Skocz do zawartości

jak wgrać muzykę na hdd przez usb w schowku pasażera


Benyxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam f10 2011r navi cic usb tylko jedno w schowku pasażera , w podłokietniku mam wyjście aux na jacka nie mogę przez gniazdo usb wgrać mp3 , ma ktoś jakiś pomysł jak wgrać muzykę w mp3 na hdd , ostatnich 7 cyf vin to c275368,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tak nie można zrobić bo ja mam tylko jedno wejscie usb w schowku pasażera a żeby tak zrobić jak mówisz to musiał bym mieć jeszcze wejście drugie usb które jest w podłokietniku ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie ladnie czyta pendrive,listy.losowe odtwarzanie i itp. lecz nie moge znalezc nigdzie czegos typu import zeby przerzucic muzyke do auta? ktos cos?

Bez wkladu serca i pracy,twoj lakier nie wyglada cacy ...

Wiele serc....jedno bicie..... BMW na cale zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moge znalezc,muzyka gra,listy sa,wszystko moge zmieniac,lecz opcji nie zgrania nie moge znalezc,nawet w instrukcji wyczytalem ze moge miec 36000 utworow w grane. Tylko w tym ze ja podlaczam MP3 a nie pendrive? moze byc przez to ? czy nie powinno robic roznicy?

Bez wkladu serca i pracy,twoj lakier nie wyglada cacy ...

Wiele serc....jedno bicie..... BMW na cale zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dalej ten sam problem,probowalem juz na 2 pendrive i MP3 i nie ma nigdzie nic zeby to importowac,muzyka z urzadzen chodzi,listy wyskakuja,wszystko dziala. Tylko zeby to przerzucic.

Bez wkladu serca i pracy,twoj lakier nie wyglada cacy ...

Wiele serc....jedno bicie..... BMW na cale zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie moge znalezc opcji zgrywania,moze aktualizacja?chociaz mialem robiona aktualizacje na cale auto 2 tyg temu. Jak podlacze mp3 lub pendrive to wszystko chodzi,listy sa,foldery mozna przeszukac,i jak wejde dalej to mam tylko instrukcje i odtwarzanie losowe, w instrukcji jest nspisane ze mam pamiec na 36tys utworow,ale nic nie ma jak je zgrac.

Bez wkladu serca i pracy,twoj lakier nie wyglada cacy ...

Wiele serc....jedno bicie..... BMW na cale zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie moge znalezc opcji zgrywania,moze aktualizacja?chociaz mialem robiona aktualizacje na cale auto 2 tyg temu. Jak podlacze mp3 lub pendrive to wszystko chodzi,listy sa,foldery mozna przeszukac,i jak wejde dalej to mam tylko instrukcje i odtwarzanie losowe, w instrukcji jest nspisane ze mam pamiec na 36tys utworow,ale nic nie ma jak je zgrac.

Ja w instrukcji mam napisane ze pomiar stanu oleju wykonuje się przez opcje w menu a u mnie wykonuje się go tradycyjnie przez wyjecie bagnetu, bo w menu nie mam takiej opcji . Tyle ze w instrukcji już o tym nie wspomnieli ze tak się wykonuje pomiar oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Podepnę się pod ten temat bo nigdzie nie znalazłem. Od kilku dni posiadacz f11 2015 więc wybaczcie ale ani w instrukcji ani w necie nie mogę znaleźć - jak uruchomić losowe wybieranie z wszystkich katalogów na pendrivie? Da się ustawić losowe w odtwarzanym katalogu ale nie widzę jak zrobić jak w e91 "Random all" i losował z całego dvd... Druga rzecz, jak dojedzie do ostatniego utworu w katalogu to odtwarza pierwszy w tym samym katalogu zamiast przejść do następnego gdzie to pozmieniać? Grzebię w opcjach i nic nie widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem jak losować po wszystkich, trzeba w wyszukiwaniu utworu wybrać "Wszystkie utwory" i wtedy w opcjach dać odtwarzanie losowe. Natomiast nadal nie rozwiązałem jak zrobić żeby przechodził do kolejnego albumu po zakończeniu czytanego...Wraca do pierszwgo utworu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pomijając pytanie "jak?" lepiej od razu odpowiedzieć sobie na pytanie "po co?". Otóż BMW nie wpadło na to, że użytkownik samochodu chciałby mieć na HDD muzykę w formacie źródłowym :duh: i przy importowaniu na HDD...kompresuje treści do chyba najpodlejszej wersji 128kbps - nieważne czy importujesz z płyty CD czy z mp3 320kbps :mad2: Efekt jest taki, że nie da się tego potem słuchać. No chyba, że ktoś ma to najprostsze audio albo do tej pory najczęściej słuchał radia, wtedy może nie usłyszy różnicy, choć moim zdaniem nawet głuchy od razu zapyta WTF?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.