Skocz do zawartości

Przedłużenie gwarancji BMW Repair Inclusive


tgorka

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich którzy są zainteresowani BMW Repair Inclusive. Od 1 lipca można przedłużyć gwarancję tylko dla auta , które ma gwarancje fabryczną.

Ja co roku dokupowałem sobie odpowiednią opcję z tabelki - najpierw 3 lata -100 km, teraz z racji tego że mniej jeżdżę chciałem 4 lata -100 tyś i jakieś było zdziwienie moje i panów z ASO jak sie okazało że podczas wprowadzania wyrzuciło błąd że dla tego auta nie da sie przedłużyć gwarancji , gdyż nie jest ono na gwarancji fabrycznej.

 

Tym bardziej że pisałem wcześniej do ASO i byłem umówiony na przedłużenie, a tu przyszedł mail od góry i klapa. Coś tam próbują walczyć w BMW Polska w moje sprawie ale coś sceptyczny jestem.

 

Tak więc jak chcecie przedłużać to od razu na 5 lat 120 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zaniepokoila mnie ta informacja, napisalem do dealera i stwierdzil ze bez problemu moge przedluzyc jeszcze gwarancje (a jestem juz na przedluzonej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostałem info z ASO ze moj pakiet repair został przedłużony . Nie było to chyba takie hop siup bo mimo codziennych monitów trwało to 5 dni. Wiem ze oprócz mnie było jeszcze kilkanaście takich ządań więc albo był gdzieś Bug w procesie albo jakaś decyzja została cofnięta. Tak czy siak można przedłużać repaira. A jak bedzie za rok tego nikt nie wie. Aha z tego co wiem w tym roku w skład zawartości pakietu wchodzą rownież wycieki i akustyka , ktore w zeszłym roku były wykluczone. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
glowna roznica polega na tym, ze teraz chcac przedluzyc gwarancje, trzeba to zrobic w czasie trwania gwarancji fabrycznej. I taki klient jak ja - ktorego zapewniano podczas odbioru samochodu o mozliwosci przedluzenia w okresie do pol roku po uplywie gw fabr - jest w ciemnej d
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna odpowiedź z Inchcape Warszawa:

Pakiet musi być zakupiony w trakcie trwania gwarancji podstawowej, jak wspomniałem najlepiej kilka dni przed jej zakończeniem. Po upływie/wygaśnięciu gwarancji podstawowej zakup i wdrożenie pakietu BMW Repair Inclusive jest niemożliwe!

 

Pakiet może Pan nabyć np. na 3 rok i ustalony dystans km. I w następnym roku ponownie dokupić pakiet na kolejny rok wedle wytycznych lata/kilometry (musi być przy tym spełniony warunek: pakiet na kolejny rok należy nabyć w trakcie aktywnego czasu/kilometrażu pakietu!)

Można nabyć pakiet na 3i4 rok z określonym dystansem km - tak jak przedstawiłem to Panu w tabelce i potem znów dokupić pakiet na 5 rok eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.