Skocz do zawartości

E93 330d 2007/2008 VIN: WBAWM51040P097136


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co sądzicie o tym E93? http://otomoto.pl/bmw-330-e90-d-navi-dvd-skora-bi-xenon-C33025241.html

Zaznaczam że słabo znam rynek aut i tym bardziej nie mam nic wspólnego z handlem autami. Po porostu szukam uczciwej oferty.

 

Zgodnie z autodna.pl, wyposażenie:

 

S1CAA Selekcja COP ważnych pojazdów \ SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE S5ACA Asystent świateł drogowych \ FERNLICHTASSISTENT

S1CBA Zakres CO2 \ CO2 UMFANG S609A System nawigacji Professional \ NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL

S1CDA Brake Energy Regeneration \ BRAKE ENERGY REGENERATION S620A Wejście głosowe \ SPRACHEINGABESYSTEM

S205A Automatyczna skrzynia biegów \ AUTOMATIC GETRIEBE S644A Instalacja tel. kom. z Bluetooth \ HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS.

S249A Wielofunkcyjność dla kierownicy \ MULTIFUNKTION FUER LENKRAD S676A System głośników HiFi \ HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM

S2C6A Obr. BMW, st. le. spr. gw. 189 \ LM RAEDER STERNSPEICHE 189 MISCH. S694A Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD \ CD-WECHSLER VORBEREITUNG

S2PAA Zabezpieczenie śrub kół \ RADSCHRAUBENSICHERUNG S6AAA BMW Teleservices \ BMW TELESERVICES

S2XAA Sportowa kierownica z dźwign. przełączn. \ SPORT-LEDERLENK. MIT SCHALTWIPPEN S6ABA Sterowanie teleserwisem \ STEUERUNG TELESERVICES

S322A Funkcja dostępu komfortowego \ KOMFORTZUGANG S6FLA Złącze USB-/Audio \ USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE

S428A Trójkąt ostrzegawczy i apteczka \ WARNDREIECK S854A Wersja językowa, francuski \ SPRACHVERSION FRANZOESISCH

S430A Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn. \ INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND S863A Spis dealerów, Europa \ SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA

S431A Lusterko wewn. ściemniane automatycznie \ INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND S881A Literatura pokładowa, francuski \ FRANZOESISCH / BORDLITERATUR

S441A Pakiet dla palących \ RAUCHERPAKET S8S3A Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu \ AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN

S493A Zespół schowków \ ABLAGENPAKET S8SCA Aktywacja syst. telem. char. dla kraju \ LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH.

S4ACA Wer. dr. szlach. topolowy rys. słojów \ EDELHOLZAUSF. PAPPEL MASER S8SPA Sterowanie COP \ COP STEUERUNG

S4AEA Podłokietnik przedni, przesuwany \ ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR S459A Elektryczna regulacja foteli z pamięcią \ SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY

S508A Park Distance Control (PDC) \ PARK DISTANCE CONTROL (PDC) S502A Spryskiwacze reflektorów \ SCHEINWERFER-WASCHANLAGE

S521A Czujnik deszczu \ REGENSENSOR S520A Lampa przeciwmgłowa \ NEBELSCHEINWERFER

S534A Klimatyzacja automatyczna \ KLIMAAUTOMATIK S522A Światło ksenonowe \ XENON-LICHT

S544A Regulacja prędkości z funkcją hamowania \ GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. S548A Licznik kilometrów \ KILOMETERTACHO

S563A Pakiet oświetlenia \ LICHTPAKET

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Data for vehicle identification number: WBAWM51040P097136

Model description: 330d

Market: Europa

Type: WM51

E-Code: E93

Chassis: Cabriolet

Steering: links

Doors: 2

Engine: M57D30O2 - 3,00l (170kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: automatisch

Body Color: Black Sapphire Metallic (475)

Upholstery: Leder Dakota/creambeige (LCGE)

Production date: 24.09.2007

Assembled in: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S1CBA CO2 Umfang CO2 package

S1CDA Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration

S205A Automatikgetriebe Automatic transmission

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S2C6A BMW LM Rad Sternspeiche 189 BMW LA wheel, star spoke 189

S2PAA Radschraubensicherung Lug bolt retainer

S2XAA Sport-Lederlenkrad mit Schaltwippen Sport steering wheel with shift paddles

S322A Komfortzugang Comfort access

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A Raucherpaket Smoker package

S493A Ablagenpaket Storage compartment package

S4ACA Edelholzausführung Pappelmaser Fine wood trim Poplar woodgrain

S4AEA Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A Regensensor Rain sensor

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function

S563A Lichtpaket Light package

S5ACA Fernlichtassistent High-beam assistant

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S620A Spracheingabe Voice control

S644A Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

S676A HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

S694A Vorbereitung BMW 6 CD Wechsler Provisions for BMW 6 CD changer

S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices

S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices

S6FLA USB-/Audio-Schnittstelle USB/Audio interface

S854A Sprachversion französisch Language version French

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S881A Bordliteratur französisch On-board vehicle literature French

S8S3A Automatische Verriegelung beim Anfahren Automatic locking when driving off

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

 

 

 

Najważniejsze to jest to rocznik 2007 a nie 2008.

Ktoś dał ciała przy konfiguracji, Fotele skórzane, a brak podgrzewania foteli.

 

Akcyza opłacona? Bo od tej pojemności to jest 18,6% podatku akcyzowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość aut z rynku francuskiego nie ma grzanych foteli, bo jest tam to zdecydowanie mnie potrzebne niż u nas.

 

Z Zefira wynika, że akcyza zapłacona, ciekawe tylko od jakiej kwoty.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający utrzymuje że auto jest po wszystkich opłatach. Pozostałby dla mnie koszt rejestracji, który jak wspomniał to chyba 650/750 zł. Jak mógłbym zweryfikować czy wszystkie opłaty są ok? O co pytać ? Nie znam się w ogóle na obrocie autami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ci przekazać potwierdzenie opłaty akcyzy, bo bez tego nie zarejestrujesz. Opłaty jakie ci zostały to recykling 500zł i rejestracja 260zł. Możesz do gościa podbić żeby ci przedstawił kwotę jaka musiał opłacić w celnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ci przekazać potwierdzenie opłaty akcyzy, bo bez tego nie zarejestrujesz. Opłaty jakie ci zostały to recykling 500zł i rejestracja 260zł. Możesz do gościa podbić żeby ci przedstawił kwotę jaka musiał opłacić w celnym.

Dojdzie jeszcze pierwszy przeglad...100zł a nie wiem czy nie 200 przypadkiem oraz tablice probne 62 albo 63 złote...wejdz na stronę wydziału komunikacji i tam masz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ci przekazać potwierdzenie opłaty akcyzy, bo bez tego nie zarejestrujesz. Opłaty jakie ci zostały to recykling 500zł i rejestracja 260zł. Możesz do gościa podbić żeby ci przedstawił kwotę jaka musiał opłacić w celnym.

Dojdzie jeszcze pierwszy przeglad...100zł a nie wiem czy nie 200 przypadkiem oraz tablice probne 62 albo 63 złote...wejdz na stronę wydziału komunikacji i tam masz wszystko

 

Jeżeli rejestruje sz i masz rejestracje zagraniczne to oddajesz i dostajesz odrazu nowe, przynajmniej u mnie tak jest. Przegląd powinien kosztować 90 zł ale na 100% zapłacisz 200 zł. Możesz wykupić sobie ubezpieczenie na miesiąc w uniqa. Na komisowym lepiej nie jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym ubezpieczeniu miesięcznym to odrazu laweta,bo brak ważnych tablic i 500zl

Sprzedający pisze ze świeżo sprowadzone a stoi juz rok,tzn rok temu była zapłacona akcyza

 

Faktycznie teraz sprawdziłem, dobrze trzeba sprawdzić aut. Bo jeżeli chodzi o Francję to przebiegi i bite. Chodziło mi o ubezpieczenie pierwsze przed rejestracja, na właściciela jest takie bo miałem u siebie. Kosztuje 55 zł i można jeździć miesiąc później juz nie można tak ubezpieczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nich ci przedstawi dokument, na którym zawarta jest kwota zapłaty akcyzy, bo z tym też różnie bywa, tymbardziej, że była płacona ponad rok temu, a wtedy wartosć auta była pewnie jeszcze trochę wyższa niż obecnie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale chyba sobie jaja robicie :D. Przeciez to auto to gwarantowany ulep :). 330d w kabrio z przebiegiem 90k km za 76 000 zł? :). To taki dobry żart :cool2:

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wrzucanie takich opinii oczywiście daje do myślenia, ale wypadałoby może napisać coś więcej. Inaczej one nic nie znaczą, a już na pewno nie przybliżają tematu. Na jakiej podstawie taki osąd, pomóżcie i mi to zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na forum ciężko żeby ktoś ci powiedział ze napewno coś jest nie tak, sugerujemy poprostu że może być różnie z racji np. Tej opłaconej akcyzy, musisz niestety wybrać się sam obejrzeć pomierzyc i zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ubezpieczenie pierwsze przed rejestracja, na właściciela jest takie bo miałem u siebie. Kosztuje 55 zł i można jeździć miesiąc później juz nie można tak ubezpieczyć

Takie ubezpieczenie jest ważne pod warunkiem gdy w aucie masz polskie tablice rejestracyjne, stałe lub próbne.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie zawiłości z opłatami itp. - bardzo doceniam za zwrócenie uwagi na to.

Niemniej bardziej odnosiłem się do wypowiedzi typu:

 

"Z całym szacunkiem ale chyba sobie jaja robicie :D. Przeciez to auto to gwarantowany ulep :). 330d w kabrio z przebiegiem 90k km za 76 000 zł? :). To taki dobry żart :cool2:"

 

W kwestiach opłat, jak rozumiem przy kraju pochodzenia tego samochodu do opłacenia była tylko akcyza. Po otrzymaniu potwierdzenia jej opłacenia istnieje niebiezpieczeństwo że była opłacona w zbyt małym wymiarze? (jak mógłbym to określić jaki powinien być właściwy poziom opłaty) Czy na mnie będzie ciążyła ewentualna dopłata ?

 

Pan sprzedawca udzielił takiej historii samochodu:

Auto nie było uderzone, niemniej była próba włamania (skradziona maska O.o - sugestia że właściciel chciał jeszcze na odchodnym zarobić) zakończona zbitą szybą kierowcy - wstawiona oryginalna i porysowana klamka i zamek w drzwiach kierowcy. Oczywiście zgodnie z sugestią w którymś ze wcześniejszych postów auto było któreśtam w rodzinie - stad mały przebieg. Papierów z serwisu nie ma, bo podobno to częsty przypadek w samochodach z Francji, ale podobno można zobaczyć po VINIE w ASO.

Samochód stoi obecnie w Niemczech, ale oczywiście przyprowadzi go do Poznania (tak jak w treści ogłoszenia stoi) jeśli jestem konkretnym człowiekiem - cokolwiek by to nie znaczyło.

To wszystko co wiem. Oczywiście musi być kontrola przedzakupowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.