Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że co inna osoba to inne odczucia... a to pokazuje, że każdy ma inny gust, więc moja propozycja brzmi, by przed następnym zlotem, każdy chętny niech da coś od siebie, typu propozycje jak mógłby wyglądać zlot, by było jeszcze lepiej, prawda? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni niech dodają ale niech też się wezmą do roboty.

Dodać to ja mogę, tylko potem chętnych do sterczenia w upale i obsługiwania konkurencji brak.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wyniki Próby sprawnościowej:

http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/07/MCP_WynikiLaczne_Zlot-BMW-Ułęż_Os3_Classic.pdf
http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/07/MCP_WynikiLaczne_Zlot-BMW-Ułęż_Os3_Do-2000.pdf
http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/07/MCP_WynikiLaczne_Zlot-BMW-Ułęż_Os3_do-3000.pdf
http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/07/MCP_WynikiLaczne_Zlot-BMW-Ułęż_Os3_Open.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie... sory, teraz już czaję... to jest suma 3 razy, a ja przejechałem 2 razy, więc nie jako mój wynik w sumie się nie liczy :duh:

W sumie szkoda, że nie przejechałem 3 razy (byłaby czołówka) ale nie było na to czasu, bo w sumie walczyłem bardziej na 1/4 mili :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda, że nie przejechałem 3 razy (byłaby czołówka) ale nie było na to czasu, bo w sumie walczyłem bardziej na 1/4 mili :mad2:

 

Twój sumaryczny czas z dwóch okrążeń to 4 min 41 s co daje średnio około 2m 20 s na okrążenie. Jeśli kolejne kółko zrobiłbyś w podobnym tempie to sumaryczny czas z 3 okrążeń oscylowałby w okolicy 7 minut. Więc z tą czołówką to tak na wyrost trochę napisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jako klubowicz - forumowicz - i postronny obserwator stwierdzam że :

zlot jest forumowy nie klubowy i powinien być dostosowany do wszystkich

- za duże ciśnienie jest na sport

- 1/4 mili jest ok i tu można pobawić się autami sportowymi , dłubanymi i seryjnymi

-zdecydowanie za mało konkurencji dla ogółu .

 

Gdyby zrobić krótką próbę sprawnościową w tym samym miejscu co 1/4 mili , atrykcyjność zlotu dla nie biorących w tym udziału a mogących pooglądać parę

bączków i uślizgów aut sportowych byłaby zdecydowanie większa. Oczywiście wiąże się to z mniejszą ilością przejazdów itd.

 

Zabawy/konkurencje dla wszystkich były przeze mnie zgłaszane ale odbiły się jak groch o ściane , być może parkowanie przed ścianą z pudeł

z zasłoniętymi oczami jest dla "wielkich rajdowców" i "mocarnych bolidów" obciachem ale dla wielu w tym kobiet-kierowców byłoby fajną zabawą , jest wiele podobnych ,

Ci co byli na innych zlotach wiedzą o co chodzi .

 

Zaparkowanie np 100 aut w rynku dowolnego miasta-miasteczka w godzinach popołudniowych z czasem na " zimnego loda " "obiadokolację" i pogawędkę na pewno

zdecydowanie lepiej propagowałoby klub i miłośników marki BMW .

 

Odniosłem wrażenie że zlot forumowy poszedł w kierunku typowej imprezy sportowej z rozdaniem nagród i pucharów , a co najgorsze niektórzy

nawet ich nie odebrali - ponoć .

 

To są moje odczucia i nikt nie musi się z nimi zgadzać .

 

Ja się bawiłem super i pozdrawiam wszystkich .

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może ja coś dodam. Często wypiujecie ze ktoś nie odebrał nagrody... a ta osoba jestem ja, proszę zrozumieć impreza się opóźnia o 1.5h a powrót niektórzy mają nie 1h jak np. do Warszawy tylko 6h wiec trzeba było zmykc po 8h stanie w słońcu do domku.... tak na marginesie dziękuję wszystkim za oddanie głosu na mój samochód nie spodziewałem się. .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele aut, które nie brały udziału w konkrencjach z takiego czy innego powodu mieli rzeczywiście trochę nudno...można było popatrzeć jak latają inni lub pospacerować, pooglądać inne auta i odwiedzić stoiska sponsorów, poleżeć i poopalać się....zjeść mała i drogą kiełbasę :|. To tylko wnioski, które można by naprostować w przyszłości bo ogólnie impreza bardzo udana...pogoda nie wybaczyła po raz kolejny :D ...Dzięki dla wszystkich za głosy na moje auto.

Afterek w Kazimierzu już bardzo fajny i nietrzeźwy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... after w Kazimierzu Dolnym był mega-fajny :D

Tak świetnie się bawiłem, że po prostu ogień :8)

Właśnie tego oczekiwałem, ludzi z dużym poczuciem humoru, którzy umieją się zintegrować... w sumie brakowało mi tylko jakiejś muzyczki w tle, jednak to mały szczegół :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jednym z sukcesów zlotu było całkiem liczne przybycie klasyków. Mogę mieć tylko nadzieję że w przyszłości będzie ich coraz więcej. I jak to kolega Irek ujął - oby częściej, tak ze trzy razy w roku będzie idealnie. :D
pixels.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Moja dziewczyna nie narzekała bardzo na zlocie, a nie uczestniczyliśmy w integracji (na następnym nie ma bata, wygospodaruję trochę czasu) także chyba nie było źle. Teraz tylko marudzi, że jej skóra z czoła schodzi :D

Edit: Przypomniałem sobie, trochę stękała, że mniej w fotel na ćwiare wciskało niż ostatnio na siekierkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Zlot pierwsza liga, integracja oczywiście też :D .

Organizatorzy zrobili kawał dobrej roboty. Widząc ilu jest narzekających to w przyszłym roku trzeba będzie zrobić selekcję przy wyborze ludzi do pomocy przy zlocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.