Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie według mnie wyposażenie się zgadza.

Jedyny mankament to sprawdzałem na tej stronie ze szwecji wcześniej, że auto miało 6 właścicieli plus wychodziło by, że od marca zrobiło 1tys km i tutaj się lampka zapaliła, ale dla pewności wolałem spytać, bo może jednak źle coś wyczytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Dlaczego w ogóle przeglądacie oferty w których jest choćby coś takiego:

 

Drobna usterka? Poważna awaria? Wielki pech na drodze?


Z wystarczy jeden telefon a Nasz Inteligentny System Gwarancji szybko rozwiąże Twoje problemy z samochodem. Nie rezygnuj z własnych planów! Ciesz się swoim samochodem.

 

Co do samochodu... Zdobądź VIN i załóż temat w odpowiednim dziale to może się czegoś więcej dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0-d-143km-2011r-stan-idealny-nowy-rozrzad-bezwypadkowy-ID6B4PsU.html#e6e5e06d3e



Witam Panów/Panie,

jako, że nie znam się za bardzo na motoryzacji zwracam się do Was z prośba o rzucenie oka na ten egzemplarz. Może coś zwróci Waszą uwagę co mi jako laikowi umknęło. Nie ukrywam, że lokalizacja mi bardzo odpowiada i cena też jest dość atrakcyjna.

Pozdrawiam serdecznie!

Ja to bym wręcz powiedział, że to cena przy której powinna się zapalić wielka czerwona lampka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedyny mankament to sprawdzałem na tej stronie ze szwecji (...) wychodziło by, że od marca zrobiło 1tys km i tutaj się lampka zapaliła, ale dla pewności wolałem spytać, bo może jednak źle coś wyczytuje.
Podany przebieg jest z ostatniego przeglądu czy z momentu wyrejestrowania? Rozmawiałeś ze sprzedawcą? Uważasz, że komuś chciałoby się cofać licznik o 30-40 tyś km (tyle można nakręcić w pół roku, sporo jeżdżąc)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 letni diesel z przebiegiem 200k... :lol:

Wejdź na mobile.de i zobacz ile mają najechane 2-3 letnie diesle, podpowiem, że tyle samo.

199 tyś to na tablicy pod ogłoszeniem. W opisie już 259 tyś. Ciekawe ile jeszcze "drobnych" kłamstewek sie kryje w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Dopiero została wystawiona taka e92 po lifcie co sadzicie? Okazja? Wszystko jest wporzadku?


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-330d-245-km-stan-idealny-zapraszam-zamiana-ID6AD8Gw.html#82cbf826f0


Troche irytuje mnie ta navi ze nie prof ale to ponoc mozna zmienic ;d a i jeszcze jedno dlaczego to tak wyglada:


https://otomotopl-imagestmp.akamaized.net/images_otomotopl/901795067_37_1080x720_m-pakiet-330d-245-km-stan-idealny-zapraszam-zamiana-_rev002.jpg


chodzi mi o ten panel, wyswietlacz z kontrolkami. To jest z przedlifta czy polifcie zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwie wersje zegarów podstawowa i lepsza do tempomatu.

To auto niby ma tempomat więc dziwne, że nie ma do tego licznika.

Mogę się mylić ale zaryzykuje stwierdzenie, że te lepsze zegary są częścią wyposażenia tempomatu i nie było opcji tempomatu bez tych zegarów.

Eibach Pro Kit, Rev Motoring Silicone Intake Hose, Kolektory Turbo Works, Performance Intake, Milv's: +1mm Modified Intake Lift Valvetronic Supports, Program BPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Były dwie wersje zegarów podstawowa i lepsza do tempomatu.

To auto niby ma tempomat więc dziwne, że nie ma do tego licznika.

Mogę się mylić ale zaryzykuje stwierdzenie, że te lepsze zegary są częścią wyposażenia tempomatu i nie było opcji tempomatu bez tych zegarów.

To że był tempomat nie oznaczało że były liczniki High. Lepsze liczniki były po prostu kolejną dodatkową opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja to się w ogóle zdziwiłem, że są e90 bez tempomatu... A jak jest z wyposażeniem w bluetooth?

Radio business, bez navi nie ma Bluetooth, pro bez navi ma. Wydaje mi się iz wszystkie z navi, business czy pro ccc jak i cic maja bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawuje się instalacja gazowowa BRC w r6 (325i)? Wpadło mi w oko to ogłoszenie i poważnie się zastanawiam nad wybraniem się w odwiedziny do właściciela.


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-polecam-bardzo-ladna-e91-lpg-ID6AWVTU.ht

Edytowane przez bobo100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobo100 w tym ogłoszeniu nic się nie trzyma kupy...

2005 czyli 13 lat i 186 tyś przebiegu w KOMBI...

Dodatkowo koleś rejestruje auto w 10.10.2017.

Zakłada GAZ za 5 tyś 10.11.2017 - miesiąc później.

Sprzedaje 20 września 2018 ...

Nic tu się kupy nie trzyma. Wskazana czujność a na pewno porządna diagnostyka przed zakupem i sprawdzenie przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche irytuje mnie ta navi ze nie prof ale to ponoc mozna zmienic ;d

 

A nie irytuje Cie ze ta nawi powstała w 2005r? Czyli komputer ktory ma 13 lat? :mrgreen:


Zobacz sobie dokładane nawi na androidzie. Ja jakbym mial ten zabytek to odrazu bym go wymienil.

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.