Skocz do zawartości

Przewody sterowania podciśnieniowego


zbyszek80

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić przewody sterowania podciśnieniowego bo są już troszkę "struchlałe" i po ruszeniu się lekko kruszą w niektórych miejscach.

Czym zastąpić oryginały, można kupić zamienniki, lub zastąpić je jakimiś konkretnymi wężykami? Bo chyba zwykłe igielitowe nie za bardzo się nadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:search:

search.php?keywords=silikonowe

 

Masz lekturę na pół dnia

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie poszukałem, ale już wszystko wiem co i jak. Czytam, że głównie montuje się wężyki 3mm, oryginały mają 3,3-3,5mm a chcąc założyć 4mm? Będą za duże?

Czytałem też, że niektórzy potrzebują 3-3,5m to co one łączą, bo w moim przypadku to starczy mi chyba ok 60cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie poszukałem, ale już wszystko wiem co i jak. Czytam, że głównie montuje się wężyki 3mm, oryginały mają 3,3-3,5mm a chcąc założyć 4mm? Będą za duże?

Czytałem też, że niektórzy potrzebują 3-3,5m to co one łączą, bo w moim przypadku to starczy mi chyba ok 60cm

Kup 3mm, jak masz kasę to zainwestuj w Samco. Ja kupiłem 4m i mi bardzo dużo zostało, ale mam 150km, więc mniej potrzebuję. Jest od EGR, kolektora, kurtyny chłodnicy, od sterowania turbo jak masz podciśnieniowo, więc 60cm na pewno Ci nie wystarczy. Zobacz sobie diagram układu podciśnienia na realoem i zobaczysz ile ich potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dopiero teraz spojrzałem że masz Pb czyli faktycznie z ok 1 m starczy

Też nie spojrzałem, byłem przekonany, że mówimy o 136km 320d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie koledzy nie spojrzycie w opis tylko oceniacie po sobie :P

To już z przyzwyczajenia, że na forum większość tematów to awarie diesla ;) (żart) A, że zerknąłem na rok 99... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.