Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jeszcze nie wiem ale przy tych zmianach w 323i w usa (N51) z tymi samymi elementami (zrobiony caly dol i kolektor schmiedmana lub autowerka) bez programu wychodzi im w zaleznosci od osoby 16 do 22 koni wiecej a przy 328i miedzy 20 a 27 koni i odpowiednie momenty obrotowe, Moze faktycznie zrobie dla ciekowostki test przy tej konfoguracji, potem druga ze wlotem powietrza od AFE i w koncu z programem i silnikiem 3.0 (pozniej) to pozwoli sledzic zmiany.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

W koncu dokonczylem montaz zderzaka 1M i kalibracje radaru a wiec wpuszczam kilka pierwszych fotek z telefonu jeszcze na felgach zimowych.

 

0OL0lY3.jpg

 

http://i.imgur.com/lX0NEgL.jpg

 

 

Fp6MU43.jpg

 

PBNbwub.jpg

 

iFQzk91.jpg

 

Chcialem podziekowac firmie Mautoczesci z Legionowa ktora przebrnela przez problemy z montazem zderzaka nietypowego ktory musial uwzgledniac halogeny z umiejscowieniem mapkietowym co w BMW nie jest teoretycznie mozliwe jak sie ma webasto (nie mozna miec mpakietu i webasto w E90, E91) ale to nic bo sztuka bylo wykonanie uchwytu dla radaru BMW uzywajac dwoch orginalnych uchwytow BMW do radaru tak aby znizyc radar o 3 cm a jednoczesnie aby moc go wyregulowac na lustrach BMW. GRATULUJE !!!

 

link do serwisu :

http://www.mautoczesci.pl/

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, tylko boje sie ze jak przyciemne lampy to bedzie za bardzo jednolity i jednoczesnie zmniejszy sie uczucie ze zderzak jest nisko a po drugie te lampy mi naprawde sluza inaczej ich by nie bylo. Jezdze w zime i na polnocy europy i w gorach i sluza mi dosyc czesto, nie moge ich przyciemnic..

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda, jest bandyta :wink: Też jestem za przyciemnieniem (chociażby delikatnym) halogenów. Musiałbyś zobaczyć w jakim stopniu zmniejszy się efektywność ich świecenia. Folię zawsze można zerwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada extra...

natomiast jak wyglada to od wnetrza koła??? bo widziałem aplikacje tego zderzaka w 1 er i było fatalnie... ładnie tam to nadkole sie ze zderzakiem zgrywa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypasują do E91 pod ten zderzak halogeny LED z F32?

 

http://i.imgur.com/LjouzZA.png

 

bardziej "czarne" są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, tylko boje sie ze jak przyciemne lampy to bedzie za bardzo jednolity i jednoczesnie zmniejszy sie uczucie ze zderzak jest nisko a po drugie te lampy mi naprawde sluza inaczej ich by nie bylo. Jezdze w zime i na polnocy europy i w gorach i sluza mi dosyc czesto, nie moge ich przyciemnic..

 

Ja też śmigam często po Norwegii i wiem ,że się przydają. :cool2:

Przekonany natomiast jestem , że jakbyś delikatnie przypylił szprajem MOTIPA do przyciemniania lamp i zabezpieczył folią bezbarwną nie wpłynęło by to na moc świecenia znacznie. Chodzi mi o minimalną zmianę koloru odbłyśników , sam taki zabieg będę robił u siebie. , po za tym zawsze można wrócić do oryginału . :wink:

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada extra...

natomiast jak wyglada to od wnetrza koła??? bo widziałem aplikacje tego zderzaka w 1 er i było fatalnie... ładnie tam to nadkole sie ze zderzakiem zgrywa??

 

zrobie popoludniu tyle ze moje blotniki przednie nie sa orginalne :) a zderzak byl robione na wymiar przez znajomego pod orginal ale jest wedlug mnie ok

 

Ja też śmigam często po Norwegii i wiem ,że się przydają. :cool2:

Przekonany natomiast jestem , że jakbyś delikatnie przypylił szprajem MOTIPA do przyciemniania lamp i zabezpieczył folią bezbarwną nie wpłynęło by to na moc świecenia znacznie. Chodzi mi o minimalną zmianę koloru odbłyśników , sam taki zabieg będę robił u siebie. , po za tym zawsze można wrócić do oryginału . :wink:

 

Dobrze wygląda, jest bandyta :wink: Też jestem za przyciemnieniem (chociażby delikatnym) halogenów. Musiałbyś zobaczyć w jakim stopniu zmniejszy się efektywność ich świecenia. Folię zawsze można zerwać.

 

no dokladnie ten sam kraj miedzy innymi a wiec wiecie jak to jest przy zamieci jechac bez tych swiatel ale moze fakt sprobuje cos z tym zrobic.

 

@sirek : gdzie jest twoja galeria ? tam na tych twoich zdjeciach jest jeden element ktory mnie interesuje chcialbym to zobaczyc :)

 

Może przypasują do E91 pod ten zderzak halogeny LED z F32?

 

http://i.imgur.com/LjouzZA.png

 

bardziej "czarne" są.

 

i 1600 zl za komplet :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... najpierw zobacze czy przyciemnienie folia typu cat eye o bardzo niskim przyciemnieniu jak to wyjdzie, jak bedzie kicha to pomysle co dalej :)plus tych z F30 ze sa ladne !.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... najpierw zobacze czy przyciemnienie folia typu cat eye o bardzo niskim przyciemnieniu jak to wyjdzie, jak bedzie kicha to pomysle co dalej :)plus tych z F30 ze sa ladne !.

 

Na allegro widzę 250zł/szt idealne używki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... najpierw zobacze czy przyciemnienie folia typu cat eye o bardzo niskim przyciemnieniu jak to wyjdzie, jak bedzie kicha to pomysle co dalej :)plus tych z F30 ze sa ladne !.

 

Na allegro widzę 250zł/szt idealne używki :)

 

Faktycznie to juz zaczyna byc opcja ! tylko pytanie jak sprawdzic czy pasuja ! :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić i jak nie podejdą to odesłać :)

 

no tak prawda mam 15 dni na odeslanie towaru kupionego przez internet !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.