Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak będę sobie chciał sprawdzić widok z kamer z odlegości nie wiem, np 3km to też pójdzie po Wi-Fi ? :norty:

 

Karte SIM dostajesz razem z ConnectedDrive ( chociażby po to, żeby podejrzeć pogodę, meile, aktywować usługi zdalne, bądź Remote3dView )

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będę się spierał, ale wg mnie nie może wychodzić po Wi-Fi bo zakres działania byłby ograniczony do kilkunastu metrów, a tu nie o to chodzi.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca również, jak podało BMW AG, rozpocznie się produkcja:

 

520i 184KM/290Nm 0-100 7,8

525d 231KM/500Nm 0-100 6,6

540d 320KM/680Nm 0-100 4,7 (!)(tylko xDrive)

M550d 400KM/760Nm 0-100 4,4 (xDrive).

 

Poza tym Touring: 520i, 530, 520d, 530d, 540d. Będą również dostępne kolory lakieru oraz wykończenie wnętrza Individual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasy się zmieniają a Bmw zawsze umiało wydobyć koniki

 

:cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka niesie że w m550i średnie spalanie koło 10litrów a furacz szybszy od m5 f10

 

 

ale gdzie szybszy?

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marketingu to dzwoniłem do BMW Polska dlaczego w katalogu jest info, że oferują Remote View 3D, a go nie ma.

 

Pan z rozbrajającą szczerością powiedział, że ... tej funkcji nie ma na razie w Polsce i nie wiadomo, kiedy będzie.

 

W kulki se lecą - dlaczego w katalogu nie ma gwiazdki z dopisem "dostępne w późniejszym terminie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem w tej sprawie jakiś miesiąc temu, może trzeba ich zasypać większą ilością telefonów, to może ktoś się tym szerzej zainteresuje.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie wiem, co tam wiedzą .... gość mi odpowiedział, że nie można wydłużyć gwarancji od kwietnia. Ja na to "na nowe auto też"?". On - TAK. Po ponownym zadaniu pytania, zawierającym stwierdzenie, że chyba się myli, zawiesił rozmowę i za chwilę wrócił oznajmiając, że można - dodając, że na taki czas, na jaki ma się pakiet przeglądów.

 

No ale ja też słyszałem, że maksymalnie można 4 lata dokupić, więc - niezły cyrk

 

Ktoś się orientuje, kto ma rację? - czy można przedłużyć gwarancję o 3 czy o 4 lata ?

 

I 0 ktoś jeszcze dzwonił do nich pytając o Remote View 3D?

 

Mnie też bardzo interesuje, czy obraz z tych kamer można TYLKO podglądać na smartfonie CZY może nagrywa się on w pętli, jak w rejestratorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie uprzejmości infolini bmw nie chce mi się wypowiadać :mad2:

Chciałem przedłużyć usługi connecteddrive i mimo tego że teraz działają po przepisaniu właściciela w salonie, to na infolini stwierdzili że nie da się przedłużyć tych usług bo uwaga usługi te podobno wogóle nie są dostępne do danego auta, więc mam f01 z navi nbt i usługi chyba od obcych z marsa :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podczas przekazania powiedz , że nie zgadza się specyfikacja z zamówieniem i że ta usługa nie działa i z tego powodu nie podpiszesz odbioru i nie odbierzesz auta ?

Ciekawe jak wtedy zareagują i co ci zaproponują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie napisałem na FP BMW Polska - plus wysłałem wiadomość, że mam nadzieję, że odpiszą

 

A z tym, co mówisz, to na pewno jest tak, że jak odmówisz to Ci powiedzą, abyś poczekał, aż zacznie działać - oczywiście oznacza to kolejne zamówienie i kolejną podwyżkę ceny (jak będzie miała miejsce)

 

Na podstawie kilku sytuacji z przeszłości warto jednak uderzać w mediach z takimi tematami - bo co innego narzekać między sobą np. tutaj - a co innego pytać BMW Polska np. pod recenzją G30, dlaczego sprzedają coś, co jest "wybrakowane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Plotka niesie że w m550i średnie spalanie koło 10litrów a furacz szybszy od m5 f10

 

 

ale gdzie szybszy?

Wiadomo ze z pod świateł tylko bo w każdych innych warunkach m5 szybsze ale marketing Panie marketing :mrgreen:

 

obawiam się że nie marketing sądząc co potrafi już 540ix bez pakietu Performance http://www.zeperfs.com/duel6692-3531.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.