Skocz do zawartości

Passat B8 vs Audi A4 B9 vs BMW f30


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
3500-4000 zł. Nie chodzi o to ze BMW best, bo może audi ma inne zalety ale z tym rozrządem przy cenie auta powyżej 60-70k to nie jest w ogóle żaden argument.

 

No to ciekawa cena. Mój mechanik z Krakowa podając wycenę określił same oryginalne część z napędem pompy oleju na jakieś 5 tysięcy złoty, nie mówiąc jeszcze o robociźnie.

Świadomi użytkownicy kupują części z zeszlifowanym logo BMW i jest 50% taniej :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Panem świata. Hahaha

:duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

Albo jesteś kimś bo masz BMW ale Twój poziom zeruje się przez Audi więc możesz jeździć tylko z gwiazdą a reszta do garażu :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to ciekawa cena. Mój mechanik z Krakowa podając wycenę określił same oryginalne część z napędem pompy oleju na jakieś 5 tysięcy złoty, nie mówiąc jeszcze o robociźnie.

 

Zgadzam sie z Toba adiki - 5 tysiecy to same czesci raczej :) Dlatego auta bmw z tymi silnikami "trudniej" sie sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawa cena. Mój mechanik z Krakowa podając wycenę określił same oryginalne część z napędem pompy oleju na jakieś 5 tysięcy złoty, nie mówiąc jeszcze o robociźnie.

 

Zgadzam sie z Toba adiki - 5 tysiecy to same czesci raczej :) Dlatego auta bmw z tymi silnikami "trudniej" sie sprzedaja.

 

Potwierdzam to co napisał @Kuj0n. Da się ogarnąć identyczne cześć tyle że bez loga BMW i jest znacznie taniej.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko off topic, że tak powiem urlopowo,

Analizując hymny użytkowników tych trzech zacnych marek,

"Mój Passat robi we wsi szum" ma 72 mln wyświetleń na youtube, cover znanego utworu o zwierzęciu trzymanym w salonie.

"Bma" Vizza - 12 mln odsłon i jest to podróbka hymnu uzytkowników Audi, Russak "Audi Song", ten klip ma 4,6 mln wyświetleń.

Wszystkie ww. utwory mogą poszczycić się m.in. ambitnymi układami choreograficznymi.

Stąd wnioski takie:

Passat jest dla ludu, Audi dla elity a BMW dla tych, co chcą udawać, że mają Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.