Skocz do zawartości

BMW E60 525i Krosno Odrzańskie WBANG510X0B396212


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pasuje. Oprócz tego, że zamiast od razu w ten sposób, to ty ludziom od chłopców, że do mamy na obiadek i wszystkich pod sąd. Jak typowy Miro z Gubina, przerobiliśmy tu takich wielu.

Mówiłem ja i inni przede mną, auto wygląda na fajne, a malowanie - o ile tylko malowanie - to dla mnie wcale nie na minus w kilku-, kilkunastoletnim aucie.

Na tle perełek, które tu zazwyczaj lądują do oceny, naprawdę nie jest źle :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe co ty byś odpowiedział , jak by ci ktoś zarzucał cofanie licznika i sprowadzanie rozbitków , każdy ma swoją cierpliwość.Żeby nie było że sobie tylko dodałem ale z niedopatrzenia nie napisałem że ta bmw ma usługe BMW assist i ten przycisk SOS i jakoś strasznie nad tym nie ubolewam ,a progress niczego nie odkrył pisze to już chyba 5 raz , kupujący w pierwszym telefonie usłyszał ode mnie osobiście wypowiedziane słowa AUTA BYŁO MALOWANE W NIEMCZECH 3 lata temu druga osoba kierowca również mi powiedziała że auto ma idealny lakier oglądałem je ze wszystkich możliwych stron pod każdym kontem w cieniu i w słońcu i poprostu różnic sie nie znajdzie (temu kto znajdzie różnice w odcieniach stawiam flache) i tylko dlatego ją kupiłem bo

1.była ładna

2.niski oryginalny przebieg

3.sprawna i zadbana technicznie

4.ciekawe wyposażenie

Każdy kto był w niemczech wie ile niemcy sobie cenią swoje auta , ta bmw była wystawiona za podobną kwote na podwórku u niemca jak teraz jest tutaj na allegro.Pierwsze podpięcie pod komputer 0 błędów po trasie ponad 700km i to na gazie gdzie wiadomo że gazy lubią robić problemy ale w tym egzemplarzu cichcosza nic, także mówiąc że JA PRZYZNAJE się do czegoś jest nieodpowiednie bo ja to OZNAJMIAM kiedy ktoś dzwoni na auto, rok modelowy 2005 bo pierwsza rejestracja była w 2005.I tak jak jaculek napisał tutaj na forum ludzie którzy zadają pytania szukają egzemplarzy salonowych , a i tak pojadą do handlarza co naprawdę ściąga rozbitki cofa liczniki ale będzie milutki w gadce auto będzie tańsze i wciśnie komuś swojego cudaka.Następnym razem jak bede wystawiać auto to zwróce się do 320si żeby mi napisał opis wtedy będzie 100% pasować :8).

 

P.S.Gdybym był takim dusigroszem tak jak niektórzy mnie oceniali że handlarzyna itp , to prosze zwrucić uwage ilu handlarzy z moich stron zostawia zimówki w komplecie dodatkowo jeszcze w bagażniku jest wzmacniacz o którym nie pisałem wszystkie oleje płyny które niemiec miał pochowane w schowkach to wszystko zostawiam dla kupującego.Znowu całą litanie napisałem no ale trudno :).Aha i jeszcze niemiec w garażu miał do niej 2 zimówki opony w fajnym stanie też mi je dorzucił i ja też je oddaje dla kupującego nie szukam oszczędności na kazdym kroku i nie patrze jak by tu kogoś oszukac bo poprostu niezależy mi na tym , wole żeby ktoś był zadowolony a czy bede mieć te pare złoty więcej czy mniej to nie jest najważniejsze kto nie wierzy trudno , ostatnie bmw sprzedałem w tydzien czasu miejscowość 20km dalej i sie nie bałem bo wiedziałem że sprzedaje dobre auto.Licząc te zimówki wzmacniacz kable do wzmacniacza dodatkowe opony płyny byłbym ok 2tyś więcej do przodu gdybym sprzedał to oddzielnie .Tak jak dostałem auto od niemca tak je oddaje :D

 

Także miłego dnia bo dzisiaj fajna pogoda :D :cool2:

 

No i widzisz mozna tak? Mozna. I od razu lepsza atmosfera.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma lepszy i gorszy dzień :).

I ja cie rozumiem bo dołączasz jeszcze niezły stos dokumentów które łatwo zweryfikować a to i tak żle i be.

Kilka lat temu kupowałem auto urzywane z serwisu dostałem oczywiście kpl.dokumentów i rechnung na życzenie bo w de dają inny dokument(ale pani w okienku w PL nie podobała sie jego nazwa)a jak poprosiłem niemiaszka o jakiś wydruk napraw to zrobił wielkie gały ale od niechcenia dał

Tu wymagają do tego co masz jeszcze pewno zaświadczenie że poprzedni właściciel nie walczył w wermachcie i byłoby cool. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się nam handlarz jeszcze wyprostuje..

 

Choć szczerze mówiąc- wątpię. 320si pokazał błędy w ogłoszeniu, do których przyznał się sprzedawca; do dnia dzisiejszego nie zostały one naprawione. To jak można brać takiego sprzedawcę na serio? VIN podany? Suuuper.. Ale może też ma literówkę, albo został z wcześniejszego ogłoszenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze firmy które specjalizują się w sprawdzaniu aut. Wystarczy zapłacić.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety znowu realia w polsce dają o sobie znać .Na szczęście mądrzy kupujący potrafią ocenić kto tu szuka ZWADY a kto uczciwie ROZMAWIA , a auto kupi osobą mądra :) . Jak bym miał coś do ukrycia to bym sie nie udzielał tutaj , a Pan który dzwonił to sie z was śmiał podkreślam KUPUJĄCY że macie pretensje o pierdoły , tacy z was nadgrdliwi adwokaci kupujących że już nawet oni sami z was śmieją.Miłego dnia :cool2:

 

P.S. a dowalając mi tym że zmieniłem literke vin sam z siebie robisz pośmiewisko na ponad 20 dokumentach wpisany jest ten vin także :roll: , gorzej jak dzieci w przedszkolu :| .Większość ludzi traktuje to poważnie a wy sobie robicie zabawe bo to ani auto wasze ani nie jesteście nim zainteresowani aby tylko komuś przeszkodzic w sprzedaży aby sie coś działo aby aby . Ręce opadają dyskutując z wami :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pisałem o Twoich tłumaczeniach, które są śmieszne - "a zostało ze starej aukcji" itp itd.. Kto wie w takim razie co jeszcze zostało ze starej aukcji. Albo jest się konsekwentnym albo nie. Gdybyś był uczciwy to poprawiłbyś błędy w ogłoszeniu, a nie szukasz jelenia na "10 poduszek" i "m pakiet wewnętrzny"..

 

Pośmiewisko robisz sam z siebie. Każdy może popełnić błąd i to rozumiem jak najbardziej; ale jak błędów się nie chce poprawić w prosty sposób to..

 

O mądrych kupujących non stop słyszymy od Ciebie - że do niczego się nie przyczepiają, chwalą przez telefon, klepią po plecach itd. Tylko to mega wyposażone i nieskazitelne auto, pomimo samego miodu na Twoje uszy, nadal się nie sprzedało.

 

W jednym masz rację. Tematy na forum są od wytykania błędów. Po to są właśnie zakładane, bo niektórzy kupujący nie mają pojęcia czy handlarz pisze prawdę czy nie (chociażby podając wyposażenie) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego , poprostu zabłysłeś :cool2: , idź teraz policzyć w swoim aucie ile masz airbagów może wyjdzie że ci kilku brakuje :D , nie ma to jak sie przyje... do pierdoły i drążyć temat jak twój synek zbuduje domek z piasku to też masz do niego pretensje że są 3 wierzyczki a nie 4 hahha człowieku ogarnij a nie zmienie bo to nic nie da i tak znajdziecie 10000x innych pierdół do których można sie przyczepić a to zły kąt zdjęcia a to złe a to tamto .Ale sie nie dziwie że siedzisz ciągle na forum bo pewnie w normlanym życiu nikt z tobą nie chce gadać pan perfekcyjny poprostu :D.Jak tak bardzo chcesz to sobie wydrukuj to ogłoszenie i sam zmień i se powieś na czole wtedy chyba ci ulży :D , albo daj ogłoszenie do gazety handlarz oszust oszukuje na ilość poduszek SKANDAL do uwagi napisz i do sprawy do reportera może tam cie wysłuchają :).Tylko jak będziesz dawał wywiad do telewizji nie zapomnij powiedzieć ile poduszek jest w aucie 8x a nie 10x haha :D

 

P.S. zobacz ile teraz jest poduszek na aukcji 100x a jest tyle bo niemiec był bardzo zapobiegliwy i pomontował tyle :cool2: , a wcześniej zapomnialem dodać jedno 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego , poprostu zabłysłeś :cool2: , idź teraz policzyć w swoim aucie ile masz airbagów może wyjdzie że ci kilku brakuje :D , nie ma to jak sie przyje... do pierdoły i drążyć temat jak twój synek zbuduje domek z piasku to też masz do niego pretensje że są 3 wierzyczki a nie 4 hahha człowieku ogarnij a nie zmienie bo to nic nie da i tak znajdziecie 10000x innych pierdół do których można sie przyczepić a to zły kąt zdjęcia a to złe a to tamto .Ale sie nie dziwie że siedzisz ciągle na forum bo pewnie w normlanym życiu nikt z tobą nie chce gadać pan perfekcyjny poprostu :D.Jak tak bardzo chcesz to sobie wydrukuj to ogłoszenie i sam zmień i se powieś na czole wtedy chyba ci ulży :D , albo daj ogłoszenie do gazety handlarz oszust oszukuje na ilość poduszek SKANDAL do uwagi napisz i do sprawy do reportera może tam cie wysłuchają :).Tylko jak będziesz dawał wywiad do telewizji nie zapomnij powiedzieć ile poduszek jest w aucie 8x a nie 10x haha :D

 

P.S. zobacz ile teraz jest poduszek na aukcji 100x a jest tyle bo niemiec był bardzo zapobiegliwy i pomontował tyle :cool2: , a wcześniej zapomnialem dodać jedno 0 :)

 

Cóż, czyli naprawdę jesteś taki głupi, jak myślałem. Ale to w sumie dobrze, bo z takich jak ty zawsze wylezie miras - handlarz. I to właśnie cecha pozytywna - śmierdzicie tym na kilometr, więc wiadomo kogo omijać.

 

No dajesz dajesz, czekam na straszenie sądem i wrzutę o konkurencji nieuczciwej.

Śmierdzące kukaracza...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj carlos bidulko ty , prawda w oczy kole , tylko od mirasów potrafisz wyzywać :).A ubliżać kolego od głupków to możesz swojej rodzinie nie mi :).

 

Uwaga zostałem mirasem handlarzem najgorszym z możliwych bo pomyliłem ilość poduszek tego poprostu jeszcze w żadnym kinie nie grali :D.Co tam że inni cofają liczniki co tam że rozbitki sprzedają z niejasną historią co tam kij z tym tutaj jest prawdziwy przypadek wart nagłośnienia :D.

Edytowane przez bmw545fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego naiwniaka człowieku nikt na to nie patrzy tylko wam palma odbija bo znaleźliście sobie zajęcie , popsiczyć na Pana handlarza , no ale cóż taki to już los :).Jak to mówią wszystkim sie nigdy nie dogodzi i to sprawdza sie i w tym wypadku :).

 

P.S. już poprawiłem na prawidłową wartość 100 Airbagów .Także wypraszam sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do_Pana_fun

A co sobie żałujesz .. Dowal jeszcze że masz m-pakiet zewnętrzny itd itp.

 

Bekę robisz z samego siebie, a nie z osób które w dobrej wierze chciały Ci podać błędy w aukcji które mógłbyś w bardzo prosty sposób wyeliminować.

 

 

Do osobistych wycieczek się nie uciekam, bo nie zamierzam się zniżać do poziomu który reprezentujesz. Oczywiście wygrałbyś doświadczeniem. Lepiej takie utarczki słowne ćwicz z kolegami Mireczkami :cool2:

 

 

Zostałeś mirasem, bo wiesz gdzie masz błędy w ogłoszeniu, przyznałeś, że zostały z poprzedniej aukcji i nie masz zamiaru ich poprawić, bo może uda się złowić jakiegoś naiwniaka. Prościej się nie da.

jednak nadal zbyt trudne dla sprzedawcy perełki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że moje doświadczenia z oględzin aut handlarzy są raczej okropne. Jednak ta sztuka mnie kupuje wyposażeniem, a po analizie tu na forum, poza kilkoma niezgodnościami wyposażenia, jedyne co jest w niej zastanawiające dla mnie to malowanie (czy nie była mocno bita).

 

Odnośnie firm, próbowałem j

cos odpalić, ale z uwagi na formę sprzedaży, odmówiono mi.

 

Pzdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Auto nie było bite , jak już to przerysowane ponieważ pod maską jest oryginalny lakier 80um tak samo wnęki drzwi bagażnik wszystko jest w oryginale :!: , tylko z wierzchu musiało być zadrapane a samo lakierowanie jest perfekcyjne , nie da się stwierdzić lakierowania tylko oczami.Lakierowanie zostało wykonane w Niemczech w Polsce to auto było nie ruszane , kto nie wierzy trudno, dla niedowiarków dysponuje dokumentacją zdjęciową sprzed sprowadzenia auta do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chyba potaniało :?: - a nie, wcześniej cena w opisie inna niż w nagłówku aukcji była.

 

http://allegro.pl/ekskluzywna-525i-gaz-fotele-comfort-hud-duza-navi-i5506011424.html

 

Bo niby wygląda tak samo ale to "poprzednie" przyjechało na kołach 700 km prosto ze Stutgartu, a to z obecnego ogłoszenia przyjechało na kołach 580km prosto z Wurzburga. :lol: Więc kto go tam wie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kiedyś akcję użytkownikowi forum, bo wrzucił na forumową giełdę jakieś tam e46 z opisem mPakiet itd

Potem wrzuciłem w ten dział do oceny, kolo się kłócił, obrażał, wygrażał itd - okazało się, że z takim przeświadczeniem kupił, w błogiej nieświadomości jeździł i z taką samą sprzedawał.

Ogłoszenie oczywiście potem zmienił, mod skasował temat a na koniec zniknęło ogłoszenie. I dobrze.

Jemu można było wybaczyć. Może się nie znać.

Handlarzynie już nie, to że nie umie liczyć i ma omamy - ok - rozumiem, braki w edukacji.

Olanie tego po wytknięciu przez innych to duży błąd, skoro ma w d.upie kupujących aż tak bardzo że w swoim uczciwym życiu nawet nie chce mu się tych kolorowych bochomazów zmieniać tylko kopiuje.

Mam nadzieje, że trafi to do działu jakiś "rzetelnych" sprzedawców. Telewizja nic nie da, jechanie udowadnianie i edukowanie janka na miejscu też nie, ale chociaż niech janusza znają na forum użytkownicy forum i ludzie z niego korzystający, choćby nowo zalogowani/okazjonalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.