Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi


popcorn :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

To już zabawa w ECU. No ale dzieki ze przypomniales, chce znowu. :twisted: :twisted: :twisted:

 

Wiem wiem, ale to co napisałeś od razu skojarzyło mi się z popcornem co mi podsylales :D do usług :D :D



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Działaj działaj Mikołaj bo już najwyższy czas autkiem pojezdzić :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały update :8)


Podsumowanie serwisu:

- zaślepienie EGR (cypisek21)

- wyrzucenie i zaślepienie klap kolektora ssącego

- DPF out i off a w jego miejsce ponownie Downpipe RM motors

- nowy rozrząd SWAG

- nowe koło pasowe Corteco

- nowy pasek osprzętu Conti

- nowe kpl. sprzęgło LUK

- IC 335d (cypisek21)

- róznego rodzaju uszczelki i oringi - pokrywa zaworów, miska, rozrząd, kolektor ssący, węże IC, kolektor wydechowy, przelewy i podkładki wtrysków itp



2. Kierownica

Póki co będzie ze srebrną blendą pre-lci. Na wiosnę blenda oraz dekory będa malowane na czarno, tak jak na poniższych zdjęciach.


ZinzZPu.jpg

yB92Hsg.png

aVyesj4.png



3. Co myślicie o zmianie podświetlenia? :roll:

Chyba czas na mała zmianę, bo się lekko opatrzył...


HaXp5p2.jpg

7fgaRfu.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow fajnie wygląda autko.

Wracając do rzeczy to spadasz mi z nieba. Chcę wsadzić do e81zderzak właśnie od e82 m pakietowy i ludzie piszą że nie pasuje inni że pasuje i właściwie to już miałem mętlik w głowie ,a tu proszę 100% konkret. Z tego co się orientuję to największy problem będzie z kratką na okrągły halogen bo nie ma ich na aukcjach powiedz gdzie je dostałeś ?

Z twojego doświadczenia możesz potwierdzić zestaw potrzeby do przekładki:

-Zderzak

-srodkowa atrapa

-2x małe atrapy

-spryski wysuwane+ zaslepki

-2 x halogeny + 2 x mocowania

-przedlużenie osłony silnika

-ew. zaślepka ucha holowniczego

Nerki pasują od e81?


Z nadkolami oraz kierownicami powietrza dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow fajnie wygląda autko.

Wracając do rzeczy to spadasz mi z nieba. Chcę wsadzić do e81zderzak właśnie od e82 m pakietowy i ludzie piszą że nie pasuje inni że pasuje i właściwie to już miałem mętlik w głowie ,a tu proszę 100% konkret. Z tego co się orientuję to największy problem będzie z kratką na okrągły halogen bo nie ma ich na aukcjach powiedz gdzie je dostałeś ?

Z twojego doświadczenia możesz potwierdzić zestaw potrzeby do przekładki:

-Zderzak

-srodkowa atrapa

-2x małe atrapy

-spryski wysuwane+ zaslepki

-2 x halogeny + 2 x mocowania

-przedlużenie osłony silnika

-ew. zaślepka ucha holowniczego

Nerki pasują od e81?


Z nadkolami oraz kierownicami powietrza dać sobie spokój.

 

Ojej z nieba to może przesada!

1. Zderzak najlepiej kupić kompletny z kratkami dolnymi, bo dostac je na sztuke ciężko, a te mocowania halogenów to już chyba tylko ASO zostaje.

2. Nerki są takie same jak w LCI bez mpaka - te większe (tylko nie mpakiet e81/e87 oraz prelci bez mpaka).

3. Ja osobiście kupiłem nadkola i kierownice powietrza ale wyjąłem to, bo nie leżało to za fajnie.

4. Osłonę dolną musiałbyś kupić od e82 mpak chyba - nie wiem jak ten adapter, on raczej będzie do mpaka ale e81/E87 - ja miałem taki DIY adapter na wkręty i sprawdził się

5. Nie wiem jak spryski bo mam wersję bez xenonu, no ale tu będą wysuwane.

5. Nie musisz zmieniać żadnych ślizgów lamp, plastików, pasów przednich, belek itp. - wystarczy kompletny zderzak i dolna osłona żeby to grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Nie wiem czemu 90% zderzaków jest "rozebrana" z wszystkiego co na nim jest.

Dużo mi podpowiedzialeś mam plan przez zimę skompletować wszystko i na wiosnę ląduje na samochodzie.

 

Jak ktoś wie, że ciężko dostać kratki to czasem lepiej mu rozebrać i drogo sprzedać na poszczególne elementy.

W takim razie czekam na efekty. Zakładaj temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie niech nam tu już wraca do żywych bo ile można czekać :evil:

plany na przyszłość oczywiście jak najbardziej na tak listwy czarne ładnie się wpasują, podświetlenie warto spróbować zawsze to coś innego :8)

czekam Mikołaj na dalsze relacje :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Obserwuje twój wątek od dłuższego czasu i słowa uznania za wkład nie tylko finansowy ale też jak wiele pracy w nią wkładasz. Efekt niesamowity.

Powoli i ja z mojej gołej jedyneczki próbuję coś stworzyć także trzymaj kciuki i za mnie :D.


Co do podświetlenia zegarów to owszem daje to ciekawy efekt nawet przy zmianie samych zegarów. Jednak pokusił bym się o szerszą modyfikację i zamienił bym zegary z 3jki bo można. Dorzucasz wtedy ramki M (okrągłe) i znaczek M.

a6b27ea14996f73emed.jpg

Wygląda to obłędnie tym bardziej że twoja bunia ma agresywny wygląd.


Co do dekorów to warto zastanowić się nad hydrografiką. Jak znajdę czas to zrobię parę fotek jak u mnie wyszedł gold carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Obserwuje twój wątek od dłuższego czasu i słowa uznania za wkład nie tylko finansowy ale też jak wiele pracy w nią wkładasz. Efekt niesamowity.

Powoli i ja z mojej gołej jedyneczki próbuję coś stworzyć także trzymaj kciuki i za mnie :D.


Co do podświetlenia zegarów to owszem daje to ciekawy efekt nawet przy zmianie samych zegarów. Jednak pokusił bym się o szerszą modyfikację i zamienił bym zegary z 3jki bo można. Dorzucasz wtedy ramki M (okrągłe) i znaczek M.

Wygląda to obłędnie tym bardziej że twoja bunia ma agresywny wygląd.


Co do dekorów to warto zastanowić się nad hydrografiką. Jak znajdę czas to zrobię parę fotek jak u mnie wyszedł gold carbon.

 


Dzięki za miłe słowa! Zakładaj temacik, bo jestem ciekaw Twojej. Mało nas tutaj pomodzonych w dziale E8x... :(


Zegary z 3er fajna opcja. Takie High z diesla podejda bez wiekszych problemów? Ramki M fajne, ale znaczek M w dieslu dla mnie odpada. :D


Hydro też fajna opcja z tego co słyszałem, ale jak to ja musiałbym pomacać i obadać na żywo. :8)

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Możesz sam przerobić podświetlenie. Rozbierasz zegary i przelutowujesz LEDy SMD na białe.to są chyba takie, ale trzeba by przed zamówieniem sprawdzić no i poszukać lokalnue. W każdym sklepie z elementami elektroniki takie będą.

https://www.ledperf.co.uk/set-of-5-smd-led-tl-parts-p-467.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jedynka! :wink:


Chyba dzięki Tobie znalazłem już felgi na lato, szukałem czegoś w max 17 calach i ten Twój zimowy styling mnie robi. Jak z ET tej felgi? Do pełnej serii podejdzie bez problemu? Masz jakieś foto z objętym całym autem? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.