Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze tez uważam ze kombiki to bardziej dla rodziny po co mam wozic taka przestrzeń i dodstkowe kg bez potrzeby ich użytkowania? twierdzenie ze suv to bardziej rodzinny samochód niz kombi tez jest mylne wystarczy zobaczyc ich bagazniki poza tym ze te auta na duze wygladaja nie sa duze.... jezeli chodzi o przestrzeń uzytkowa..

 

wynajmowanie wozko dla dzieci używanych to juz bym wolal wziac swoj choc bym mial go na dach montowac.

i ostatni najważniejsze punkt.

nie widze sensu w prowadzeniu dyskusji na temat czy kombi jest ladniejszy czy nie wtf ludzie skad wy sie urwalisicie?

słyszeliście ze o gustach sie nie dyskutuje ?

dla 1 cos bedzie piekne dla drugiego to cos bedzie brzydkie

 

ps ktory tato nie wozilby swojej rodziny rs? albo gdy rodzina w domu jest poszalal... ?

nie dlatego ze limuzyna jest brzydka nie bylo rs w tej wersji a z innego powodu a jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gusty sie dyskutuje :) to potoczne stwierdzenie ze nie jest tylko ulatwieniem jak nie wie sie o czym rozmawiac... jak by sie tego nie robilo to nie bylo by ewolucji w sztuce w kulturze w designie i nie mogl bys skrytykowac ze ktos robi np wies tuning bo to jego gust, jemu ma sie podobac. Nikt cie nie zmusza za to do prowadzenia dyskusji.

 

I sto krotnie jest bardziej interesujaca opinia osoby jak WLODI ktory ma swoje zdanie i ci mowi uwarzam ze kombiaki sa brzydkie i do kitu bo tak i tak i tak niz kogos kto ci powie no ok masz racje gustow sie nie dyskutuje... bo ten ostatni nie wnosi nic, nie pozwola ci sie skonfrontowac z twoja wlasna wizja spraw i tak naprawde jest zbedny bo nie pomaga ci w zaden sposob sie rozwinac.

 

P.S. : Co jest nie tak z wozkami lub lozeczkami wypozyczanych w hotelach ? zazwyczaj to najwyzsza polka dosyc malo uzywana a na pewno sprawna ? moze czegos nie wiem.

 

PS2 : Zaden ojciec ktory ma troche oleju w glowie i piniadze na Rs nie wozil bym nim swojej rodziny tylko kupil by luksusowy terenowy lub luksusowego vana bo :

A/ W razie wypadku auto wyzsze maja ogromna przewage jak chodzi szczegolnie o zderzenia z nizszym pojazdem, badania dowodza ze ryzyko smierci lub powaznych usterek na zdrowiu jest 70% mniejsze w takich pojazdach przy zderzaaich z nizszymi i 50% nizsze przy zderzeniach z ekwiwalentnymi

 

B/ bezpieczenstwo ponownie, jezeli w Wanie masz dwa siedzenia ktore sa w przeciwnym sensie niz tor jazdy wklejasz tam dzieci, ponownie ograniczasz skutki naglych zderzen frontalnych ktore sa najbardziej niebezpieczne i najczestsze.

 

C/ podczas dlugich podroz masz czesto czas aby porozmawiac z twoim dzieckiem na tematy dluzsze gdzie nie jest ono rozproszone czyms innym. Dyskusja powinna sie odbywac patrzac na dziecko, przekaz jest lepszy i uczy rownierz komunikacji malego, jak np patrzenie sie w oczy swojego rozmowcy a nie gdzies pod nogi np...

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest mowa o E9x.

Te auta są coraz tansze wiec i dla mniej zamoznych watpie ze ktokolwiek w ogole bierze pod uwagę czegos takiego:

To raczej rola jak mowisz suvow lub Wanow a wozenie ze soba wozkow, wanienek i lozeczek to jest myslenie z innej epoki, kazdy hotel 4 lub 5 gwiazdkowy ci to wypozycza za darmo lub za jakies grosze a jak jedziesz do rodziny lub w inne miejsce bez hotelu to wysylasz zestaw ze 50 zl kurierem do polski albo 200 zl w europe na nastepny dzien.
.

Ja osobiscie jadac na Chorwację do wynajętego domku bym z takiego czegos nie korzystal. Moim zdaniem to co Ty przytoczyłeś na temat hoteli 4 i 5 gwiazdkowych to jest inna epoka (w przyszłosci) i kosmos. Ale to moze ja jestem zacofany i z plebsu :).

Z wklejonych 3 aut dwa są brzydkie a jedno (Porsche) jest mało kombiakowate.

Własnie dlatego ze kombi sa brzydkie (mniej sportowa linie - sedan jawnie nawiazuje do coupe- grancoupe np jest bardzo podobne do sedana. Do kombi jest podobny hatchback :norty: ) to pomimo wiekszej ilosci sedanow na rynku i wiekszej ilosci miejsca z tyłu w kombi to kombi są tańsze.

Wnioskując po Twojej wypowiedzi ze kombi to nie auto rodzinne to w ogóle już wychodzi że to takie niewiadomoco z brzydkim tyłem :P

 

Ja rozumiem ze kazdy broni swojego ale nie zapedzajmy sie w tym absurdalnie daleko. Ja nie twierdzę, że cabrio jest najładniejsze i najbardziej praktyczne. :mrgreen:

 

BMW_E90_Touring.jpg

 

BMW_3er_Limousine07.jpg

 

Koncze OT.

Podsumowując niech kupujący wybiera co mu się podoba. Musi tylko pamietać że zawsze sedana łatwiej sprzedać za dobrą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja nie twierdzę, że cabrio jest najładniejsze i najbardziej praktyczne. :mrgreen:

 

Gadanie. Wózek z gondolą teź się mieści: :8)

 

http://images68.fotosik.pl/1129/a96a512d50cc6500.jpg

 

Tylko pytanie czy kupujemy wózek do samochodu, czy samochód do wózka.

 

Ale wracajmy do oceniania aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza z kombi.

 

Za to faktycznie zyjemy w innej rzeczywistosci czasowej :)

Bo nie udalo mi sie znalesc w internecie szukajac po google oraz trivago i booking itd ani jednego hotelu na terenie krajow gdzie jezyk jest dla mnie jasny (Fr, GB, ES, RO, POL, CH, benelux..) 4 lub 5 gwiazdkowego ktory bezplatnie nie oferuje lozek dziececych i Wanienek. To ze sie nigdy nie spotkalem to jeszcze inna sprawa. Dodatkowo nie udalo mi sie znalesc zadnej sieciowki 3 gwiazdkowej ktora by nie oferowala tego samego. To taki sam standard jak suszarka i do tego to hotel nic nie kosztuje bo to grosze bo potrzebne jest kilka sztuk na stanie nawet w duzych hotelach i to juz przynajmniej 10 lat jest taki stan.

Jak jedziesz do prywaciarza do wynajetego domku lub na kamping to zalezy to od prywaciarza oczywiscie. Lozeczko turystyczne zabieram jak jade do rodziny.

 

ide puscic baczka malego czy nie zyje w incepcji ! :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytam i czytam ten wątek i sam nie wiem czy dobrze robię, że chcę kupić 335xi czy źle, bo opinie uczonych są jak zwykle podzielone :D Ponieważ jest dużo fachowych opinii oraz rad, z tego względu chciałbym zapytać czy warty uwagi jest taki egzemplarz:

http://allegro.pl/bmw-e92-m-pakiet-335i-x-drive-i5614849178.html

 

dane dodatkowe:

Type code: WC71

Model: 335XI (EUR)

E-F-R series: E92

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: N54

Displacement: 3.00

Power: 225 (306 hp)

Drive: ALLR

Transmission: AUT

Paint code: 300 - ALPINWEISS 3

Upholstery code: LCD1 - LEDER DAKOTA/D1

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CD Brake Energy Regeneration

S2MF BMW alloy wheel, M spider spoke 193

S2PA Lockable wheel bolt

S4AD Interior trim strips, brushed aluminium

S4AE Armrest front, retractable

S5AC High-beam assistant

S6AA BMW TeleServices

S6AB Control, Teleservices

P7RS Package Comfort

S7XA M leather st.wheel+shiftpaddle+multif.

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S203 4-wheel drive

S205 Automatic transmission

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S249 Multifunction f steering wheel

S302 Alarm system

S320 Deleted, model lettering

S322 Comfort access

P337 M Sports package

S358 Climate comfort windscreen

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S464 Ski bag

S481 Sports seat

S488 Lumbar support, driver and passenger

S493 Storage compartment package

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S609 Navigation system, Professional

S612 BMW Assist

S616 BMW Online

S620 Voice control

S633 Preparation, mobile phone, Business

S677 HiFi system Professional DSP

S715 M Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S761 Individual sunshade glazing

S775 Headlining anthracite

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca prywatny, tablice zdjęte a zdjęcia na stacji paliw, zalatuje ciapolem, po akcencie poznasz

 

a tak z ciekawosci kto to ciapiol ? :D

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak akurat nazwisko mi bardziej brzmi na hiszpanskie lub wloskie jak juz... :mrgreen: a wypowiedzi troche na ksenofobie i racism :nienie:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.