Skocz do zawartości

Logic 7


kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest duza roznica, postaram sie wypunktowac;

Podstawowy system HiFI

1. kontrolowany tylko przez ASK

2 moc 40 W na kanal, calosc 180W

3 srednie glosniki , tweeters, zasilane przez ASK, sub-woofers pod siedeniami przednimi zasilane przez wzmacniacz.

4 brak mozliwosci diagnozy wzmaczniacza

5 10 glosnikow

LOGIC7

1 HiFi system z Surround Sound, 7 fali equalizer

2 logic7 jest aktywnym komponentem MOST - media, polaczony swiatlowodem

3 mozna programowac.

4 mozliwosc diagnozy

5 moc 40W glosniki, 70W woofer, caly system ma moc 420W

6 adaptuje sie do poziomu dzwieku, np zmieniajac stacje.

7 13 glosnikow

8 glosniki w tylnych drzwiach

9 dodatkowy glosnik na srodku deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
Hej.

Tak jak kolega wyżej napisał:

W przypadku LOGIC 7 masz głośniki w tylnych drzwiach i subwoofer pod przednią szybą (na środku). A po drugie w I-Drive masz korektor - equalizer.

 

Pod przednią szybą jest głośnik centralny a subwoofery pod siedzeniami (2 sztuki).

Tutaj pytanie - czy ktoś zmieniał może same subwoofery + dokładał do nich wzmacniacz przy Logic 7? Znalazłem conieco na ten temat i wiem, że to wykonalne.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie porównanie Logic 7 do Bose w Audi co lepiej gra

Trudno to tak latwo stwierdzic. W A6 w drzwiach sa spore glosniki, wydaje mi sie, ze dynamika jest nieco lepsza. Jak pojezdzilem a6 z bose to wydawalo mi sie, ze tam jest lepiej. Ale trzeba troszke pojezdzic takim autem i potestowac. Generalnie dzwiek jest na bardzo podobnym i to dobrym poziomie w obu przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, osobiscie uważam że Logic 7 spełnia wszystlkie oczekiwania zwykłego kierowcy samochodu, aż naddto. Dodam że rozkrecony na maksa niegdzie nie trzeszczy i wydowbywa sie z głośników tylko czysty dzwięk. Oczywiście że nie jest to najlepszy na świecie system grający i nie zadowoli audiofila, to stwierdze raz jeszcze że choć mam lekko wygórowany smak muzyczny to LOGIC 7 spełnia moje oczekiwania co do CAR AUDIO w 100%. Co mogli by poprawić? Myśle że mógłby być bardziej miękki. Ale to już kwestja gustu. Wrażenia z L7-Surround - niesamowite, dzwięk oplata cie dookoła, naprawde fajna sprawa. Mam tylko pytanko, ktos wyżej napisła że można programować, co dokładnie tam moza programować? Moze dało by się dodać więcej ustawien bo mam tylko THEATER i CONCER HALL. Czekam na jakieś info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, osobiscie uważam że Logic 7 spełnia wszystlkie oczekiwania zwykłego kierowcy samochodu, aż naddto. Dodam że rozkrecony na maksa niegdzie nie trzeszczy i wydowbywa sie z głośników tylko czysty dzwięk. Oczywiście że nie jest to najlepszy na świecie system grający i nie zadowoli audiofila, to stwierdze raz jeszcze że choć mam lekko wygórowany smak muzyczny to LOGIC 7 spełnia moje oczekiwania co do CAR AUDIO w 100%. Co mogli by poprawić? Myśle że mógłby być bardziej miękki. Ale to już kwestja gustu. Wrażenia z L7-Surround - niesamowite, dzwięk oplata cie dookoła, naprawde fajna sprawa. Mam tylko pytanko, ktos wyżej napisła że można programować, co dokładnie tam moza programować? Moze dało by się dodać więcej ustawien bo mam tylko THEATER i CONCER HALL. Czekam na jakieś info.

 

Pozdrawiam

 

A ja jestem zupełnie niezadowolony z basu. Jak tylko muzyka zejdzie niżej zaczyna buczeć, dopiero jak się da głośniej, subwoofery jakby ożywają i jest OK. Dobre car hi-fi można poznać po tym, że basu nie słychać tylko delikatnie go czuć. U mnie tak nie ma. Może mam coś nie tak. Pozostałe zakresy - niemalże perfekcyjnie.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedy Bas schodzi nisko , to u mnie go czuc, nawet na zewnatrza jak stoje i cicho gra muzyka to czuc ten bas :) Moze przesaw equalizer albo nie wiem co. Druga sprawa ze tego basu z L7 nie porownamy do Basu z tuby, kiedys jak bylem mlodszy pewnie bym sie tym przejal ale dzis zupelnie mi to nie przeszkadza i nawet ciesze sie ze glowa mnie nie boli podczas jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 8 lat później...
Hej.

Tak jak kolega wyżej napisał:

W przypadku LOGIC 7 masz głośniki w tylnych drzwiach i subwoofer pod przednią szybą (na środku). A po drugie w I-Drive masz korektor - equalizer.

U siebie mam HiFi Professional DSP i wszystko o czym piszesz wyżej też jest

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej.

Tak jak kolega wyżej napisał:

W przypadku LOGIC 7 masz głośniki w tylnych drzwiach i subwoofer pod przednią szybą (na środku). A po drugie w I-Drive masz korektor - equalizer.

U siebie mam HiFi Professional DSP i wszystko o czym piszesz wyżej też jest

.

 

LOGIC 7 = Hifi Professional = Harman Kardon = Top HIFi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.