Skocz do zawartości

Czym będziesz / już jeździsz po X3


matlog

Rekomendowane odpowiedzi

Kłopoty z 35i trwają ,na sobotę jestem umówiony u dealera w sprawie możliwości wymiany na inne ...

 

 

Sprawa juz rozwiazana ,dostalem zgode z Centrali BMW na wymiane samochodu ! I jak tu nie kochac Ameryki ? :wink: Auto dzis w produkcji (08.10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nastepne 35i odebrane,mam nadzieje ,ze tym razem bedzie mniej problemowe. Zona zachwycona (czerwony + biala skora) w M Pack bez oznaczen modelu wyglada naprawde niezle.

Gratulki! A dlaczego nie Macan?

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ,postaram sie wrzucic cos w przyszly weekend ,autko wyglada naprawde fajnie ,ale musze zmienic grill na czarny. Listwy na dachu + plastiki w zderzaku strasznie sie gryza z satynowym grillem . Nowoscia w modelu 2016 sa (dla mnie) filcowe oslony na uchwytach pasow i inne wykonczenie lewarka . Nowosci jest pewnie wiecej (navi ,itp) ,ale tylko to zauwazylem wczoraj po ciemku :wink:

 

jeszcze ciągle przed pierwszym myciem :D

 

 

http://i.imgur.com/qvbf0rR.jpg

 

http://i.imgur.com/viyQw5T.jpg

 

http://i.imgur.com/AXNqIHg.jpg

 

http://i.imgur.com/a9Uec22.jpg

 

http://i.imgur.com/eAzbtbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Poprawiłem fotki.

 

Faktycznie ładna konfiguracja :) Widziałem podobną w Rzeszowie w salonie ale 28i.

 

Tylko grilla bym wymienił na czarnego, wtedy te paseczki M ładniej pasują :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,grill zupelnie nie pasuje I trzeba wymienic. Dzieki za obrobke zdjec ,wstyd przyznac,ale po miesiacu mam dopiero 60 mil na liczniku. W tygodniu uzywam aut sluzbowych,a ze wyspa mala to i w weekendy sie nie najezdzilem, Znajomi wiedza od kogo kupowac uzywane auto (poprzednie 28i bylo jak nowe po trzech latach z przebiegiem 10k) :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche pojechalem z kolorem...ale nie zaluje,bo malo ich jezdzi. Pytasz o listwy na progach ? Teraz w pierwszej kolejnosci chce zabezpieczyc zderzaki I wymienic grill. Co do kierownicy,to chyba nie jest oferowana w Stanach w tym modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam EDC ,listwy wybrałem po trzech latach użytkowania w 28i ,może ta imitacja aluminium nie jest najpiękniejsza ,ale na pewno najłatwiejsza w utrzymaniu. W poprzednim aucie obyło się bez uszkodzeń ,rys,itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do rafusa,

 

Czy po praktycznym użytkowaniu przez dluzszy czas werzji 28i i 35i, mozesz napisac czy w codziennej jezdzie widzisz roznice miedzy tymi motorami. Spalanie wiem ze podobne, ale jak wrazenia z jazdy, dynamika, dzwiek silnika, ogolnie poczucie frajdy, czy jest zdecydowanie roznica na korzysc wersji 35i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem malo kilometrow 35i ,ale jazda to zupelnie inna bajka. Przy podobnym zuzyciu paliwa do 28i auto oferuje duzo wiecej radosci z jazdy. Kultura pracy silnika,przyspieszenie,elastycznosc sa bliskie Macana,ktory moim zdaniem jezdzi najlepiej w tej klasie.Oczywiscie 28i jest rowniez szybkim samochodem,ale obecne BMW to troche wyzsza liga.Niby tylko silnik,a jednak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ciekawi mnie wasze pomysły na to co po X3.

 

Ja po x3 wybrałem serię 3 f30. Boże jaka to frajda z jazdy. Zupełnie inna pozycja za kierownicą. Nareszcie wygodnie. Pewniej się też czuję niż w wysokim suv przy większych prędkościach. Mniej pali. Jest zwinna. X3 jest super dla dużej rodziny, sporo miejsca, wygoda wsiadania. Ale to trójką chce się jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie wasze pomysły na to co po X3.

 

Ja po x3 wybrałem serię 3 f30. Boże jaka to frajda z jazdy. Zupełnie inna pozycja za kierownicą. Nareszcie wygodnie. Pewniej się też czuję niż w wysokim suv przy większych prędkościach. Mniej pali. Jest zwinna. X3 jest super dla dużej rodziny, sporo miejsca, wygoda wsiadania. Ale to trójką chce się jeździć.

 

Pojezdzisz chwile F30, wsiadziesz ponownie do F25 i powiesz: Woow ! Jaka tu jest super widocznosc i frajda z jazdy :)

Brat ma F30, ja F25 i tak wlasnie sie wymieniamy takimi spostrzezeniami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.