Skocz do zawartości

BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do auta: na klapie powinno być oznaczenie modelu, a kierunki powinny być pomarańczki. Radyjko - wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330i fajna sprawa ale ja bym szukał 328i jest to sprawdzona jednostka dopracowana, powyżej 20 tys kupisz już dobry egzemplarz

 

Sprawdzona nie sprawdzona 330i to najlepsze e46 :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak czytam co wypisujecie to zaczynam żałować, że sprzedałem swoje 330Ci. :cry: Jeszcze rok, dwa i te modele w stanie ponadprzeciętnym to będą białe kruki. Oby moje dobrze służyło właścicielowi, a że pojechało niedaleko to mam możliwość podjechać zobaczyć w jakim jest/będzie stanie za jakiś czas. :mrgreen: 3.0 benzyna to jest najlepsze E46 jakie powstało, wersja coupe 3.0 utrzymana w bardzo dobrym stanie cenowo nie ma nic wspólnego z nienormalnym rynkiem ofert/cen allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaX, znalezienie 330Ci w bardzo dobrym stanie do 35-40k (oczywiście ze wszystkimi kosztami), niekombinowaną i z nieskazitelną historią w DE już graniczy z cudem. Szukaliśmy z Markiem 320si dla mnie rok, w końcu trafił się sedan i się zdecydowałem, bo już nie wytrzymywałem bez auta :cry2: :mrgreen: A tak 330Ci chodzą po 7-14k euro w zależności od przebiegu i stanu. Ten model niedługo będzie kultowy i będzie kosztował jeszcze więcej moim zdaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie to miód na moje uszy :mrgreen:

Powtarzam to do znudzenia ze zadbane 330ci jest drogie i cena nie zależy od rocznika a od stanu chyba ze polift to juz inna bajka .

 

Szukam chętnego na polifta w M pakiecie z przebiegiem 43 tys km stan idealny 330ci full auto miało tylko rejestracje na lipiec i sierpień .

Jest to najbogatsza wersja brakuje tylko dużej nawi fabryczny M pakiet auto bedzie dostępne w wrześniu jak wróci z wczasów Niemiec . :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zenek, jest jedno ale. Sprzedać 330ci za godziwe pieniądze nie jest łatwo nawet jak jest w super stanie. Po prostu musi się trafić klient który szuka konkretnego auta i jest w stanie zapłacić za kaprys posiadania, a nie taki który szuka auta patrząc po cenach. Dla takich szukających po cenach są właśnie te wszystkie allegrowe wynalazki. Jak ktoś tego nie rozumie, że otrzymuje to za co płaci w stanie adekwatnym do ceny i ma jakieś chore wymagania względem stanu auta ~12-14 letniego to powinien się. :duh: Za stan auta które jak na swoje lata jest o niebo lepsze niż przeciętna reszta trzeba swoje DOPŁACIĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek czepiasz się różnych aut chwaląc się to jakie twoje są eh ah a patrząc na twoje sztuki (post bronxa) tez nie są idealne chociażby ostatnia srebrna za 28tyś, albo to qp z chińskimi lampami i spryskami od malucha także troszkę skromności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wsądziłem te chińskie lampy xenonowe?

Czy ty jestes w aso bmw ze masz takie wymagania?

Juz sa kupione lampy oryginalne i cena wraca na normalny pułap .

Promocja sie skończyła .

To ze auto jest pod każdym względem idealne to nieważne? Głupie XENONY psują wizerunek?

Tylko ze nasi kochani rodacy wsadżaja z duupy xenońy bez spryskiwaczy to jes ok?

 

Bronx dzięki za reklame :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze auto jest pod każdym względem idealne to nieważne? Głupie XENONY psują wizerunek?

Xenon jako xenon jest super, ale te lampy wiochą zajeżdżają o optyce i jakości świecenia nie wspomnę bo daleko im do ori lamp, zderzak przedni do zrobienia wiec idealny do końca nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

"Idealne" to możesz mieć auto NOWE albo okaz kolekcjonerski trzymany w jakiejś hali na dywanie, a nie UŻYWANE. :duh:

 

BTW: nawet nowe z salonu może nie być idealne w rozumieniu niektórych na tym forum. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Zenku, widze, ze smiejesz sie praktycznie z kazdego samochodu jakie ci sie podsunie, ale swoje zachwalasz ... Wiec skoncz juz z tymi drwinami na temat innych aut tylko popatrz na swoje.

 

Co innego jakbys normalnie podchodzil do sprawy to jeszcze bym zrozumial, bo przecietny kowalski patrzy na przebieg 200 tysiecy i juz tego auta nie chce ... Wiec tak jak mowie, w pewnym sensie bym cie zrozumial, ale ty przeciez robisz sobie jaja z kazdego innego auta, tylko nie twojego.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam handlarza, a znam ich kilku, który by sprzedawał uczciwie auto...

 

Jeździłem też wielokrotnie po Polsce w poszukiwaniu sobie auta lub znajomym i nigdy, ale to nigdy nie trafił mi się uczciwy handlarz....

Handlarz to handlarz- on nie robi ludziom prezentów, czy tez przyjemności..on zarabia na autach..bez żadnych sentymentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teraz trochę żałuję że w ogóle zabrałem głos w tej sprawie. To, że akurat trafiło na Zenka jest czystym przypadkiem, ale chciałem zwrócić uwagę na to, że nie można bez żadnych dowodów oskarżać kogokolwiek o popełnienie przestępstwa, bo cofanie liczników nim jest. Nie chodziło mi też żeby zawlec kogoś na ławę oskarżonych, ale uświadomić że coś takiego jest możliwe ( z takim czy innym skutkiem, ale delikwent jest ciągany po prokuraturach i komendach policji, co już powinno nauczyć go rozumu). Ale tak stefan nic sobie z tego nie robi, wręcz jest butny (bo tak się robi w całym internecie :mad2: ) I na koniec mam tylko nadzieję, żeby nikogo z tego forum nie spotkała taka sytuacja, a spotkać może, gdyż nie wszyscy się tym przejmują. Ciekawe jak byście się zachowali w sytuacji Zenka. Jeden się przejmuje, a drugi powie, że deszcz pada. Wielu z was swoją postawą daje ciche przyzwolenie na takie zachowanie, ale tylko dopóki ich samych coś takiego nie spotka. Amen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra adalbert, już nie broń Zenka na każdym kroku, bo to już robi się żałosne. Zenek krytykuje wszystko dookoła, a sam ma auta z mocno zużytymi wnętrzami i nieoryginalnymi lampami, ale pluje na wszystkich dookoła.

Jesteście naprawdę śmieszni, oczywiście wszyscy handlarze i prywatni kręcą liczniki, sprzedają bite i zatopione auta, ale Zenek nie. :8)

 

I wcale nie bronię handlarzy, bo w znacznej części sprzedają auta bardziej lub mniej kombinowane, tylko bawi mnie, że wszyscy kręcą liczniki, u wszystkich fotel wygląda na 400 000, ale u Zenka zjechany fotel to 212 000 km. :mad2:

 

http://img04-otomoto.sogastatic.pl/C32319883_27.jpg

 

http://otomoto.pl/bmw-320-indywidual-posdufitka-m-power-C32319883.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart nie przeczytałeś dokładnie moich ostatnich postów, wyjaśniłem powód dlaczego rozpocząłem ten temat. Zenka nie bronię bo znam go tak jak ciebie, mam nadzieję, że przy sprzedaży swojego auta nikt ci nie zarzuci, że cofałeś licznik (chyba że to prawda) ale jak zauważyłeś nikogo to nie będzie obchodziło. Nawet jak jesteś do bólu uczciwy, to coś takiego może ciebie spotkać. Trochę głupio będziesz się czuł, prawda? Ale bedzie za pózno nikt tego nie odkręci i pozostaniesz na forum z łatką chochsztaplera. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia Anna Maria Wesołowska w finale sprawy ujawni że chodziło o Audi i winnym jest Tolek banan, a nie Zenek pestka.

 

Zenku...wklejać można wszystko dopóki nie wystąpi twoje nazwisko. Na podstawie analizy porównawczej padają stwierdzenia, że Twoje auta mają duży przebieg i jest on mało wiarygodny. Nigdy byś takiej sprawy nie wygrał....mało tego nigdy nie złożysz pozwu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nic osobiscie nie mam do pana Zenka, w jednym temacie tylko probowalem wyciagnac od niego jak chce sprzedac ULEPIONEGO ZLOMA Golfa kolegi (sam tak go nazwal i powiedzial ze sprzeda frajerowi) skoro ma same super auta i wiarygodne opisy - nie dostalem odpowiedzi.

 

W kazdym jednym temacie bol dupy na temat cen 330i a potem posty o setkach zadowolonych klientow ktorzy kupuja auta bez ogladania ani nawet bez fotek. Gdzie oni są ? Jest na forum kolega ktory kupil auto od 320si i temat na forum potwierdza renome tego importera (celowo nie pisze handlarza bo ostatnio to jakies pogardliwe okreslenie a nie chce nikogo obrazac). Moze namow kilku tych klientow o ktorych ciagle piszesz panie Zenku aby potwierdzili Twoje racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz to handlarz...Nikt im opinii nie stworzył . Sami o nią zadbali.

Chciałbym wierzyć, że pośród tysięcy handlarzy, trafi się jeden uczciwy. Ale niestety - nauczony doświadczeniem, wiem że zawsze są z ich strony jakieś cwaniactwa i kombinacje.

Przez telefon zawsze wszystko z autem jest super. Oględziny na miejscu wszystko weryfikują.

Często się zdarza też tak, że na miejscu oczywiście nie ma tego gościa z którym się rozmawiało przez telefon...jest za to jego kolega, który nic nie wie na temat, co ten pierwszy opowiadał ...

To też jest cwaniactwo..bo nie możesz mieć pretensji do gościa, który jest na miejscu.

Tak czy inaczej- zawsze są jakieś kombinacje- mniejsze lub większe, ale są...

A przebieg- osobiści uważam ,że 90% samochodów oferowanych do sprzedaży prze handlarzy importerów, ma regulowany :mrgreen: (czytaj cofany) przebieg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz "okazji" to trafiasz na cwaniaków i oszustów. Kupujący sami sobie są winni, jak nie mają oleju w głowie i wierzą, że urwą dobry samochód kilkanaście procent niżej ceny rynkowej w krajach zachodniej Europy, jak również USA. I uwierz mi są uczciwi sprzedawcy, tylko że jakoś nikt nie zwraca uwagi na ich samochody, bo są zwyczajnie droższe niż allegrowe perełki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję zawsze od prywatnego właściciela i z jasną historią. Nigdy nie szukam okazji. Nie kupuje od handlarzy, bo sami mnie nauczyli że lepiej od nich nie kupować, właśnie przez swoje dziwne kombinacje.

Ładnych parę lat temu jeszcze miałem nadzieję, że może jednak nie każdy handlarz to cwaniak. Niestety - nie miałem okazji spotkać uczciwego handlarza.

Dlatego wolę szukać auta dłużej, więcej zapłacić, ale mieć auto od właściciela.

A dość często zmieniam sobie auta - średnio co rok może 1,5 roku...

Po prostu nudzą mi się...a kiedy się znudzi- sprzedaję i szukam następnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem można kogoś nakierować, przecież po to jest forum żeby sobie pomagać. Ale nazywanie ludzi "frajerami" to wedle prawa też wykroczenie. Jak już się tak rozdrabniamy. Ale to już nie o to chodzi, ponawiam jeszcze raz prośbę o nie wysyłanie zbędnych odpowiedzi dotyczących danego w dziale "Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia"

Komentarze typu "za tanio, bierz zaraz ci się rozleci,taniej nie było" i słynny tekst wejdź na mobile.de :duh: takie komentarze mnie irytują i prowokują, a nazywanie ludzi frajerami i debilami to już kompletna przesada. :!: Każdy orze jak może i kupuje auto takie na jakie go stać,nie lubie jak ludzie zaglądają do portfela. pozdrawiam bez napinki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.