Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo ładna.

Jakie plany do wykonania Ci zostały? :)

 

W następnym tygodniu auto jedzie do mechanika. Mam problem z cieknącym olejem. Wymieniłem oring na czujniku poziomu oleju, a nadal leci... okazało się, że uszczelka miski... w połowie tygodnia będzie naprawiane... Tysiąc kilometrów temu wymieniałem olej... Nie lubię niepotrzebnych kosztów... :roll:

 

Później w jakiś wolny weekend to na co najbardziej czekam. Porządne mycie na dwa wiadra, glinkowanie, wosk, quick detailer, dressingi.

 

Co do do modów... chciałbym kierownicę M-pak, czarną podsufitkę Mpak, dekory w carbon hydro... no i to chyba tyle. No i ten nieszczęsny ekran radia/zakup navi... Możliwe, że zawieszenie gwintowane ale jakoś ciągle się waham, a urwałbym chętnie dodatkowe 15-20mm, bez kaleczenia auta... to ma jeździć :) No i może mapa, żeby przekroczyć te 200 koni... :twisted:

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję tego czarnucha! Czasem mam wrażenie, że trochę nakręciłem Cię na mody - sorry :D Czekam Mikołaju na gwint i hamulce teraz!

Tak. To przez Ciebie mordeczko... :roll:

Gwint będę zamawiał do lata bankowo. Heble jak już to 348mm, ale na zime 18 był musiał szukać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem w mojej ukradzionej hamulce z 335d uwazam ze to byl przesadzony temat

teraz zona ma u siebie z 330d przod i to znacznie lepsze rozwiazanie.... o wiele lżejsze i absolutnie wystarczajace dodatkowo jest stalowy oplot i EBC turbogroove... niestety sam zacisk nie jest taki ładny :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulec ma hamowac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz, piękne auto! Na pewno najlepsze w tym momencie na forum, mam nadzieję,że Kamil_RCSM wrzuci swój okaz i go opisze , wtedy będziecie walczyć o miano najlepszych 1er na bmw-klub.pl :D

 

Kiedyś was dogonię, więc działajcie ! :D

 

Tak, Mikołaj, ładuj gwint, trzeba to spasować jakoś :)

BMW e87 120d - 198,3 KM / 442 NM


FreeaksPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz, piękne auto! Na pewno najlepsze w tym momencie na forum, mam nadzieję,że Kamil_RCSM wrzuci swój okaz i go opisze , wtedy będziecie walczyć o miano najlepszych 1er na bmw-klub.pl :D

 

Kiedyś was dogonię, więc działajcie ! :D

 

Tak, Mikołaj, ładuj gwint, trzeba to spasować jakoś :)

 

Dzięki! Dla wielu i tak nie będzie bo nie wyjechał tak z fabryki, ale to mnie nie obchodzi szczególnie.

Gdzie z moją kozą i pięcioma furtkami do e81 Kamila... :(

Gwint myślę, że do końca maja uda się zakupić i wrzucić, żeby w tym sezonie już siedział, bo mam niedosyt i chociaż te 20mm musi być niżej! :D

 

Kilka fotek... ringi niekompletne, bo powypadały żarówki... ahh te Depo :oops:

 

http://i.imgur.com/RhQH9rk.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie...

 

:arrow: W końcu zakończyłem temat plamienia olejem... Dwukrotnie zmieniałem oring czujnika poziomu oleju, a to jednak była uszczelka miski... Już ogarnięte jak należy.

:arrow: Mycie silnika

:arrow: Nowe pióra wycieraczek

 

Z weselszych rzeczy:

:arrow: odkurzanie, czyszczenie skóry, APC + dressing na plastiki, szyby

:arrow: dokładne mycie (aktywna piana, pierwsze ręczne mycie od jesieni :lol: )

:arrow: glinkowanie (pierwszy raz pad do wosku wygląda tak samo przed i po woskowaniu :shock: )

:arrow: wosk (Soft99 The King of Gloss)

:arrow: Quick Detailer (po mieszance z Detailkinga przyszedł czas na kokosowego Sonaxa... jest fajny, a ten zapach <3 )

:arrow: smalec na oponki

Także pożytecznie spędzone 6 godzin... :D

 

http://i.imgur.com/nANdIYt.jpg

http://i.imgur.com/FpFmUxo.jpg

 

Rejka zdjęta, bo wkurzała mnie fabryczna podkładka + ramka do tablic... za grube to było. Jutro mocuję na Tesę, chociaż pięknie wygląda bez. :D

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez czeka mnie takie czyszczenie swojej wkrótce :wink:

dzisiaj też sciagalem rejestracje i to samo stwierdzilem co Ty, ze sporo lepiej wyglada bez oraz, ze wolalbym bez ramek... Chyba jutro kupuje tez Tese i montuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
swoją drogą rejestracja wróciła na swoje miejsce? :lol: :lol: :lol: bo widziano Ciebie dziś z panami w mundurach i podobno jak tylko zobaczyli Twój czarny pocisk to stwierdzili, że będzie to godny cel :roll:

 

Haha! Miałem małą dyskotekę podczas powrotu z pracy. :D

Usłyszałem, że jeżdżę tak 3 dni, nie chciałem już ich poprawiać, że od soboty. Mijaliśmy się z 20 razy, dzisiaj stwierdzili, że za długo chyba już... :D

Kto mnie dojrzał? Faktycznie... szybko wystartowali za mną... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakies male ryski to poorboy blackhole robi miazge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z relacji rodziców wynikało, że puścili się za ładną beemką i prawdopodobnie poszło o rejestracje albo ciemne szyby bo właśnie to im się w oczy rzuciło :twisted:

Tata na gwincie lata jak mówiłeś, to wypatrzył kompota... :D

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.