Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety tak się nie uda, trzeba przepisać wyposażenie.

Na stronie bimmer.work rozkoduj VIN a później musisz ręcznie odklikac opcje w konfiguratorze.

 

dzieki, tak zrobilem, chociaz nie da sie wszystkiego zaznaczyc np jak zaznaczam kierownice skorzana z M to wymusza mi caly pakiet M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz pakiety się zmieniają, jeśli jest auto z PL salonu i w miarę świeże, to klepiąc pakiety masz nawet ułatwione zadanie, bo potem dodajesz tylko te opcje których w pakietach nie ma.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz pakiety się zmieniają, jeśli jest auto z PL salonu i w miarę świeże, to klepiąc pakiety masz nawet ułatwione zadanie, bo potem dodajesz tylko te opcje których w pakietach nie ma.

 

Pzdr

 

dokladnie tak zrobilem ;) z tym ze na poczatku jest ciezko bo tam jest troche podobnych nazw i czasami jedna z druga sie wyklucza ale juz doszedlem co do czego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na forum wyposażenie, ocenimy czy warto brać ;)

 

Wyposażenie każdy robi pod siebie - dla jednego Night Vision to zbędny wydatek, dla drugiego pakiet M

Niektóre zaś rzeczy są w pakietach i czy się chce, czy nie, to się je dostaje - z drugiej strony kosztują wtedy tak mało, że aż "grzech nie brać" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall

 

BMW jako jedyna marka premium aktualnie jest na tyle upośledzona że nie ma chociaż uproszczonej wersji autopilota (to co jest to śmiech), dlatego też poszła równie upośledzona propozycja zastępstwa. Tyle ;).

 

smisniakiewicz

 

Co w konfiguratorze kosztuje "mało" u BMW :P ?

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekawa wersja, ma większość co do szczęścia potrzeba, szkoda tylko że nie ma tempomatu stop &go, w mieście w korkach rewelacja, podparcie lędźwiowe też by się przydało. Poza tym naprawdę fajna wersja, środek też musi być bardzo ładny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że nie ma tempomatu stop &go, w mieście w korkach rewelacja

 

Pytanie - jak się auto zatrzyma na kilka sekund i gaśnie, to potem samo się zapala, ale aby ruszyło, trzeba musnąć pedał gazu.

A tymczasem według informacji z Infolinii do 30 sekund auto powinno się samo włączać i wyłączać (no i jechać)

To jak to jest? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ktoś już wcześniej wyjaśniał i faktycznie tak jest. Czas załączonego tempomatu zalezy od informacji z RTTI.Dziś miałem okazję zaobserwować kiedy te 30 sek. obowiązuje a kiedy 5 sek.

Jak nie był oznaczony korek w RTTI to było 5 sek. Nie trzeba jednak dotykać gazu, można wcisnąć przycisk res na kierownicy aby auto ruszyło.

Gdy był oznaczony korek i podane informacje odnośnie korka to czas wydłużał się do 30 sek.

Ciekawe są również szczegóły odnośnie korka w nawi, podawana jest dokładna długość w metrach oraz średnia prędkość. Taka ciekawostka.

 

Co do wyłączania się silnika w korku to szczerze jest to bardzo irytujące jak co chwilę auto gaśnie i się uruchamia, u mnie cały czas włączony jest tryb sport Individual gdzie auto start stop jest wyłączony domyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie "buty" - fatycznie tam, gdzie jeżdżę, jest notorycznie korek, ale auta jadą co około 8 - 15 sekund (4 pasy zwężają się stopniowo do jednego)

Na nawigacji jest czerwień, ale zwróciłem uwagi, aby RTTi pokazywał korek

Hm... A może mi nie pokazuje, bo nie jadę na nawigacji, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wcześniej wyjaśniał i faktycznie tak jest. Czas załączonego tempomatu zalezy od informacji z RTTI.Dziś miałem okazję zaobserwować kiedy te 30 sek. obowiązuje a kiedy 5 sek.

Jak nie był oznaczony korek w RTTI to było 5 sek. Nie trzeba jednak dotykać gazu, można wcisnąć przycisk res na kierownicy aby auto ruszyło.

Gdy był oznaczony korek i podane informacje odnośnie korka to czas wydłużał się do 30 sek.

Ciekawe są również szczegóły odnośnie korka w nawi, podawana jest dokładna długość w metrach oraz średnia prędkość. Taka ciekawostka.

 

Co do wyłączania się silnika w korku to szczerze jest to bardzo irytujące jak co chwilę auto gaśnie i się uruchamia, u mnie cały czas włączony jest tryb sport Individual gdzie auto start stop jest wyłączony domyślnie.

 

Ale teraz stop & go działa w mieście na zwykłych drogach ? Bo w serii F nie działał.... jedynie na ekpresowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Działa wszędzie,

różnica jest w czasie gdy jest on aktywny po zatrzymaniu pojazdu - przechodzi w tryb "stand by" po 5 sekundach na normalnych drogach - a po 30 sekundach jeśli jest korek oznaczony w nawi. Przynajmniej takie są moje obserwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem w f30 zwykle audio i byl dramat, w F10 mam HK i jest fajnie, a teraz w F34 hifi i dla mnie HK minimalnie lepszy, ale HIFI jest wystarczajace w mojej ocenie

 

Dzieki!

ja mam w F30 HK bo mialem opcje kupienia samych glosnikow i dolozylem je po kupnie stockowego F30, ktore mialo te podstawowe glosniki i roznica jest kosmiczna.

Czyli HIFI nie odstaje tak bardzo do HK to bdb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jaki jest koszt oryginalnych kol w takiej opcji:

Model V Spoke 684 Orbitgrey z oponami Goodyear Ultra Grip 8 Performance ROF* MOE w rozmiarze 245/45R18 ?

Ale chodzi o NOWE z faktura.

Musze kupic na zime kola z oponami bo na lato mam R20 a tam opona kosztuje jakis kosmos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.