Skocz do zawartości

[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Poirytowałem się tą skórką pomarańczową - tak lampy lakierowane bezbarwnym błyszczącym z filtrem UV.

Na samą pastę poszłoby o wiele łatwiej i byłoby lustro, ale dla mnie byłoby to rozwiązanie tymczasowe - co jakiś czas powłokę trzeba odnawiać, pewnie by mi się nie chciało ;)

 

Tak więc po kilku godzinach schnięcia zeszlifowałem lakiero papierem 1200, i wykończyłem 2000. No i lakiero od nowa :mrgreen:

Tym razem zamiast małych dawek poleciałem tak ze 3x tyle co poprzednim razem, na każdą z 3 warstw, pomarańca nadal jest, ale mniejsza.

 

Na samochodzie wyglądają zaebiście, więc nie ma co dalej kombinować, trochę teraz te boczne wyglądają na lekko wysłużone, ale są tylko trochę brudne ;)

 

Jak dla mnie efekt w pełni zadowalający.

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6538983/587207/dsc02872.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6539011/367973/dsc02874.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6538983/580228/dsc02876.jpg

  • Odpowiedzi 274
  • Wyświetleń 71,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dużo lepiej, sądzę że w normalnym użytkowaniu będzie niewidoczne.

 

Co do tego odnawiania co jakiś czas, to tak jak pisałem, przez rok nie musiałem nic robić, zobaczymy jak dalej.

Opublikowano
No kawał dobrej roboty :cool2:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Wg mnie efekt profi :cool2:

 

I weź tu teraz wierz szpecom, którzy nawet nie dotknęli tego klosza, a już mówią, że się nie da. :mrgreen:

pzdr

yaz

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Dokładnie! Dzięki Yaz za motywację! :8)

 

Faktem jest, że te lampy w klapie są jakiejś gorszej kategorii i którego kombiacza bym nie widział to ma matowe.

Spękań w strukturze plastiku usunąć się nie da, ale z metra już nie sposób odróżnić renowacji od oryginałów. Też nie jest to jakiś wystawowy klasyk żeby miałoby być idealnie ;)

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Ktoś potrzebuje moduł "mobilnej nawigacji"? :norty:

 

Przeszukiwałem bagażnik w ramach przyczyn dziwnych dźwięków z bagażnika zanim zacznę rozgrzebywać zawieszenie i strzał w dziesiątkę. (nadmienię, że przy poprzednim podejściu zmieniarka luźno latała, co już znacząco poprawiło akustykę).

 

To pudełko waży z 2kg, co przy większych dziurach powodowało niezły łomot, a schowane było nie w boku, czy za kanapą pasażerów, gdzie można by to było zabezpieczyć na stelażach, a w plastikowej obudowie między lewarkiem a tylną kanapą przykręcone do tego plastiku.

 

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/6558374/17895645.jpg?1462125463

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Z za oceanu trochę piany morskiej rodzina mi przemyciła. Na bimmerfest zachwalają, więc pierwsza pucha już w baku, ze sprayem czekam do jakiegoś wypadu za miasto, bo strasznie z rury aplikacji kopci ;)

 

A co do kopcenia - tym razem już napewno wszystko w dolocie połatane, ostatnie możliwe gumki wymienione - oringi na dolocie z odmy i czujniku temperatury powietrza były kwadratowe i mało elastyczne.

 

Co ciekawe po wymianie tych gumek przy drugim odpaleniu fura zgłupiała - komp sypnął błedami sond lambda, przepustnicy i coś tam jeszcze. Ogólnie efekt był taki, że zamuł totalny i nie nie miał w cale mocy. Po skasowaniu i ponownym odpaleniu idzie aż miło. teraz chyba czas mu adaptację skasować i czekać na rezultaty.

 

Na koniec emblemat który dokonał żywota, przy wcale nie kosmicznej prędkości, ale od stania na słońcu chyba klej puścił. Emblemat datowany w okolicach produkcji, miał prawo zdecydować się na emeryturę :mrgreen:

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6576091/864625/img-0497.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6576091/876746/img-0499.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6576091/744930/img-0496.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

W końcu chwila na woskowanie i trochę kilometrów - aż po czesko-niemiecką granicę :8)

 

Collinite rządzi - po nim efekty, Meguiars to syf totalny - zero lustra i połysku, nic nie wnosi. Sonus na czarne elementy rewekla ;)

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6602156/223802/dsc03202.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6602156/945084/dsc03206.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6602156/241565/dsc03214.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6602156/546582/dsc03241.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6602156/263350/dsc03242.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6602156/376571/img-0521.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Zblowowane wisko dawało super efekt odrzutowca, ale poprawne działanie jest ważniejsze.

 

Dla pedantów - polecam zdjąć i wyczyścić, u mnie tyle tam syfu było nazbierane na środku i łopatach, że byłem w szoku.

Po czyszczeniu, dokładnym umyciu i zmianie o wiele mniejsze drgania silnika czuć. :8)

 

Przy okazji nowe oringi bagnetu wpadły - jest ssanie ;)

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6626582/210364/wisko.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6626582/864776/wisko2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Bryka na sprzedaż. Nadal w pełni sprawna i dopieszczona.

 

Cena jaka mnie interesuje to 19000 netto (FV 23% z uwagi na to że samochód w działalności)

Przy kupnie na osobę prywatną będzie trochę zamieszania, ale też da radę.

 

Cena podlega negocjacji - rozważę rozsądne oferty.

Edytowane przez madseason

Opublikowano
Jakieś inne plany motoryzacyjne? Coś już masz?
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Hawranek, bitch please ;)

 

Żadne R4, vagi ani alfy! Po tylu latach i drugim R6 to już obcykana do perfekcji łatwizna. Teraz czas na coś bardziej pokręconego. Myślę o H6 :8) :twisted: Ale to za jakiś czas, teraz uciekam w delegacji na parę miesiecy a szkoda, żeby taka fura kilka miesięcy stała nieużywana w garażu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
witam gdzie mozna obejrzec auto w okolicach Wroclawia?
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Przy okazji ooględzin mały spocik w Koninie z Maciej V8 i jego 535i :8)

 

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6692335/989068/konin.jpg

Opublikowano
Mam nadzieje że będzie rewizyta w wawie.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja nie wiem jak bym psychicznie wytrzymał sprzedaż swojej :mrgreen: rozstania bywają trudne.

 

Powodzenia Mad w poszukiwaniach kolejnej Buni, daj znać co masz na oku.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Rozstanie z poprzednią było dużo cięższe dla mnie. To dla syna - nie chciał pozwolić fotelika wyjąć, a że jeszcze mówić nie umie to cała drogę do domu krzyczał "brum brum".

Chłopak z tych co po 5 godzinach w samochodzie nie chce wysiąść :twisted:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Chwilowo taką zabawką się zajmuje. Bieda, bo tylko jeden tłok, ale idzie nieźle. Zabawy było sporo - gaźnik, świeca, olej, aku, paliwo nowe, przewody paliwowe i filtr.

 

Dzisiaj pierwsza jazda po 6 latach postoju i drugim weekendzie spędzonym na grzebaniu - jest banan na twarzy. :mrgreen:

 

Teraz czas w końcu znaleźć coś na 4 kołach :D

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6901135/951061/zuzuki.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6901135/555598/suzuka1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.