jedną 335is i przejrzeć jej sterownik.

 

Po zmianie ustawień w sterowniku ( nie chcieliśmy przegiąć pały, ustawiliśmy wartości na stosunkowo bezpiecznym poziomie i autko wypluło ( jak dla mnie ) rewelacyjny wynik:

 

380,7KM oraz 573.2NM na paliwku 95 z małej wiejskiej stacji :)

 

Moje odczucia - rewelacja. Mieli tyłem aż miło i przy większości zmiany biegów ślicznie strzela :)

Poniżej wykresy :) !

 

 

 

hot 1

 

20160628_104757.jpg

 

20160628_150355.jpg

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze spokojnie po zmianie IC + DP + filtra mogles miec te 24km wiecej niz fabryka. Czesto nowe auta bez ruszania czekolwiek maja te 10/15km wiecej niz deklaruje producent :8)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze spokojnie po zmianie IC + DP + filtra mogles miec te 24km wiecej niz fabryka. Czesto nowe auta bez ruszania czekolwiek maja te 10/15km wiecej niz deklaruje producent :8)

 

W takim razie wszystko by się zgadzało :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko! Obiecałem że będą filmy więc dodaję :)

 

50-180 km/h , 0-210,

 

 

Oryginalny wydech, sportowe katy.

 

Launch controll 0-160km/h , NIE PODOBA MI się to jak zmienia biegi przy launchu na S+ sport. Na samym S bez sportu zmienia chyba lepiej co ? wydaje mi sie ze to kwestia starego softu skrzyni ( wyszedł nowy i podobno problem znika, odezwe się do chlopaków od bimmera ;) )

 

Edytowane przez Adrianadernew

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w podpisie masz e90 335d ;)

335i bardziej idzie dmuchnąć na 450koni niż diesla bez znacznych kosztów i to już jest wtedy konkretna rakieta chociaż niecałe 400koni to i tak robi wiatrak z 99,9% aut spotykanych na drodze i daje wystarczająco dużo adrenalinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie lejesz 98... Szkoda wtrysków na 95... 5000PLN komplet.

 

Moje 335i ( N54 ) mam wystrojone na 378KM i 480Nm. Jakoś srogo z momentem u Ciebie.

 

Generalnie piękna beemka, gratuluje ! :)

 

Co do Launch Control to w poliftówkach już był na 100%.

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie coś

100-200 w niecałe 8s tylko pytanie czy jest sens bo 10s to tez jest extra wynik

 

Patrząc po opisie brakowałoby mi tylko hybrydowego turbo ( albo i aż ) - daje spory wzrost ale kosztuje chyba z 8 koła z tego co wiem?

pełny przelot na wydechu ( bo mam kat środkowy) i hybrydowa skrzynia - nie wiem co to może znaczyć.

Poza tym wszystko mam, a no i paliwko 102 oktanowe a nie 95 przydaloby się zalać :D

 

Wydaje się ze niby mało brakuje ale najgorzej z tym hybrid turbo i czym jest hybrid trans.

 

Szkoda, że nie lejesz 98... Szkoda wtrysków na 95... 5000PLN komplet.

 

Jakoś srogo z momentem u Ciebie.

 

Co do Launch Control to w poliftówkach już był na 100%.

 

W 335is fabrycznie jest 450NM a po overbooscie 500NM ( napisałem o tym w pierwszym poście :) ) zasługa skrzyni 2 sprzęgłowej.

 

co do launcha- występuje tylko i wyłącznie w skrzyniach 2 sprzęgłowych po 2010 roku ( w przedliftach na pewno nie było launcha ) Nawet DKG w e92 z 2009 tego nie ma( wiem bo mam kumpla i do tego nie da się go doprogramować- ściga się po torach i ma u siebie prawie 500 kucy i już wielu magików próbowało to zrobić) .

 

 

Witajcie po długiej przerwie ! :)

]

 

 

Hej u mnie po wymianie tylko IC było 23 konie wiecej

 

 

 

więc możliwe ze graty tyle dały :)

 

 

 

 

ps: wczoraj brałem się z F30 335i xdrive 306km. to z launcha nawet xdrive siadał na starcie przy tej mocy a dalej to już tylko lusterko :)

później brałem się też z lexusem ISF 5.0 423kucy - do 100 wypruł o maskę do przodu ale od 160 do 200 już moja e92 była o połowę długości na prowadzeniu i trzeba było hamować.

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
:shock: PIEKNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.