Skocz do zawartości

BMW 318I Individual 1996


Filip18813

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj, chyba ciezko bedzie ci znalezc :P mysle ze latwiej bylo by samemu to zrobic.. wlutowac sie pod jakis bezpiecznik, przez przekaznik podac prad i ewentualnie musisz zmienic przelacznik od swiatel. :) gdybys potrzebowal pomocy to ci moge narysowac schemat :)

 

Kupujesz troche Kabla, lutownice moze masz, przekaznik moze byc orginalny, ewentualnie od tylnego swiatla przeciwmgielnego ? jezeli taki jest, a mysle ze jest :)

 

Co do felg, jezeli ci nigdzie nie obcieraja, podobaja ci sie, do dlaczego nie od X5 ? Nie mam nic przeciwko, kwestia gustu.

 

Tylko wez te kierunki wywal blagam cie ! :duh:

 

I pytanko odnosnie zderzaka, to nie jest orginalny prawda? jak sie prezentuje? ja chce do compacta tez zalozyc M-paket, ale szukalem i ciezko bardzo, znalazlem jeden zestaw w niebieskim kolorze za 400€... jeszcze bedzie czas na M-pakiety, najpierw musi byc mechanika w porzadku :)

 

Dlaczego potrzebujesz ten waz ? autko gasnie ? :)

 

Pokaz jakies fotki wnetrza :)

 

właśnie z kablem nie problem lutownice też mogę skombinować, z felgami nie nigdzie nie obcierają poza tym troche za szerokie opony kupiłem 245, właśnie wg mnie lepiej wyglądają na nisko profilowej oponie np w e36 niż w x5, co do kierunków to już też mnie zaczynają denerwować kwestia czasu i pójdą na śmietnik (tak nawiasem jakie poleciłbyś? ;) nie nie jest oryginalny zamiennik z plastiku za ok 300zł na allegro są kompletne ale jest cienki jak na zderzak ja właśnie jak kupiłem ten "nowy" na allegro to olx zobaczyłem też ktoś sprzedaje czerwony ze szczebelkami prawie też za 300. Odnośnie węża nie gaśnie tylko ta plama na pokrywie się pojawiła. Fotki wnętrza hehe nie ma się czy chwalić po pierwsze kierownica do obszycia i gałka nieoryginalna już mnie denerwuje zwykłe fotele nic specjalnego ale kilka zrobię :)

http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od przednich halogenów do przełącznika posiada ktoś na zbyciu?

Skontaktuj się z..

memberlist.php?mode=viewprofile&u=53559

Ma do E36 wszystko, a jak nie ma to niedługo będzie miał.

 

ok dzięki za szybką odpowiedź i pomoc już wysłałem wiadomość :)

http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kierunki, to polecam takie jak masz z tylu i z boku :) oczywisicie Ori :) no chyba ze jakis zamiennik, ale zadnych takich odpustowych lexus style czy jak kto to chce nazwac, normalny kierunek, ewentualnie przydymiony czy cos..

 

Ale wedlug mnie pomaranczowy ladnie pasuje do e36 ..W moim compi sa biale, ale chyba dostanie pomaranczowe :) jeszcze nie wiem... nie wiem tez czy nie zmienie koloru... bo auto itak sie nadaje tylko do malowania, a srebrny to itak taki nudny kolor troche... dookola tylko srebrne auta jezdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kierunki, to polecam takie jak masz z tylu i z boku :) oczywisicie Ori :) no chyba ze jakis zamiennik, ale zadnych takich odpustowych lexus style czy jak kto to chce nazwac, normalny kierunek, ewentualnie przydymiony czy cos..

 

Ale wedlug mnie pomaranczowy ladnie pasuje do e36 ..W moim compi sa biale, ale chyba dostanie pomaranczowe :) jeszcze nie wiem... nie wiem tez czy nie zmienie koloru... bo auto itak sie nadaje tylko do malowania, a srebrny to itak taki nudny kolor troche... dookola tylko srebrne auta jezdza...

 

dzieki za opinie zamiennika M-pakietu, nie skusze sie na to G.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam taki myk że z boku są białe no a z tyłu pomarańczowe ale i tak już dłuższy czas się zabieram do kupna mpakietowych tylnych lamp także kierunki prawdopodobnie kupię dymione kiedyś widziałem na allegro chyba zamienniki
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zaden myk tylko ktos lampy wymienil z tylu... dlaczego ? tego pewnie nie wiesz.. wsadzisz biale to i z przodu dymiony bedzie pasic :cool2:

 

ale jak masz swoje stare biale, to sam mozesz przydymic, przeciez do tego sa spraye :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak już kupiłem nawet w vinie jest "białe klosze kierunkowskazów", właśnie teraz żałuje bo te co miałem przednie białe nie były połamane i je bratu sprezentowałem też ma e36 z 93r sedan ale progi i podłoga nie są zadowalające
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania a mianowicie czy można wymienić samo koło pasowe w sprężarce klimy czy całą lepiej, a drugie właśnie jak testowałem klime to po przełączeniu na gaz coś dziwnie tykało czy ktoś może podejrzewa co może być na rzeczy?
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania a mianowicie czy można wymienić samo koło pasowe w sprężarce klimy czy całą lepiej, a drugie właśnie jak testowałem klime to po przełączeniu na gaz coś dziwnie tykało czy ktoś może podejrzewa co może być na rzeczy?

http://www.klimatyzacja-samochodowa.net/t/naprawa-sprzegla-sprezarki-klimatyzacji/

może coś pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam nie jestem za gazem... tylko problemy, moze i oszczedniej ale ... nie wiem, w polsce duzo ludzi na LPG i zakladow ktore zakladaja, tutaj to nie wiem ile bym musial zaplacic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.