Skocz do zawartości

W11,Detektywi czy BMW to samochód bandyty hmm mam dość a wy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Wizerunku nie zmienimy, Mój kolega z pracy maok 36lat, mówi: "niestety to marka ulubiona przez dresiarzy, ale jakby mnie było stać to bym kupiłl piąteczke kombi" ale on nie kupuje używanych autek:) Kto inny z pracy mówi: Wprowadzili się koło sąsiedzi, to jakaś mafia, małolat nie ma 30tki a ma wielką beeme (chodziło o czarne e38) kontynuuje, mój mąż móiwi że to kosztuje ze 150tys używane, to pewnie jakiejś bandziory... to jej pokazałem na mobile.de za 6 tys EUR taką:P

 

 

Niestety... jak kupiłem BMW BAUR to moja siostra zapytąła kiedy dres kupię, a innych dwóch kumplii - znowu zaczną się kontrole policji ciągłe, dlatego niechce BMW...

O matko... gdzie Ty mieszkasz ? co masz za kumpli i siostrę ? :duh:

Z moich poza klubowych znajomych TYLKO jeden ma beemę. Reszta audi, volvo, VW itp.

I żaden nie gada takich głupot - chyba, że przy browarze :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce BMW jeździ jeszcze:) detektyw Rutkowski. :wink:

 

A ja dziś w jakimś brukowcu wyczytałem, że również Doda i Majdan (niczym Backhamowie ;) ) i to w dodatku bez dachu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie nie zrozumieliśmy za bardzo, nie mówie że oni wszyscy 100% powąznie itp, ale wiecie jak to jest jak się ciągle słyszy ten sam "żart".

 

 

Opowieść kolegi z dzisiaj:

 

Ide od autobusu, dochodze do pasów i widze jak jakiś debil, takim bmw jak twoje, tylko sedan, pakuje się, z dzieckiem na tylnym siedzeniu, na pisku przed nadjeżdżający szaserów samochód, ledwo się wyrobił, przed tym z lewej i z prawej. A potem płaczą że rozbili beemke. Brakowało niecłae pól metra do dzwona, no ale pewnie miał mega silnik i myśli że Boga za noigi złapał... a jakkby tamci nie hamowali....

 

 

Koniec cytatu. Sytuacja dzisiaj 7:50 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Opowieść kolegi z dzisiaj:

 

Ide od autobusu, dochodze do pasów i widze jak jakiś debil, takim bmw jak twoje, tylko sedan, pakuje się,

No tak... ale to jest właśnie ten 1 na 20, którzy psują wizerunek... każdej marce, nie tylko bmw.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
bo jezdza zwyklymi autami to jest ich tysiace a kazdy z nas ma niepowtarzalna bunie i wazne ze nam jest z tym dobrze

Nie przesadzajmy z tym uwielbieniem dla BMW :wink:

Każdy z nas (albo większość) lub swój samochód ale są one powtarzalne w setkach tysięcy egzemplarzy... :wink:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądaliśmy razem z żona detektywów a na drugi dzień ta sama Bunia z tym samym w środku (zawartość prowadzaca i siedzaca z boku :mrgreen: ) i mówi (oczywiście w żartach) cyt. " patrz nasza Beemka,nie pożyczałeś jej jakimś karkom,a wogóle zobacz czy stoi jeszcze na parkingu," :D

 

zauważyłem że przeważnie negatywny bohater jeździ BMW,ale nawet jak na 10 filmów tylko w jednym jeździł by bandzior to i tak ludzie by zapamiętali że bandyci jeżdżą BMW,nawet jak w 9 pozostałych jeździł by Rydzyk,zakonnice,Andriu i Chuck Norris :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy łeb mam

 

na siłownie chodze

 

bmw niedługo miał będę

 

o ku... bedę gangsterem :mad2: :D :D :modlitwa: :duh: :norty:

 

 

o i jeszcze swingu słucham, więc podkręce radio i policja mi będzie nawet zjeżdżać z pasa

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wypowiedzią ,ze z takim wizerunkiem trzeba walczyc to znaczy zachowywac sie tak jak przystalo na tą klase aut-to znaczy z klasą.Osobiście denerwuje mnie kiedy wysiadam z autka i widze ludzi ,ktorzy maja mine jakbym kogoś pobił,obrabował-nie pomyślą o tym ,że taki młody czlowiek może pracuje od 16-stego roku życia ,nie ma wakacji i ferii no coż to jest stereotyp. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie moze film DLUG?. Tam w roli czarnego charakteru wystapila...7 e32 :duh:

To sie nazywa lans :duh: film stary a ja to wciaz pamietam...

 

Ja w Polsce po przeprowadzce do nowego domu dowiedzialem sie ze :

"pani ten to jakis niezly przekret...mlody czarne bmw jezdzi gdzies po nocy, w niedziele do kosciola niechodzi,rodziny to niezaklada...."

 

a taka idiotka niewidzi tego ze zaczynalem prace o 3 rano a konczylem o 21 i póniej...

 

Panowie wizerunek marki wizerunkiem,ale bo tego dochodzi jeszcze kultura spoleczenstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie luz świata nie zbawimy . Opinia jest taka a nie inna a prawda wygląda tak że różni ludzie jeźdzą róznymi autami . Bmw pasuje bandytą i gangsterą bo wygląda groźnie . Przecież koksy nie będą jeździły matizem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukając dla siebie BMW celowo wertowałem internet za NIE czarnym i nie trójką ani piątką .... one się bukakom źle kojarzą

 

kupiłem srebrną e32 i kolega 2 dni później kupił mi spodnie od dresu ... ( taki żart w TESCO za 9,99 )

 

bez komentarza

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oglądząłem parę dni temu film TRZECI z Markiem Kondradem. Pięknie pokazani dresiaraze, łysi, ale sterydowcy w śliskich dresach, jeździli bardzo agresywnie czarnym e34 na czarnej nerce, z łomoczącą muzą.... pięknie....

 

Co do poprawienia wizerunku, to myślę że szans nie mamy, bo trzeba by uderzyć do ludzi, a Ci cio psują wizerunek, albo nie siedzą na forach, tylko pod blokiem a jak już to długo tu niezabawią, bo dostaną bana..

 

 

Co do zazdrości, że inni zazdroszczą BMW.... To chyba jedna ze śmieszniejszych rzeczy jaką słyszałem. Zastanawiam się skąd się biorą takie myśłi.... Szczególnie żeobecnie jest raczej tendencja do stwierdzenia że "Każdy gnojek może kupić sobie BMW za 2-3tys i szpanuje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, agent 007 też jeździł BMW i samochodem i motocyklem a Bond to raczej pozytywny bohater :D

Chyba w żadnym odcinku Bonda (chyba, że coś zapomniałem) "źli" nie jeżdżą BMW. A u nas prawie w każdym "filmie akcji". Ciekawostka :shock:

BMW i bassety to moja miłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....] ze zaczynalem prace o 3 rano a konczylem o 21 i póniej...

 

Eeee... no Jopek - to Ty jakiś przekręt jesteś :mrgreen: :mrgreen: :cool2:

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe skąd ta opinia o BMW... wlaśnie czytając ten temat usłyszałem krzyki i wulgaryzmy za oknem (zamkniętym a mieszkam na 4 pietrze ) wyjżałęm a tam stoi 4 bolków w dresach i stara beema po AGRO-TUNINGU... ciekawe skąd ta opinia... :-D swoją drogą to koleś miał sporo pary w gardle , może jakiś śpiewak operowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe skąd ta opinia o BMW... wlaśnie czytając ten temat usłyszałem krzyki i wulgaryzmy za oknem (zamkniętym a mieszkam na 4 pietrze ) wyjżałęm a tam stoi 4 bolków w dresach i stara beema po AGRO-TUNINGU... ciekawe skąd ta opinia... :-D swoją drogą to koleś miał sporo pary w gardle , może jakiś śpiewak operowy ;)

 

Trzeba było doniczką sruuuu... w dach i szybko okno zamknąć :mrgreen:

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie czepiacie ...

prawie we wszystkich odcinkach W11,kryminalni itd graja moi znajomi. proponuja kase to dlaczego nie. wiekszosc z was ma dobra pozycje w firmie lub wlasna ...oni narazie robia dla kogos wiec zawsze pare groszy sie przyda i maja gleboko gdzies tak jak ja ..jak bedzie kierowca widziany przez telewidzow i innych. nie podoba sie to niech nie oglada.

dobrze ktos wczesniej napisal ze co? maja matizami uciekac albo jakims fordem 1.1 :duh: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wiadomo ze jak beemka i tylny naped to idealne autko do szybkiej zabawy a nie do jazdy po bulki do sklepu lub tylko do pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.