Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

ZMIANY:


Wizualne:

- EZ LIP

- dymione tylne lampy

- camber plates (w sumie nie tylko wygląd :8) )


Mechaniczne:

- nowy zderzak, nadkola, osłony plastikowe (silnik, skrzynia, podwozie - skutki gleby), ślizgi lamp ASO, masa dupereli

- nowe koło pasowe (Corteco)

- nowy pasek osprzętu (Conti)

- nowy zestaw sprzęgła (LUK)

- nowe klapki kolektora ssącego (Victor Reinz)

- nowe uszczelki, oringi (kolektor ssący, kolektor wydechowy, turbo, węże IC, pokrywa zaworów, wtryski, przelewy, uszczelniacz wału korbowego... w sumie to wszystko)

- Intercooler 335d -> cypisek21

- zaślepki EGR -> cypisek21

- downpipe (zmiana siatki)

- komplet filtrów i płynów


Wkrótce nowy rozrząd, porządne czyszczenie wszystkiego i składamy do kupy... :roll:


C.D.N.


Kilka fotek:

PmfsyLo.jpg

SrGFDYG.jpg

32PqNAA.jpg

wG2U4Aq.jpg

jjSKTLb.jpg

Xi7Agdq.jpg

pJDNIjv.jpg

qrfYO3Y.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :cool2: , bardzo lubię takie aktualizację ,śledzę temat i czekam na efekt końcowy....czuję że będzie mega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za miłe słowa!


Przedni zderzak trafił do lakiernika. Wygładzony, bez dziur po tablicy, maluje się...

Zakupiłem nowy rozrząd SWAGa. Co ciekawe ma zamazane numery BMW, a różnica w cenie w porównaniu do aso to jakieś 1500zł.


wZH2pDL.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
@mikiE87

Moja ulubiona jedyneczka tutaj :oops:

Mam pytanko, żeby wyrzucić DPF to wstawiłeś downpipe + usunąłeś go programowo z kompa, czy wystarczyło samo podstawienie DPF downpipem?

Był głośniejszy po tym zabiegu?

 

Dzięki!

Możesz śmiało wyjąć DPF i wstawić downpipe i na kołach spokojnie pojechać na wyłączenie DPF. Jedyny plus to że śmiało możesz jechać, nie jest potrzebna laweta ale finalnie i tak Cię wyłączenie nie ominie.

Dźwięk troszkę się zmienił ale nadal jest za cicho, dopiero wyrzucenie końcowego tłumika podkreśla brzmienie idealnie. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikiE87

Moja ulubiona jedyneczka tutaj :oops:

Mam pytanko, żeby wyrzucić DPF to wstawiłeś downpipe + usunąłeś go programowo z kompa, czy wystarczyło samo podstawienie DPF downpipem?

Był głośniejszy po tym zabiegu?

 

Dzięki!

Możesz śmiało wyjąć DPF i wstawić downpipe i na kołach spokojnie pojechać na wyłączenie DPF. Jedyny plus to że śmiało możesz jechać, nie jest potrzebna laweta ale finalnie i tak Cię wyłączenie nie ominie.

Dźwięk troszkę się zmienił ale nadal jest za cicho, dopiero wyrzucenie końcowego tłumika podkreśla brzmienie idealnie. :8)

Ok, to fajnie. Chodzi mi głównie o to żeby nie wycinać DPF tylko go podmienić downpipe przy okazji ewentualnego chipa, bo gdyby było konieczne przywrócenie DPF przez zmianę przepisów (co jest mało prawdopodobne ale jednak) to zawsze można wstawić wyjętego DPF bez jego kupowania.

Jeszcze jedno pytanie, zakładałeś downpipe sam czy zleciłes komuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny samochód, gratuluję właścicielowi i życzę aby towarzyszył Ci przez długie lata.

Dziękuję! :twisted:

 

Jeszcze jedno pytanie, zakładałeś downpipe sam czy zleciłes komuś?

Możesz śmiało samemu ale ja nie mam kanału, żeby się tam wygodnie dostać, więc robiłem w warsztacie.


Po zamontowaniu downpipe musisz wyłączyć DPF w komputerze, więc jak będziesz chciał ponowanie wstawiać DPF to będziesz musiał go zaprogramować na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny samochód, gratuluję właścicielowi i życzę aby towarzyszył Ci przez długie lata.

Dziękuję! :twisted:

 

Jeszcze jedno pytanie, zakładałeś downpipe sam czy zleciłes komuś?

Możesz śmiało samemu ale ja nie mam kanału, żeby się tam wygodnie dostać, więc robiłem w warsztacie.


Po zamontowaniu downpipe musisz wyłączyć DPF w komputerze, więc jak będziesz chciał ponowanie wstawiać DPF to będziesz musiał go zaprogramować na nowo.

Dzięki za info. Mam kanał więc może uda się samemu kiedy przyjdzie na to czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk troszkę się zmienił ale nadal jest za cicho, dopiero wyrzucenie końcowego tłumika podkreśla brzmienie idealnie. :8)

 

popcorn :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.