Skocz do zawartości

F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż


GMike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi o to, że znaczek M4 jest jakby na czarnym prostokącie a pod nim jest jeszcze czarna poprzeczka pomiędzy żebrami. Po usunięciu znaczka nie będzie to wyglądało jak lewa nerka...

J.w. - dokładnie ten problem z którym ja się spotkałem, galerię masz pod spodem w linku (650ix) - wyszło całkiem spoko, nie rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że znaczek M4 jest jakby na czarnym prostokącie a pod nim jest jeszcze czarna poprzeczka pomiędzy żebrami. Po usunięciu znaczka nie będzie to wyglądało jak lewa nerka...

J.w. - dokładnie ten problem z którym ja się spotkałem, galerię masz pod spodem w linku (650ix) - wyszło całkiem spoko, nie rzuca się w oczy.

Tak wiem, widziałem – jednak dopiero na którymś z kolei zdjęciu zajarzyłem, że tam jest tylko samo M a nie M6 ;) Dla większości ludzi to wygląda dalej jak M6. Ja właśnie chciałbym tego uniknąć.

Bo jednak 428i to nie M4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
W gazetach pisali, że nowy type R objeżdża M4. To teraz już wiem, w jaki sposób :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy okazji znalazłem fotki czarnego dachu na F30:

http://i17.photobucket.com/albums/b72/untouchablemc628/866DE24C-A173-45A6-AD1A-251F7B18B681-12940-000005BDB8CE5294_zps83d4746d.jpg~original

http://i17.photobucket.com/albums/b72/untouchablemc628/CEC5BF8C-D748-4F60-95F3-02610003BC13-4155-000002BF1D9E2321_zpsd59cce7a.jpg~original

http://i17.photobucket.com/albums/b72/untouchablemc628/9AB28FA6-37ED-40D1-A66A-38A4EA8D7E54-12940-000005BD7D8CDBFC_zps33711e55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny dach szału nie robi w EB

 

Zgadzam się. Aczkolwiek po przykładzie swojego auta mogę powiedzieć, że na żywo wygląda to o wiele lepiej. Czarny dach połyskuje w słońcu i wygląda jak panorama :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czarny dach szału nie robi w EB

 

Zgadzam się. Aczkolwiek po przykładzie swojego auta mogę powiedzieć, że na żywo wygląda to o wiele lepiej. Czarny dach połyskuje w słońcu i wygląda jak panorama :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dokładnie, efekt panoramy robi świetnie wrażenie.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas rozważam przesiadkę w przyszłym roku na 440i LCI jak się tylko pojawi do zamówień.

W końcu udało mi się też ogarnąć jazdę próbną 440i (x niestety) w pełnym pakiecie performance (są aktualnie na objeździe po Polsce u różnych dealerów).

 

Powiem szczerze, że kosmicznej różnicy nie ma i to tak naprawdę ten sam samochód z mocniejszym/lepiej brzmiącym silnikiem. Jeździłem automatem- wiadomo, nie zaadaptowany do mojego stylu jazdy, więc tutaj nie było szału, no ale ja wolę manual ze względu na pełną kontrolę, także może dlatego wrażenia nie były idealne. Niestety w 440 GC nie będzie opcji manuala, no i teraz mam dużą zagowstkę. Dźwięk na wydechu M Performance też nie powalił. Są strzały z wydechu, ale nie ma cudów, zdecydowanie lepiej iść w aftermarket. ASD było wyłączone.

 

O ile wcześniej byłem przekonany, że zostawię swój w rozliczeniu i przesiądę się do 440 to teraz nie jestem pewny, albo:

1) zmoduję swój do maxa i zostawię na dłużej a w mięczasie dozbieram na Caymana GT4 :)

2) wezmę gołe 340i z manualem (flota pracodawcy- gołe 340i to max budżetu) i po 3 latach je sobie na maxa pomoduję

3) jednak się złamię i oddam swojego w rozliczeniu i wezmę 440

 

co myślicie ? Bo kurczę, nastawiłem się, że doznam objawienia i zaraz będę chciał wyskakiwać z forsy, ale przepaść cenowa jest dla mnie nieproporcjonalna do przepaści jakościowej.

 

Dla ciekawych - spalanie 22l/100 przy agresywnej jeździe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.