Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

diesel 2006 170 K km przebieg ? 37 k zyla...

ja bym obstawial 2006 370 k.. 37 k zl.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no góra 270 ma :) rozkoduje ktoś vin?

WBAVC91040KS07671

Info z http://www.bimmer.work:

 

Vehicle Identification Number WBAVC91040KS07671

Type VC91

Model 330D OL(EUR)

Development Code E90 ()

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M57/T2

Displacement 3.00

Power 170

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery SENSATEC/BEIGE(KAB4)

Production Date 2005-12-01

 

Options

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD

S255A SPORT-LEDERLENKRAD

S2ABA LM RAEDER/ELLIPSOIDSP.162/MISCHB.

S441A RAUCHERPAKET

S4ABA EDELHOLZAUSFUEHRUNG NUSSBAUM WURZEL

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE

S522A XENON-LICHT

S534A KLIMAAUTOMATIK

S563A LICHTPAKET

S640A AUTOTELEFONVORBEREITUNG

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR

S8SPA COP STEUERUNG

 

Standard Equipment

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE

S497A MITTELARMLEHNE IM FOND

S520A NEBELSCHEINWERFER

S548A KILOMETERTACHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktytcznie trudno sie o cos przyczepic, duzo zdjec i z bliska, Vin, zdjecia ksiazki. Tylko cena do przebiegu troche nie ta. :shock: a ja w okazje nie wierze z zasady. Ja bym pojechal osobiscie sprawdzic ale sa tu tacy ktorzy widza duzo wiecej niz ja, moze cos zobacza. Rozkodowac Vin, poprosic jakis serwis o historie... jak wszystko pasie to oczyziscie kontrola przed zakupem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka watpliwosci/pytan odnosnie tego auta, nie jestem ekspertem w sprowadzaniu samochodow, wiec moze ktos to wyjasni:

1) benzyna i diesel maja taka sama ksiazke serwisowa? Chodzi o dieselkraftstofffilter i dieselpartikkelfilter z ksiazki serwisowej.

2) blachy, na ktorych stoi auto sa jako typowo niemieckie, mozna na takich wyjechac z DE? Chodzi mi o to, ze to nie sa ani blachy tymczasowe ani blachy celne. <-- niech sie w tym temacie wypowie, ktos kto ma wiecej doswiadczenia i wiedzy, jak to wyglada od strony formalnej.

3) moze sie czepiam, ale samochod ma blachy z Drezna, a wszystkie przeglady mial robione w okolicach Mannheim (68766, Hockenheim albo 67346, Speyer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselkraftstofffilter to filtr paliwa

Dieselpartikelfilter - decyduje o jakości spalin wywalanych w powietrze

Co do tablic to nikt ci nie są auta na nich tym bardziej na export. Niemiec musi auto wymeldować , a ty wykupujesz tablice tzw żółte dojazdowe na 5 dni wraz z ubezpieczeniem , kwota ok 70€

Widocznie właściciel sam przywiózł auto do PL ,albo to Poprostu lewe blachy

Na przegląd gościu mógł jeździć gdzie chciał, lub ma kolegę który mu zaoferował swoje pieczątki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pomóżcie koleżance :oops:

 

 

Nie znam się na samochodach i potrzebuję małej pomocy w wyborze mojego auta.

 

Spodobało mi się to E90 z ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0i-150km-navigacja-klimatronik-super-stan-ID6ybbvh.html

 

Na co warto zwrócić uwagę przy oglądaniu tego auta? Jest to oferta komisu samochodowego -mam się tego w jakiś sposób obawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają... jest to auto używane i to że coś w wyposażeniu nie zgadza się z VIN to nie znaczy że było bite... Obejrzeć auto zrobić diagnostykę komp. I na końcu sprawdzić zawieszenie i historię pojazdu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest ktos moze z okolic albo moze juz ktos ogladal te e90tki ?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sedan-330i-258ps-benzyna-xenon-alus18-skora-100-oryginal-tarnow-ID6yb0a3.html#327a14196d

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-benz-3-0-moc-258-ps-km-full-wypas-navi-skora-dvd-tv-xenon-parktrinic-ID6yamAf.html#327a14196d

 

Mimo ze sa z komisow, z ktorymi wiadomo jak bywa to chcialbym sie im przyjrzec natomiast mam bardzo spory kawalek drogi do przebycia zarowno do 1 jak i do 2 modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum jestem nowym użytkownikiem, poszukuje BMW E90 silnik tylko i wyłącznie benzynowy, jaki silnik polecacie rocziniki 2005,2006,2007? na allegro jest mnóstwo modeli, oczywiście większość w stanie ,, idealnym" czy możecie mi pomóc przejrzeć szczegółowo niektóre modele?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.