Skocz do zawartości

e39 540i WBADN51030BR65631, okolice Radomia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Szukam 540 w manualu.

 

Ta z tytułu jest troche fikuśna :) Stoi już trochę na 2 aukcjach allegro :

http://allegro.pl/bmw-e39-540-4-4-286km-m-pakiet-manual-individual-i4184309333.html

http://allegro.pl/bmw-540-540-4-4-286km-m-pakiet-sedan-limuzyna-i4160241606.html

 

i tablicy:

http://olx.pl/oferta/bmw-e39-540-4-4-286km-m-pakietmanual-individual-CID5-ID5CAb1.html#db7f4b2059

 

Vin rozkodowałem i się zgadza z tym, co w aukcjii na fotkach.

 

Moje niewprawne w beemkach oko wypatrzyło:

1) tarcze przód i tył w kiepskim stanie, do wymiany

2) maska trochę nierówno leży po prawej stronie przy reflektorze

3) chyba nie jest to polift, a wygląda jak taki (nie licząc bodaj tylnych reflektorów)

4) radio zgubiło piksele, ale ponoć tak to bywa w tym modelu

 

Widzicie coś jeszcze ?

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No tak,sorki :modlitwa:

Tylko to "radomskie zagłębie" handlarzy...

Ciekawe jak się mają vanosy w silniku.

W mojej E39 jeździła kobita z pierścionkiem na prawym kciuku i zjechała na kierownicy w prawej górnej części nici,które zaczęły się z czasem pruć :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wypicowany aż razi w oczy.

 

Możecie mi powiedzieć coś o widoku komory silnika ?

Nie widzę nigdzie śladów po prostowaniu blach, ale koło prawego reflektora są 'zbyt' kolorowe kable jak dla mnie. To jedyne, co mi się rzuciło w oczy.

 

Vanosy z góry zakładam, że do regeneracji, tak samo jak pewnie ślizgi łańucha.

 

Co do kierownicy - hmm, nie zwróciem uwagi, przyjrzę się, ale tapicerka wygląda na nie zajechaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka maski od strony pasażera wchodzi na przedni prawy reflektor. Ktoś ściągał i nie potrafił nawet poprawnie założyć. Widać, że auto opdpicowane. W rzeczywistości stawiam 80% na to, że jej stan jest słaby.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wg.VIN - S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego.

Prawie stały temat pikseli w E39 - wypalone w panelu radia i chyba na pewno przy zegarach (sprzedający wyłączył je by to ukryć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to nie zgadza się z VIN-em. Auto posiada ksenony, natomiast przedni zderzak nie ma spryskiwaczy a na pasie przednim pod maską brak odpowiednich naklejek o tym świadczącym. Tak się złożyło, że sam zainteresowałem się tym egzemplarzem zaraz po ukazaniu się ogłoszenia, obejrzałem dokładnie zdjęcia i zadzwoniłem do sprzedającego. Na początku rozmowy zarzekał się, że auto jest absolutny bezwypadek, hiper tip-top, itp., natomiast kiedy powiedziałem mu o zderzaku, spryskiwaczach i reflektorach przyznał się, że z przodem było coś robione, ale w Niemczech i on nie wie co. Przyznał się również do tego, że zderzak nie jest oryginał tylko zamiennik i lampy przednie też są wymienione na inne. Kwestii koloru listew we wnętrzu nie poruszałem, bo to akurat mógł sobie ktoś sam wymienić wg gustu.

Także odpuściłem sobie ten egzemplarz i nawet tutaj go nie wrzucałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak,lampy przednie wymienione na zwykłe bo nie ma przetwornic ksenonowych z tyłu lamp.

Dysz intensywnego zmywania nie ma w zderzaku a zbiorniczek w komorze silnika jest.

Zrobione tanim kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się tylko zastanawiam, czy wiecie ile e39 540 w manualu i Mpakiecie kosztuje w niemczech? ta tutaj wystawiona jest w cenie bardzo ładnej 520 po lifcie w Mpaku... trzeba być skończonym idiotą żeby się spodziewać ideału za taką kasę.

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:540,frn:2000-01,frx:2003-12,ger:manual_gear

z tego co na pierwszy rzut oka zauważyłem to najtańsza w Mpaku kosztuje ok 8tys euro plus przywóz.

 

Więc albo musisz podwoić swój budżet, albo pogodzić się z tym, że auto za połowę ceny rynkowej ma JAKIEŚ WADY, jest naprawione po stłuczce, trzeba coś do niego dołożyć itd.

Tarcze hamulcowe Rotinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za wszystkie komentarze.

 

Ot, taka ciekawostka... ta sztuka widac jest jak wino - od leżakowania jej cena rośnie :

http://allegro.pl/bmw-e39-540i-m-pakiet-dsc-pdc-alu-286km-manual-i4215766753.html

 

PS> No proszę, uszceczlka zostałą przycięta, aby nie razić w oczy ! Być może ta operacja była warta 3tysiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.