Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę za jasny ...może aparat przekłamuje

Ciężko oddać jego kolor na zdjęciu...

 

Jakieś filtry na zdjęcia nałożone, ale mimo wszystko sprawia wrażenie za jasnego. :(

Tak jest. Zdjęcia lekko dłubnięte. Wieczorne chyba najlepiej oddają kolor.

 

Chociaż fakt jest trochę za jasny, widziałbym go w ciemnym graficie

Nie chciałem żeby zginął na aucie, dlatego nie robiłem takiego jak poprzednim razem. Coś pośredniego to chyba najlepsza opcja. Dam sobie spokój z tym na jakiś czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota :cool2:

Chociaż brak wycieraczki i sidemarker US są super ja bym się nie odważył, znając moje szczęście dowód miałbym zabierany 3xdzienie.


Ps. Jakbyś został bezdomnym chętnie przyjmę twoją jedyneczkę :D [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nerki siadły konkretnie.

Przejrzałem właśnie cały temat choć serwer imgur strasznie mnie wkurza...najlepsza 1 na całym forum moim zdaniem.

 

Dziękuję! Co do imgura, to od zawsze korzystam i tylko z nim nie miałem problemów.


Kolejna pracowita sobota...

Od pewnego czasu borykałem się z problemem falowania obrotów. Ciśnienie na listwie świrowało, przez co silnik pracował nierówno. Było to wyczuwalne głównie na postoju.

:arrow: Przejrzałem wtryski - test przelewowy oraz diagnostyka komputerowa.

:arrow: Przetestowałem 2 czujniki na listwie.

:arrow: Przetestowałem 3 zaworki na listwie.


Po wyeliminowaniu wyżej wymienionych podzespołów trzeba było już zajrzeć do pompy. Używanych regulatorów właściwie nie ma, a nowy to koszt około 500zł, więc postanowiłem poszukać używanej pompy. Z pomocą jak zawsze przyszedł Sławek - lts77. Chwila rozmowy i pompa z B47 2.0d z 2017 roku następnego dnia była u mnie. Tak więc przyjemne z pożytecznym i prócz naprawy mam mały upgrade z 1800 na 2000 barów.


Po zmianie pompy wszystko w normie. Auto w końcu pracuję jak należy.

Przy okazji wymyłem kolektor, pozmieniałem oringi.


6DIMf5Y.jpg

WkGoqXu.jpg

ABZ9Wfo.jpg

goXBKXd.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to XE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: a ja w glowe zachodze.... xenon wcale nie jest taki konieczny mnie te lampy z paskiem bardziej sie podobaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenonu nie będzie na 100%. W najbliższym czasie chciałbym ogarnąć tylko sporty no i może licznik high... a tak to polerka i dopieszczanie detali przed sezonem.

Co do licznika High Polecam mod, zupełnie inaczej kokpit wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pora rozpocząć przygotowania do sezonu. Po około 3 latach od korekty należy się małe odświeżenie. Wiem, że to amatorski sprzęt ale na początek powinien wystarczyć.

Korzystając z kwarantanny i ogólnopolskiego siedzenia na tyłku w weekend zabieram się za wymianę kół. Dokładne czyszczenie nadkoli, gwintu, finalne skręcenie.


KSNmGLr.jpg

YTWgGQT.jpg

eQxRjS8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! :)

Bardzo ładna jedynka :cool2: Mógłbyś powiedzieć gdzie dostałeś ten schowek, który wsadziłeś za popielniczkę? Nie potrafię tego nigdzie znaleźć. Chciałem też zapytać o to jak duża była różnica w komforcie jazdy kiedy przesiadałeś się z 17 cali na 18? Chcę teraz kupić nowy komplet do swojej e81 na lato i zastanawiam się między tymi dwoma rozmiarami. Masz może jakieś zdjęcia zrobione z profilu na 17 i 18 aby można było porównać kwestie wizualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek upolowałem na allegro, jednak za dużo tego nie ma. Guma do schowka z ASO, bo chciałem ładną nową.

Ciężko będzie porównać różnicę w komforcie, bo na zimę podnoszę delikatnie auto. No ale jakbym nie ruszał zimowego ustawienia i ubrał letnie 18" to różnica w jeździe nie jest zbyt duża, a większa felga cieszy oko bardziej. Myślę, że warto rozważyć 18" na lato.


Małe porównanie:

Udff8F9.jpg

RK6jCGf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota :cool2:

Chociaż brak wycieraczki i sidemarker US są super ja bym się nie odważył, znając moje szczęście dowód miałbym zabierany 3xdzienie.


Ps. Jakbyś został bezdomnym chętnie przyjmę twoją jedyneczkę :D [*]

 

1. brak wycieraczki nie jest nielegalny. Dużo samochodów ich nie ma (coupe czy dostawczaki)

2. sidemarkery chyba też są ok w świetle naszego prawa - nielegalne są kierunkowskazy obrysowe, które na stałe są włączone.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)


e87 118d: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=210&t=369493

ex e87 116i: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=297577 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.