Skocz do zawartości

powódz!!!


faster1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

to nie masz nic innego jak dokładnie zlokalizować przeciek i go zlikwidować!

Moze pod filtrami kabinowymi są zatkane zaślepki,ale to tylko moze!!!!

Pozdro!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tam pod filtrami powinny byc kanały do odprowadzenia wody,może tam przecieka,ale to tylko domysły,moze tez tak jak koledzy zaznaczyli wczesniej cieknie od klimy tam gdzie jest tunel środkowy po obu jego stronach są węże do odprowadzania wody z parownika i tam moze którys sie rozszczelnił!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie będzie to to może być jeszcze:

-przez przednią szybę na klejeniu,

-pognite podszybie,

-wewnątrz pod maską na narożniku nadkole-ścianka wewnętrzna (tam gdzie są spawy i biegną aż do podłużnic,czasem lubią pęknąć i leci woda pod dywan kierowcy albo pasażera,u mnie był właśnie taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może zatkane są odpływy od szyberdachu ,jesli go masz oczywiscie!

Pozdro!!!!!!

Podepne sie troche pod temat, gdzie szukac tych odplywow czy musze sciagac podsufitke zeby to sprawdzic (czasami po deszczu nie zawsze,na lewym przednim slupku mam zacieki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No to może teraz ci pomoze,a do kolegi powyżej nie trzeba sciągać podsufitki,otwórz szyber i po bokach powinno byc widac kanały ,ale to nie na sto procent musiałbym sprawdzic u siebie,Wieczorem dam znac co i jak,ale to moze takze byc w Twoim przxypadku niedoklejona szyba jeśli była zmieniana!!!!!!

Pozdro!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba napewno byla wymieniana bo nie jest to oryginal ale czasami jest tak silny deszcz a ten lewy slupek suchy a czasami lekko popada i juz widze zacieki dlatego mysle ze moze to byc ten odplyw, dzisiaj poszukam na razie dzieki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam...

Korzystając z okazji podepnę się pod temacik, aby nie rozpoczynać nowego wątku...

 

Mam problem z odprowadzeniem wody z szyberdachu w mojej E36.

Próbowałem przetkać przewody którymi ma spływać woda poprzez przednie słupki....

Nie udało mi się ich jednak przetkać....

Nie mogę zlokalizować miejsca, w którym te wężyki się kończą, aby spróbować udrożnić je od dołu...

Przewody nie wychodzą nigdzie na dole...

Może muszę odkręcić przedni błotnik aby się dostać do tych wężyków? Gdzie szukać końców tych wężyków?

Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli po duzej ulewie masz mokra tapicerke podlogi za przednimi fotelami to przyczyna moze byc gdzie indziej...

Mialem to samo u siebie. Woda zbierala sie przy duzej ulewie w przerwie pomiedzy progiem a tylnymi drzwiami (pomiedzy uszczelka wewnetrzna a zewnetrzna).

Wiem, ze to brzmi smiesznie, ale tak bylo - w prawych i lewych drzwiach. Widocznie woda dostawala sie gdzies u gory przez zewnetrzna uszczelke drzwi i sciekala na dol - na prog. Gdy wody bylo duzo i nie zdarzala wypywac dostawala sie do srodka (tapicerka zasysa wode jak gabka).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.