Skocz do zawartości

Czym będziesz / już jeździsz po X3


matlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No tak, ale Porsche Macan/ Cayenne jednak są droższe w zakupie i późniejszym utrzymaniu, niż X3/X5. Jeżeli się mylę, poprawcie mnie. Porsche jest też jednak wyżej pozycjonowane, niż BMW, przynajmniej ja tak je postrzegam. Edytowane przez bart 328
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Do Macana bardziej pasuje X4. Oba wyglądają fenomenalnie. W chyba 2017 Porsche wypuści na rynek odpowiednika X6, bo jednak moda na SUV typu coupe rośnie ( Audi i VW też planują). Sorry za ot w temacie.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bez jaj, X4 wygląda karykaturalnie (wg mnie), dużo lepiej już X6...

 

Porsche pod względem kosztów jest zdecydowanie droższe (np. przegląd kosztuje >2500 PLN)... ale Macan to dokładny odpowiednik X3.

 

Nie sądzę by Porsche skusiłoby się na jakiegoś nowgo SUVa i do tego coupe...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie wasze pomysły na to co po X3.

 

Ja po x3 wybrałem serię 3 f30. Boże jaka to frajda z jazdy. Zupełnie inna pozycja za kierownicą. Nareszcie wygodnie. Pewniej się też czuję niż w wysokim suv przy większych prędkościach. Mniej pali. Jest zwinna. X3 jest super dla dużej rodziny, sporo miejsca, wygoda wsiadania. Ale to trójką chce się jeździć.

X3 jest tak niewygodne? Ja zaliczyłem przesiadkę w większym formacie, bo z E71 na F06 i bardzo tęsknie za X6 i chciałbym F16 kupić, jak leasing na 650i sie mi skończy. Dla mnie X dużo lepszy, bo prowadzi się pewnie jak niskie auto, a widoczność/praktyczność dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
X6 ma w większości środek z X5, cóż unifikacja kosztów robi swoje..., a też według mojego gustu jest ładniejsza od X5 (tak samo X4 od X3). Pragmatyzm w tym przypadku schodzi u mnie na drugi plan :D
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to że X6 też pełno na drogach a na forum prawie nikogo ?

W dziale E71 tylko moja galeria.. a też się nie spinałem z tym, bo X6 zazwyczaj nie jest głównym autem do przyjemności/chwalenia się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie będę oryginalny : F07 :D

 

 

ja również :D

Zawsze mnie zastanawiało, po co kupować jedno z najbrzydszych BMW (zaraz po serri 2 AT/GT), skoro można mieć podobną funkcjonalność w 5Touring lub X5, a przynajmniej nie trzeba się tego auta wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F07 jest piękna :)

http://www.nydailynews.com/autos/ugliest-cars-world-gallery-1.1352704?pmSlide=1.1352692

http://www.carscoops.com/2015/11/bmws-all-new-2018-5-series-gt-takes.html

Ask 100 people which is the ugliest car in BMW’s range today, and 99 would probably point to the 5-Series GT, but that hasn’t deterred the Bavarians from developing a successor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tech ,ktorzy nie jezdzili : F 07 rzeczywiscie na zewnatrz jest delikatnie mowiac kontrowersyjna,ale za to wnetrze to najladniejszy projekt BMW (oczywiscie dla mnie). Troche na temat ,wczoraj widzialem Jaguara F Pace ,auto przypomina Range Rovera i wyglada niezle.Cena w Stanach zblizona do F25.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.