Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Witam Panowie. Chciałbym się dowiedzieć mianowicie co jest największą bolączką w X3 2.0 diesel . Nie czytałem jeszcze nic praktycznie o tym ślicznym autku wiec chciałbym uzyskać od was kilka dobrych rad. Na co spojrzeć w pierwszej kolejności żeby nie było na początek zbyt dużego wkładu finansowego przy ewentualnym zakupie tego auta. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opinia że nie identyczne ogumienie na wszystkich 4 kołach przyczynia się do nadmiernego zużycia skrzynki rozdziału mocy (ATC400) a to kosztuje.

Więc przed zakupem sprawdź ogumienie, jak jeździło na różnych to sobie może odpuść ?

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o tym aucie, godne uwagi? Jaki to silnik chodzi o oznaczenie, czy bezpośredni wtrysk?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5666893771&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie , ja bym sie skupił na dokładnym sprawdzeniu historii auta dzwoniąc po serwisach i sprawdzeniu w ASO z kluczyka

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..raczej nie bo widac na niej normalne slady zuzycia.Nawet plasitki przy multifunkcji są wytarte :)

Ja obstawiam ponieważ nie widać fotela kierowcy sporo innych ubytków,którę wyjdą przy oględzinach.To auto pewnie poleasingowe więc nie oczekujmy cudów

Załatw vin to zobaczymy co tam się działo

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że pokrycie kiery jest po renowacji...niemożliwe żeby przy takim przebiegu tak wyglądała skóra na kierownicy....

to się mylisz, moim drugim autem jest VW CADDY, 2012 rok, przebieg 175000 km i kierownica jest jak nowa. A w BMW 240000 km i też wygląda świetnie a przebieg potwierdzony w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na temat tego auta:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-30d-salonpl-mpak-bogate-wyp-vat23-ID4p8Z04.html#a84beb0a44

 

Wydaje się warty zainteresowania. Wydaje mi sie ze miał malowany prawy przedni błotnik, sądzę też ze jest to wersja przedliftowa z silnikiem 204 KM i pieciobiegowym automatem GM.

Dl;a lepszej diagnozy potrzebny VIN

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu czytałeś? http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=252073

 

With mobilephone sent.

 

Kolego rozbawiłeś mnie tym linkiem. Naprawdę gratuluje poczucia humoru. :D Ale ok dzięki za dobre chęci :duh:

 

Mam pytanie Panowie. Czy znajdę tu może właściciela tego auta.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-ladna-zadbana-godna-uwagi-ID6yaYFH.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wnętrze ma fajnie w dodatku świeżo obszyte z tą niebieską nicią i piękny kolor nadwozia (sam mam taki sam :lol: ).
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foteliki pierwsza klasa sam bym takie przygarną :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-ladna-zadbana-godna-uwagi-ID6yaYFH.html :D

 

Autko jest na Polskich deskach.Niemniej jednak aby to zobaczyć na żywo to już inna bajka.Pan który to niby sprzedaje wije się jak węgorz po wyjęciu z wody. A to gdzieś pojechało i nie ma go na miejscu. A to ktoś już to ogląda itd itd. VIN też jest nie do zdobycia.

Auto jest wymyśloną bajką Pana który prowadzi komis i jest wabikiem na klienta . W rozmowie usłyszysz ,, Panie ale mam jeszcze inne auta ,, Ot cała filozofia podejścia handlarzy do klientów hehehe

Baran nie rozumie że jak ktoś szuka BMW to szuka BMW a nie Citroena albo Fiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:D :D :D

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-ladna-zadbana-godna-uwagi-ID6yaYFH.html :D

 

Autko jest na Polskich deskach.Niemniej jednak aby to zobaczyć na żywo to już inna bajka.Pan który to niby sprzedaje wije się jak węgorz po wyjęciu z wody. A to gdzieś pojechało i nie ma go na miejscu. A to ktoś już to ogląda itd itd. VIN też jest nie do zdobycia.

Auto jest wymyśloną bajką Pana który prowadzi komis i jest wabikiem na klienta . W rozmowie usłyszysz ,, Panie ale mam jeszcze inne auta ,, Ot cała filozofia podejścia handlarzy do klientów hehehe

Baran nie rozumie że jak ktoś szuka BMW to szuka BMW a nie Citroena albo Fiata

 

przecież w ogłoszeniu stoi

"Oferujemy zakup w formie Kredytu bez Wpłat i Zaświadczeń lub leasing

 

Możliwość pozostawieni samochodu w rozliczeniu

 

Samochód dostępny na placu ekspozycyjnym w Żorach

przy ul.Nad Rudą (obwodnica droga 935)"

 

to widać że to nie osoba prywatna... a sprzedawca to dealer Auto Handel LECH...

a propos to auto miało przygodę z przodu?

 

no chyba że to wymyślone ogłoszenie by zwabić klientów na plac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:D :D :D

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-ladna-zadbana-godna-uwagi-ID6yaYFH.html :D

 

Autko jest na Polskich deskach.Niemniej jednak aby to zobaczyć na żywo to już inna bajka.Pan który to niby sprzedaje wije się jak węgorz po wyjęciu z wody. A to gdzieś pojechało i nie ma go na miejscu. A to ktoś już to ogląda itd itd. VIN też jest nie do zdobycia.

Auto jest wymyśloną bajką Pana który prowadzi komis i jest wabikiem na klienta . W rozmowie usłyszysz ,, Panie ale mam jeszcze inne auta ,, Ot cała filozofia podejścia handlarzy do klientów hehehe

Baran nie rozumie że jak ktoś szuka BMW to szuka BMW a nie Citroena albo Fiata

 

przecież w ogłoszeniu stoi

"Oferujemy zakup w formie Kredytu bez Wpłat i Zaświadczeń lub leasing

 

Możliwość pozostawieni samochodu w rozliczeniu

 

Samochód dostępny na placu ekspozycyjnym w Żorach

przy ul.Nad Rudą (obwodnica droga 935)"

 

to widać że to nie osoba prywatna... a sprzedawca to dealer Auto Handel LECH...

a propos to auto miało przygodę z przodu?

 

no chyba że to wymyślone ogłoszenie by zwabić klientów na plac...

 

Zadzwoń kolego i spróbuj się umówić na oględziny tego auta. Ale z zastrzeżeniem że konkretnie jedziesz oglądać to auto i żadne inne cię nie interesuje :) Jestem ciekaw co Pan węgorz Tobie powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie znalazłem lepszego miejsca więc na początku przywitam się tutaj:).

 

Rozglądam się obecnie za X3 E83 LCI w wersji 3.0 d lub SD.

 

Ostatnio moja uwagę zwróciło:

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-3-0-sd-286-km-bi-turbo-4x4-ID6y83En.html

 

Proszę oo Wasze opinie i uwagi.

 

Mam daleko do samochodu, więc zanim się wybiorę na ogledziny wolę wiedzieć czy w ogóle warto.

 

Właściciel mówił, że łańcuch rozrządu był wymieniony przy 200 kkm. Samochód jest bezwypadkowy i do teraz serwisowany w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trudno=)

 

a tak z ciekawosci jaka cena jest dla Was "nieastronomiczna" dla podobnego rocznika LCI z podobnym wyposażeniem, bliżej 50 000 PLN, czy nawet poniżej?

 

Przejżałem trochę ofert i kilka egzemplarzy już widziałem. Egzemplarze w cenach 40-45 są raczej grubo podejrzane.

 

Poprawcie mnie jeśli sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.