Skocz do zawartości

318is sedan


karisku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zrobienie short shiftera zajmuje pare chwil :)

 

ucinasz pod kulką ten pret, troche go wydłużasz i spawasz i juz :P kulka jest mocowaniem dzwigni, im dłuższy bedzie za kulką element tym mniejszy ruch wykonasz drązkiem. Tylko trzeba nie na chybił trafił tylko zmierzyć żeby nie ocierało o wał.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

To jest dział do prezentacji aut.

Przez tyle czasu nie zrobiłeś ani jednej fotki? Miało być "może na wiosnę". Nie chcesz pokazywać auta to po co zakładasz temat?

Wrzuć jakieś zdjęcia bo usunę temat.

Czekam tydzień na foty.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mnie już montowanie tych cześć z e36, mało opcji coś jest i dla mnie ciekawych i trochę są nudne wyzwania - nie chce mi się np: przeciągać miliona kabli by mieć check control

Montuje teraz moduł komfortu z e39 i pamięć foteli e36 też z e39 po szynie p-bus.

 

 

 

Skoro tak lubisz pisac, to opisz jak to wszystko robisz.. a nie znudzilo ci sie... ksiazka bez obrazkow jest nudna, jezeli jest malo szczegolowa i brak w niej jakiejkolwiek fabuly czy czegos interesujacego, tak samo wyglada twoj temat..

 

Gdzie jest twoj przycisk start/stop ? nie widac na zdjeciu..

 

Wrzuc chociaz jedna fotke auta z zewnatrz... to w koncu galeria, a nie pamietnik !

 

Jak umyje i posprzątam to dodam więcej i z zewnątrz.

 

od 15 lutego jeszcze nie posprzatales ? :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wydaje mi się że kolega wyżej już napisał w czym rzecz.

 

Regulamin...

Polecam jednak Tobie kolego lekturę.

Pkt 1. działu galerii mówi, że..."dział służy do prezentowania swojego samochodu...."

Ale skoro lekceważysz wszystkich i nie potrafisz jak my wszyscy to już Twój problem.

 

Możesz sobie skopiować co tam twoje-czekam tak jak napisałem.

Poza tym wszelkie złośliwości powinieneś skierować tylko i wyłącznie w Swoją stronę.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę skasujcie ten temat bo wyjdzie na to, że nic nie robię tylko się kłócę. Sam skasuje swoje posty będzie szybciej.

Żebym ja trolował, uprawaił wiejski tuning, mówił nieprawdę, pokazywał błahe wymiany akumulatora czy dywaników, czepiał się, malował fotele farbą która i tak po roku się wykruszy - bo to przerabiałem też .... ale spokojnie chciałem sobie opisywać moje auto w swój sposób, nieszkodliwy nikomu w miarę swoich sił chęci iii nie da się - zostałem napadnięty i podeptany..

Powodzenia więc wam życzę Waszych tematach i galeriach, oby moc była z Wami !!!

Przekonałem się tylko, że nie ma co zakładać tematu o swoim samochodzie tutaj bo są tu sami moderatorzy "dyktatorzy" i już tego błędu nie popełnię,

pozdro

 

P.S.

Do "andikoksik" jutro nagram filmik jak dział przycisk startu i że go mam umieszczonego na podsufitce, zaświeca się jego podświetlanie jak zaciągnę ręczny i wtedy tylko działa, po nieprzyciszaniu uruchamia silnik. Wrzucę Ci na prv filmik - bo mi kasują temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Twój wybór,Twoja wola.

Prosiłem grzecznie tylko o zamieszczenie zdjęć. No cóż....

Tak masz rację jak nie chcesz to nie musisz być tu z nami. Jakoś z innymi można żyć w przyjaźni i dodam że nie tylko na forum, ale i w realu.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.