Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie zmieniam auto

i mam pytanie co byscie mi doradzili :

Mam 20 tys euro na ten cenl przeznaczone w tym przedziale moge kupic

e90 330d rok produkcji 2010 w gore z przebiegiem do 100 tys km,

albo

f30 320d/i z przebiegiem tez kolo 100tys rok produkcji 2013

 

co byscie wybrali ?! w co lepiej bedzie kase wsadzic pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeździłem chwilę f30 pomijając ew. koszty utrzymania, awaryjność bo o tym nie mam pojęcia to jest przepaść wizualnie zewnątrz i wewnątrz, zawieszenie, wyciszenie na plus dla f30, poza tym mniej na niej stracisz końcówki produkcji zawsze są trudne do sprzedania i sporo tracą na wartkości (e90) , ja bym brał f30

 

ps. chyba że chcesz r6 bo tutaj nie ma co porównywać z r4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno stworzyłem serwis za pośrednictwem którego możesz sprawdzić auto na odległość - http://automobilio.pl. Więc jak już znajdziesz interesującą furę, możesz znaleźć miejsce gdzie stoi na mapie i wybrać odpowiedniego eksperta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brushu, jeżeli to musi być diesel, to może pomyśl o f30 325d. Nie ździwiłbym się, gdyby miał takie same osiągi jak e90 330d. Nie wiem tylko jak z awaryjnością f30, bo e90 330d z tego co wiem, to dopracowana jednostka. No i f30 325d w cenie się raczej nie zmieści. Może warto by było trochę dołożyć lub poczekać do wiosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz w drugim ogłoszeniu przycisk start/stop jak wygląda, raczej nikt z forum nie miał po 200 tyś tak zdartego przycisku :duh:

 

 

poza tym dziwna konfiguracja, ma ksenony, navi, automat, podgrzewane siedzenia a nie ma czujnika zmierzchu? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade1984 no wlasnie nie za bardzo. Wiadomo handlarze i oczywiscie wydaja sie byc duzo za niskie. Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia w tym ogloszeniu: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sedan-330i-258ps-benzyna-xenon-alus18-skora-100-oryginal-tarnow-ID6yb0a3.html#6d32017ed7

 

Dostalem nr VIN do tego auta tyle ze ma 16 znakow, a chyba powinien miec 17?

 

oto numer: wbavb3108kc24069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=5676789065#2a55e2f9df Wstawiałem już raz ale dostałem tylko 1 odpowiedz czy jest coś z nim nie tak sądzac po zdjęciach jutro dzwonie po VIn i przymierzam się mocno do zakupu jeśli będzie Ok :)

 

jak za 2007rok(rejestracja chyba 2008) po opłatach to cena dość korzystna - 30k, czy aby nie za bardzo.

Nic nie pisze o mpakiecie, a gałka zmiany biegów wygląda na mpakiet. Załatw win to będzie można to lepiej sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde auto ma cofany licznik niema latwiej zarobionych pieniedzy niz cofanie w takich autach licznikow. odpicuja cofaja i sprzedaja wam a wy lykacie wszystko. dobrze wam radze brac auta ze sprawdzonych zrodel albo od razu u sasiada za granica bo bol i placz potem slychac z daleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem tego auta http://allegro.pl/bmw-328xi-bezwypadkowa-full-opcja-i5687793636.html macie może jakieś spostrzeżenia albo porady na temat tego auta i silnika ?? czy podejdzie tam instalacja LPG ?? nie ma problemu z napędem 4x4 ??

 

Załatw VIN i odezwij się w wątku odnośnie aut sprowadzanych z USA, chłopaki ogarną temat i dostaniesz zdjęcia jak to auto wyglądało przed dzwonem. Z USA nie ściąga się aut bezwypadkowych, pytanie tylko jak bardzo uszkodzony był ten pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.