Skocz do zawartości

KOMPLET ZAWIESZENIA PRZOD wart swojej ceny ??


malyk33

Rekomendowane odpowiedzi

Po kupnie samochodu miałem do wymiany wahacz. Kupiłem wahacz z tuleją firmy Mastersport i nie wytrzymał nawet roku. Może trafił mi się trefny egzemplarz, ale sworzeń przy kole całkowicie się rozleciał. Przejechałem na nim może 20tyś/km. Wahacza tej firmy już na pewno nie kupię (tuleja tej firmy spisuje się bez zarzutu). Teraz kupiłem wahacz firmy Monroe i zobaczymy jak długo pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest gwarancja 2 lata to można zaryzykować, najwyżej co rok będziesz miał nowy zestaw :D

 

Nie do końca. Żeby była gwarancja, trzeba to wymienić w serwisie ( autoryzowanym? ), mieć fakture itp. Gdyby było tak było, każdy jeździłby na najtańszym zestawie i wymieniał co rok :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat zawieszenia do BMW niejednokrotnie nie tylko na własnym doświadczeniu ale i doświadczeniu znajomych. Z reguły jest tak, że jeśli kupisz tanie badziewie nie wiadomo jak długo na tym pojeździsz. Jeden qmpel jeździł 3 miesiące na tanim "CHINOLU" i zawiecha posypała się. Jeden jeździ na tym samym zestawie już ponad rok i nie narzeka. Według mnie nie ma co ryzykować. Ja jeśli chodzi o zawieszenie zawsze kupuję części z Lemfordera i ani jednego złego słowa powiedzieć nie mogę. Lepiej kupić raz i mieć święty spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa to prawda ....'tanixy' nie wytrzymują roku.

 

Polecam MOOG-a jeśli na Lemfördera Wam nie starczy. :P

Całe zawieszenie z przodu miałem wymienione na MOOG-a ponad 1,5roku temu ...jeżdżę tylko po mieście! ...i nadal wszystko OK, mięciutko nic nie stuka i się nie telepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dokladnie ten sam komplet rok temu zzrobilem 25tys km i nic sie nie dzieje a jezdze po duzych dziurach w krk sa okropne drogi... wszystko zalezy jak sie trafi w zawieszenie tuleje kupilem febi 120 zq szt mialem pol roku a na te nie moge zlego slowa powiedziec.. Jeszcze;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć co jest dostępne w moim mieście.Regeneracja wahacza plus nowa tuleja Lemforder-200zł od sztuki.

Robiłem w owej firmie zawieszenia przednie bardziej skomplikowane niż jest w e46.Zero problemów.Najwięcej przejechałem na regenerowanym zawieszeniu 50 tys. głównie po mieście.Dalej nie wiem,auto sprzedane.Niebawem będę zmieniał przednie wahacze w mojej e46 i na pewno w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.