Skocz do zawartości

E90 dywaniki na sztuki


adrianmiszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tych?

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-oryginal-petex-bmw-e90-e91-comet-i5255235345.html

 

Podobno jest oryginał taki jak w salonie BMW

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to marka premium, to slowo odnosi sie szczegolnie do ceny. To normalna cena dla marki premium. Jak ktos kupuje BMW to 120 euros raz na 2 lata to zaden wydatek dla niego. Mamy absurd w polsce ze przez niskie ubezpieczenie i brak prawdziwego obciazenia za ilosc koni kazdy moze jezdzic samochodem wyscigowym.. Kiedys kalkulowalem e92 335i we francji i mi wyszlo ze za ubezpieczenie (OC/AC) + pakiet podatkowy byl zaplacil jakies 10000 zl rocznie i to jest podstawowa przyczyna dlaczego ludzie tam nie kupuja takich aut a w polsce jezdzi tyle dziurawych, bez hamulcow i przezartych korozja wozow... ale z ponad 250 koniami...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kalkulowalem e92 335i we francji i mi wyszlo ze za ubezpieczenie (OC/AC) + pakiet podatkowy byl zaplacil jakies 10000 zl rocznie i to jest podstawowa przyczyna dlaczego ludzie tam nie kupuja takich aut a w polsce jezdzi tyle dziurawych, bez hamulcow i przezartych korozja wozow... ale z ponad 250 koniami...

 

ceny tez pewnie zaleza od wielu czynnikow ja za moje auto w Londynie place 630 funtow (3500zl) OC/AC no i oczywiscie podatek drogowy jest wiekszy niz przy mniejszych pojemnosciach 270funtow (1500zl), moja cena jest dosc niska ale mam 7-8lat bezszkodowej jazdy plus dostep do ubezpieczenia w razie "W" 500funtow - ale dla mnie wazne by uzyc ubezpieczniea w razie jakiejs duzej szkody lub calkowitej... Z reszta kazdy naprawia wiekszosc szkod sam bo mu szkoda znizek ubezpieczenia dlatego mam ustawiona wyzsza kwote dostepu co obniza cene ubezpieczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta kazdy naprawia wiekszosc szkod sam bo mu szkoda znizek ubezpieczenia dlatego mam ustawiona wyzsza kwote dostepu co obniza cene ubezpieczenia :)

 

tak znam taki sposob dzilania i po 10 latach bezszkodowej jazdy gdzie naprawiales male rzeczy sam bo ci byl szkoda 10% znizki wychodzi na to ze wydales 25000 funtow na ubezpieczyciela ktory do niczego ci nie sluzyl :) tak naprawde ten sposob dzoalania ci podpowiada ubezpieczyciel w sposob bardzo umiejetny bo jest to w jego interesie. :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKurat jeśli chodzi o ORI dywaniki BMW do np e92, to nigdy nie zrozumiem ceny 500zł. Bo są one bardzo kiepskiej jakości. Dajmy na to dywaniki z e46 z 2002 roku, z przebiegiem 250 k (NA LICZNIKU, w rzeczywistośći brak danych) dalej po wypranu wygladaja bardzo dobrze, nie gubią włosia. Na pewno lepiej niż moje oryginalne w e92 po przebiegu 75 tysięcy (PRAWIDZIWYM), gdzie jeżdża na zmiane z zimowymi. Więc co do tego co ktoś wyżej napisał, że marka premium, ceny premium, to jest po prostu śmieszne.

Nie tyczy się to gumowych, które są narpawdę solidne, i za nie warto zapłacić, nawet jak kosztują 10-15 x tyle co szajs z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKurat jeśli chodzi o ORI dywaniki BMW do np e92, to nigdy nie zrozumiem ceny 500zł. Bo są one bardzo kiepskiej jakości. Dajmy na to dywaniki z e46 z 2002 roku, z przebiegiem 250 k (NA LICZNIKU, w rzeczywistośći brak danych) dalej po wypranu wygladaja bardzo dobrze, nie gubią włosia. Na pewno lepiej niż moje oryginalne w e92 po przebiegu 75 tysięcy (PRAWIDZIWYM), gdzie jeżdża na zmiane z zimowymi. Więc co do tego co ktoś wyżej napisał, że marka premium, ceny premium, to jest po prostu śmieszne.

Nie tyczy się to gumowych, które są narpawdę solidne, i za nie warto zapłacić, nawet jak kosztują 10-15 x tyle co szajs z allegro.

 

 

zgodzę się, w e46 dywaniki były po prostu lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam oponuje napisalem ze marka premium to podstawowo ceny premium ale jakosc BMW jest tragiczna jak chodzi ogolnie o samochod, jest tylko prowadzenie, osiagi i znaczek. Skory w BMW sa na poziomie peugeota (sktory ma dobre), jakosc plastikow jest smieszna, bez nalezytego poraktowania uszczelek samochod skrzypi na wybojach, trwalosc osprzetu jest tragiczna, ilosc bledow konstrukcyjnych prowadzaca do powaznych usterek jest niewiarygodna a trzeba serwisowac samochod jak stara Alfe czyli prewentywnie...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :-)

 

Właśnie kupiłem i odebrałem dywaniki do mojego BMW:

http://allegro.pl/bmw-e90-e91-dywaniki-welurowe-grafit-petex-comet-i5197930345.html

 

Są to oryginalne dywaniki PETEX (identyczne jak w salonie BMW), wykonane z tkaniny Comet- ( z takie jak kiedyś były w E46)

grube i świetnie wykonane, idealnie dopasowane, po prostu nie ma się do czego doczepić.

Cena odzwierciedla jakość, szczerze polecam :-)

 

Dla przykładu, identyczne w:

http://czescidobmw.pl/

kosztują 480 pln

 

Wcześniej miałem też oryginalne z salonu (wersja CITY), jednak były one o wiele cieńsze.

 

Super kontakt ze sprzedającym, powiadomienie sms z numerem przesyłki itd.

 

Uprzedzając, nie jestem niczym powiązany ze sprzedającym.

 

Pozdrawiam :-)

Edytowane przez frack

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałem welurowe na wiosne/lato, petex ogólnie mi się sprawowały dobrze (w innym aucie). W obecnej E90 mam po poprzednim właścicielu oryginalne gumowe - zawsze nie cierpiałem gumowych ale tutaj wyjątkowo uważam je za bardzo udane na tyle, że na pewno nie zmienię ich na żadne welurowe. Jakość materiału , wygląd jest na bardzo wysokim poziomie :) Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.