Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

gość na głowę upadł z tą ceną

stoi jeszcze drugi

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335is-ID6yUDrj.html

 

i nawet go oglądałem na żywo i nim jeździłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem, byłem w warsztacie itd. właściciel generalnie ma zdanie, że wie wszystko o N54 bo mial już kilka 335i i chwali tego IS wielce. A auto bez skazy nie jest, miało przygode jak to z USA ale jak pytałem gdzie co jak było robione to za bardzo nie chciał opowiedzieć. Do tego ma kilka tys wkładu na dzień dobry (hamulce tył i przód są jeszcze oryginalne z 2011r i biją przy hamowaniu, do natychmiastowej wymiany. Do tego wyciek ze skrzyni do roboty i jedna rzecz o której się dowiedziałem a wolałbym o tym nie pisać na forum). Pomijam brak nawigacji (facet twierdzi że to żadna wada bo w poprzedniej 335 ją miał i totalnie mu się nie przydawała więc w tej nie ma i super). Końcówki wydechu ma jakoś nienaturalnie opuszczone w dół -mnie by to drażniło a on mówi że tak jest w coupe. Wyciek ze skrzyni stwierdził że nie będzie robił tylko doleje sobie co jakiś czas litr i gitara, moim zdaniem to kiepskie podejście do samochodu.

 

Sama jazda spoko, fajna jest ta skrzynia DKG, szybsza niż zwykła. Pokazywało mu spalanie od dawna niekasowane tylko 10,5l -nie wiem czy to możliwe ale może przez to że skrzynia ma 7biegów to zrzuca szybciej biegi i tak jest bo zrobiłem kilkanaście km dość dynamicznie i spalanie skoczyło tylko na 10,6

Generalnie szukam jakiegoś IS z Mariuszem żeby sprowadzić ale mały wybór albo zbyt mocno rozbite żeby się nadawały do kupienia i nie wstydzić się go potem na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo PL albo USA kupować bo od niemca najtaniej 100k zł + opłaty

 

https://www.mobile.de/pl/samochod/bmw-335is/vhc:car,ms1:3500__335is,vcg:

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle że 12-13l jest realniejsze przy normalnej jeździe mieszanej, ale jeśli gość jeździ długo w trasach bez szaleństw to 10,5 też jest możliwe. Pewnie i do 8l można zejść ale to nie jazda tylko padaczka.

Co do cen ISów na mobile to wszystko co unikatowe cenią i tam po 25k Euro chodzą minimum, co nie zmienia faktu że one też przypłynęły z USA i najlepiej opłaci się u źródła bo w Europie jak ktoś IS sprzedaje to chce zarobić ileś tam tys zł na czysto bo auto jest jednak rzadkie,ciekawe i liczy że ktoś kupi.

Ta biała nie jest zła, idzie wszystko ogarnąć ale z navką to 11-12tys minimum na dzień dobry o ile nie wyjdą inne kwiatki+ niewiadomo kto i jak to naprawiał no i podejście obecnego właściciela do auta jest w stylu "po co wydawać tyle kasy jak można taniej" przykład z tym wyciekiem ze skrzyni stwierdził ,że nie będzie wymieniał miski+filtr + uszczelnienie bo to ponad 1000zł to lepiej co jakiś czas dolać litr oleju i będzie spoko. Na takim aucie skąpić przy tak ważym elemencie jakim jest skrzynia to wg mnie przesada :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty na sprzedaż:

 

intercooler wagner evo 2 2000zl

wydech akrapovic 5500zl

dp wagner 1500

awron 2200

rollbar 2500zl

turbiny hybrydy perun 4500

fotele recaro cs 8000

listwy wewn. carbon performance 2500

stabilizatory hr przód tył 1000zł

dolot afe power 1300zl

kierownica performance 1000zł

goła bez łopatek z blendą

 

spoiler m3 gts 3500zl

chlodnica wody mishimoto aluminiowa 2000zl

gwint P+T KW V2 4500

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty na sprzedaż:

 

intercooler wagner evo 2 2000zl

wydech akrapovic 5500zl

dp wagner 1500

awron 2200

rollbar 2500zl

turbiny hybrydy perun 4500

fotele recaro cs 8000

listwy wewn. carbon performance 2500

stabilizatory hr przód tył 1000zł

dolot afe power 1300zl

kierownica performance 1000zł

goła bez łopatek z blendą

 

spoiler m3 gts 3500zl

chlodnica wody mishimoto aluminiowa 2000zl

gwint P+T KW V2 4500

 

Cześć, które miasto zamieszkujesz? Może byłbym zainteresowany co niektórymi flakami :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu...No to kawałek, ja z Wrocławia piszę.

Podeślij mi proszę na priv foty rollbara,foteli z opisem, chlodnicy, stabilizatorow i dolotu afe plus opis stanu, a do tego wydechu, choć jeśli nie jest to quad, to się nie fatyguj, bo mam Remus Race Quad i potrzebuje go zastąpić quadem. Pozdro

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu...No to kawałek, ja z Wrocławia piszę.

Podeślij mi proszę na priv foty rollbara,foteli z opisem, chlodnicy, stabilizatorow i dolotu afe plus opis stanu, a do tego wydechu, choć jeśli nie jest to quad, to się nie fatyguj, bo mam Remus Race Quad i potrzebuje go zastąpić quadem. Pozdro

 

trzymaj numer do Igora 602 767 607, ja mu tylko pomagam w sprzedaży.

ale szczerze myślę że nie będzie mu się chciało latać robić zdjęć bo zainteresowanie ma ogromne.

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzzz...nie ma co cisnąć jak mówisz, że mu wszystko na pniu schodzi, aż tak mocno mi nie zależy. mam w planach zakup nowych flaków, a pomyślałem, że używka to zawsze jakaś opcja. Pozdr
Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytać nie szkodzi :) Może akurat ma jakieś zdjęcia dlatego podałem Ci numer.

Narazie jeszcze nic nie schodzi, on czeka aż będą chętni na wszystkie graty i za jednym rzutem chce całe auto rozebrać i na serie zrobić.

a co do wydechu to z tego co się orientuje to układ akrapa od downpipsów do wylotu z klapkami pneumatycznymi na pełen przelot, drze ryja jak oszołomiony. ( klapki pneumatyczne dorabiał, dlatego jest możliwość pełnego przelotu)

O taki

http://www.topendpower.pl/p/pl/akr-s-bme90-91-335/uk%C5%82ad+wydechowy+typu+cat-back+evolution+akrapovic+-+bmw+335i+e90-+e91-+e92.html

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fotki to najlepiej tu: https://www.facebook.com/335GTSbyigor/ znajdziesz chyba wszystko ;)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, ja akurat jeśli już, to quada potrzebuje, bo takowego mam, pod niego dyfuzor i nie będę przerabiał. Ja byłbym zainteresowany paroma rzeczami, ale jak się chłopy szarpią, a komuś się fot zrobić i wysłać nie chcę, to bez ciśnienia.
Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, sprawa wygląda tak:

 

auto dostaje za mało powietrza

-za 2 tygodnie jestem umówiony na zrobienie nowego dolotu powietrza od grilla do filtrów, będzie miał większą średnice.

 

I bedę poszukiwał większych filtrów, obowiązkowo również z możliwością łapania powietrza nie tylko zewnętrznymi ściankami tak jak mam teraz, ale i również od środka- takie stożki z wyciętymi walcami wewnątrz.

Gdzie znajdę jakąś firmę/sklep który ma dużo tego asortymentu? Musiałbym wpaść i na dopasowanie szukać bo po wymiarze ciężko określić co wejdzie a co nie a tam wszystko na milimetry do spasowania.

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po parametrach na kompie jak podpielismy i założyłem dodatkowe rury i 2 duże stożki na zewnątrz plus wiatrak . Była duża różnica w wartościach

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak tam zrobiłeś coś z tym dolotem?

 

w czasie oczekiwania na Isa wiadomo- CZAS SIĘ DŁUŻY obejrzałem już chyba wszystkie filmy o isach w necie :) więc wertuje sieć i znalazłem pare interesujących tematów

 

m.in. gość z innego PL forum, który w 335i z turbinami z Niemiec ma obecnie 530KM

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=148486&start=180

 

moje 335i dostalo znowu nowe Mody.

 

- Czarna podsufitka - caly komplet

- Zestaw Felg Zimowych Rondel 18 cali

- Zestaw Felg letnich BBS RE-V (Kute Felgi, bardzo lekkie) 19 cali, robia robote.

- Nowe turbiny i Soft. Aktualna Moc to 530 koni i grubo ponad 700nm. vmax 317 skrzynia sie konczy gdzies na 330-340kmh.

 

jedynie co jeszcze pozostalo to szpera....

co do turin to sa Turbiny HM 540 z Deutschland.

 

https://www.1erforum.de/threads/n54-turbos-einbau-tausch.240815/

https://www.hm-turbotechnik.com/bmw/bmw-335i-n54-biturbo/

 

wychodzi na to że koszt z montażem turbin to 2500 euro + za 600 euro mogą wystroić auto

na stronce mają jeszcze pakiet HM700 czyli na 700 koni albo ja czegoś nie rozumiem bo myślałem że takie moce to już na single turbo tylko robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.