Skocz do zawartości

F10 520 D 2011 r. Radom WBAFW11040C709250


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Auta nie znam, ale jak czytam posty na temat wyposażenia ... że sie później nie sprzeda ... itp bzdety to aż odechciewa sie tu zaglądać :duh: każda zmora ma swojego amatora i ważne żeby odpowiadało kierowcy a czy będzie mieć "kule disco" w środku tylko po to " żeby sie później lepiej sprzedawało" to dla mnie śmiech na sali ...

 

Chyba coś ci się pomieszało ;) Przychodzi na forum pyta czy warto a potem broni sprzedawcy jak lew gdy okazuje się że auto kompletnie niezgodne z opisem, zjechane w środku itd. Każda potwora znajdzie swego amatora ale nie za tę kasę :mrgreen: :mrgreen: :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ci się pomieszało ;) Przychodzi na forum pyta czy warto a potem broni sprzedawcy jak lew gdy okazuje się że auto kompletnie niezgodne z opisem, zjechane w środku itd. Każda potwora znajdzie swego amatora ale nie za tę kasę :mrgreen: :mrgreen: :duh: :duh: :duh:

 

To nie mi sie pomieszało tylko tobie :D pisałem wcześniej że nie znam auta a moj wcześniejszy post dotyczy opinii na temat ogólnego wyposażenia tego czy innego auta.

DRIVEN TO PERFECTION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie znam, ale jak czytam posty na temat wyposażenia ... że sie później nie sprzeda ... itp bzdety to aż odechciewa sie tu zaglądać :duh: każda zmora ma swojego amatora i ważne żeby odpowiadało kierowcy a czy będzie mieć "kule disco" w środku tylko po to " żeby sie później lepiej sprzedawało" to dla mnie śmiech na sali ...

 

Chyba coś ci się pomieszało ;) Przychodzi na forum pyta czy warto a potem broni sprzedawcy jak lew gdy okazuje się że auto kompletnie niezgodne z opisem, zjechane w środku itd. Każda potwora znajdzie swego amatora ale nie za tę kasę :mrgreen: :mrgreen: :duh: :duh: :duh:

Po pierwsze nie bronie sprzedawcy. A po drugie pisze co widziałem. Bo nie da się auta ocenić tylko i wyłącznie po zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie to auto miało wartości na mierniku :?: Bo czekam na to już 2 stronę i nadal nic :wink:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tak patrzę na to auto i wyglada jak auto użytkowane wcześniej jako taxi. Siedzenia zmasakowane jak na F10 przy tym przebiegu... taka moja krótka opinia.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o grubość lakieru bo cwany handlarz wie jak zrobić, żeby się zgadzało. Przecież żaden problem wstawić ćwiartkę i mieć ori lakier.

Na F10 z jakimi ja się spotkałem minimum było 120, maks było 170 i to wszystko na 100% ori.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-170 to zupełna norma na BMW i nie polerowany lakier. W serwisie twierdzą że nawet do 200 jest dopuszczalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szczególnym obrońcom tej sztuki F10 ;)

Tylko on to auto oglądał i ma chyba prawo aby mu się podobało ....

Po ramkach na tablicach wychodzi firma SUPERCARS, miałem z nią kontakt, nawet kupowałem auto (nie BMW). Ściągają auta hurtowo, z aukcj, najczęściej poleasingowe.

Na miejscu oczywiście polerka i czyszczenie środka. Jak nie widzę w takich autach nic złego, weryfikujesz stan i .. podejmujesz decyzje. Sprawdzałem 2 czy 3 auta od nich pod kątem historii serwisowej i zawsze przebieg trzymał się kupy.

Jak dla mnie auto nie wygląda źle, a mimo że mam e60 530dA nie uważam że 5er to tylko duży silnik i wypas z automatem.

 

I od razu mam prośbę do znawcóf aby nie sugerowali, że jestem sprzedającym czy co tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ściągają auta hurtowo, z aukcj, najczęściej poleasingowe.

 

Kupując na aukcjach branżowych samochody poleasingowe nie ma znaczenia ile sztuk kupujesz, więc to "hurtowo" można między bajki włożyć.

 

Poza tym ciężko jest cokolwiek zarobić kupując na takich aukcjach, bo polskie ceny są dużo niższe niż w krajach cywilizowanych. Nawet kupując auta z jakimiś drobnymi wadami i tak okazuje się, że dla polskich łowców okazji jest to "drogo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mam wątpliwości czy sprzedaje czy też kupuje to auto ;)

Nie wiem cos sie uparl ze bronie sprzedawce czy tez jestem jak to sugerujesz ukrytym sprzedawca. Po raz kolejny powtarzam ze opisywalem tylko to co widzialem w rzeczywistosci. A tak po za tym moim zdaniem ciezko jest ocenic stan faktyczny auta po zdjeciach no chyba ze ma sie jakies cudowne zdolnosci wizualne :D

I tak jak napisal kwiatus19 auto jest zakupione na aukcji po leasingowej czyli napewno z odpowiednio niska cena. I rowniez sie z nim zgadzam co do historii aut kupionych na tych aukcjach. Ja sprawdzilem co sie z tym autem wczesniej dzialo widzialem zdjecia z aukcji i wszystko sie zgadza. I naprawde darujcie sobie teksty "broni sprzedawcy jak lew" czy "on to chyba jest sprzedajacym". Wiadomo ze obejrze rowniez inne egzemplarze i sobie porownam. A pytajac sie na forum co kto sadzi o danym aucie liczylem bardziej na porady typu gdzie zajrzec, co sprawdzic i na czym mozna handlarza chwycic przy sprzedazy a nie odrazy po zjdeciach pazdzierz, szrot i takie tam inne okreslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gi dzień mam fajną historie na dobranoc :cool2: Kupuj wiec to wozidło i nie zapomnij dodać zdjęć do galerii :D Nie rozumiem tylko po co cały ten wątek i pytanie Twe: kolegdzy co sądzicie o danym egzemplarzu? Usłyszałeś ze jest on poniżej średniej? Ba poniżej 25%, a nadal ją chwalisz? Kup, opłać pokaż sąsiadom przez pół roku i wymień na lambo albo ferrari, jak uważasz, powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.