Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie!

Takie sranie w banie!Sprzedaje swoje Bmw juz dosyc dlugo i powiedz mi jak mam zachecic kogos do

przyjazdu i obejrzenia jak nie nie niską ceną...?

Nikt jeszcze jej nie ogladal!

 

I takie pisanie ze jak drogie to dobre to gowno prawda!

Sam nie wiem od czego to zalezy chyba od tego ze rynek jest nasycony...

Jedne auta sie sprzdaja szybko a inne wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie!

Takie sranie w banie!Sprzedaje swoje Bmw juz dosyc dlugo i powiedz mi jak mam zachecic kogos do

przyjazdu i obejrzenia jak nie nie niską ceną...?

Nikt jeszcze jej nie ogladal!

 

I takie pisanie ze jak drogie to dobre to [bAD] prawda!

Sam nie wiem od czego to zalezy chyba od tego ze rynek jest nasycony...

Jedne auta sie sprzdaja szybko a inne wolniej...

 

Ja cały czas obserwuje Twoje ogłoszenie i powiem szczerze, że bardzo się dziwie że jeszcze się nie sprzedało. Wydaje mi się, że głównym powodem jest brak Navi - choć sam osobiście uważam, że jest na gó...o potrzebna to sprzedając kilkukrotnie e9x widziałem jak ludzie napalają się na "monitorek" i jest to dla nich priorytet przy zakupie - zaraz potem skóra i xenon - niestety u nas BMW musi być "na wypasie" :duh:

 

W Polsce 90% ludzi kupuje: "full wypas", "książkę serwisową oraz kpl. kluczy" i oczywiście "oryginalny lakier" - samochód niestety jest na dalszym planie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze napisze w ogloszeniu

-Full wypas

-Full M-pakiet

-Sedan

-Stan lepszy niz nowy

-Niemiec płakał jak sprzedawał

 

Zawsze bedzie chociaz duzo komentarzy.... : :mrgreen: D

 

Zainteresowanie pewnie wzrośnie - ale lepiej nie wrzucaj linka na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie!

Takie sranie w banie!Sprzedaje swoje Bmw juz dosyc dlugo i powiedz mi jak mam zachecic kogos do

przyjazdu i obejrzenia jak nie nie niską ceną...?

Nikt jeszcze jej nie ogladal!

 

I takie pisanie ze jak drogie to dobre to [bAD] prawda!

Sam nie wiem od czego to zalezy chyba od tego ze rynek jest nasycony...

Jedne auta sie sprzdaja szybko a inne wolniej...

 

Tylko, że rynek nie jest nasycony dobrymi samochodami tylko przekłamanymi co w resultacie obniża ceny na całym rynku. Przy takim wyborze kupujący może być wybredny, aczkolwiek nie zdaje sobie sprawy że najprawdopodobniej zostanie oszukany i pewnie skończy na chodzeniu dookoła i mówieniu, że BMW to g... . Czasem warto jechać na starą, dobrą giełdę gdzie czasami normalny kupujący chce kupić normalny samochód od normalnego sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto jechać na starą, dobrą giełdę gdzie czasami normalny kupujący chce kupić normalny samochód od normalnego sprzedającego.

 

Nie ma już takich giełd :D

 

U nas w PL przy kupnie/sprzedaży samochodu zasada jest prosta, każda ze stron musi czuć, że wyj.....ała drugą - handlarz musi zarobić, a kupujący musi myśleć, że wyrwał okazyjnie i wydymał handlarza "bo urwał jeszcze tysiąc z ceny" :mrgreen:

 

Są oczywiście normalne przypadki "zdrowych" transakcji ale 80% kręci się wokół okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto jechać na starą, dobrą giełdę gdzie czasami normalny kupujący chce kupić normalny samochód od normalnego sprzedającego.

 

Nie ma już takich giełd :D

 

Gdzie niegdzie chyba jeszcze są. Rodzice tak sprzedali samochód parę tygodni temu po 2 miechach :mad2: na Allegro. Giełda w Chwaszczynie pod Gdańskiem. Nie wiem jak w innych regionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinacz może wrzuć całą aukcję w html'u, bo pomimo że wszystko jest rzeczowo to dla oka wygląda słabo. Oczywiście porównuję to do naszych profesjonalistów w tej dziedzinie :p Ostatnio troszkę się bawiłem i coś napisałem także jak chcesz to pisz PM, a podeślę cały szablon i powiem co i jak.

 

Z samochodami jest różnie. Jeden będzie stał kilka dni a drugi rok. Czasem jest tak, że ma się kupca, a się nie sprzedaje bo za mało daje. Za 6 miesięcy wystawia się ten samochód 5tyś poniżej propozycji. Zasada jest taka, że jak nie ma dobrej ceny to zapomnij o szybkiej sprzedaży. Ja na początku 2014 miałem klienta z tego forum na swoje e90. Dawał mi 70tyś, a ja chciałem 72 :mrgreen: Dziś pewnie chętnie bym oddał za 59900, dorzucam 16" zimówki nowe i 16" alu ori. Już nie będę dodawał, że obecne 18" kosztują ponad 3000 także w samych kołach sporo kasy :p To jest polityka sprzedaży dobrych samochodów! :mad2:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja na początku 2014 miałem klienta z tego forum na swoje e90. Dawał mi 70tyś, a ja chciałem 72 :mrgreen: Dziś pewnie chętnie bym oddał za 59900, dorzucam 16" zimówki nowe i 16" alu ori. Już nie będę dodawał, że obecne 18" kosztują ponad 3000 także w samych kołach sporo kasy :p To jest polityka sprzedaży dobrych samochodów! :mad2:

Załóż zimówki, 18" schowaj głęboko do garażu (żeby przypadkiem kupujący nie zauważył ;) ), wystaw za te 59900 no i pozwól klientowi stargować 3000 zł. Wiem, że to bez sensu ale tak szybciej pójdzie - później sprzedasz osobno koła (albo będziesz miał je do nowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest śmieszne , coraz częściej klient dzwoni żeby mu wyjechać do połowy drogi bo ma daleko :) kolego Spinacz zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia, pierwsze na co każdy zwraca uwagę to cena i wygląd, niemal każdy pokazuje przed decyzją o ew. zakupie ogłoszenie żonie, koledze, szwagrowi itd... jak na zdjęciach nie wygląda smacznie to z jakiego powodu miałby ktoś się zabijać ? poziom jakości zdjęć niektórych handlarzy jest o wiele wyższy niż przeciętnego fotografa weselnego:)

 

ps. ja bym chętnie to ogarnął ale mieszkasz w zupełnie innej części kraju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Podjąłem dziś decyzje o sprzedaży swojego BMW E90

 

Proszę o sugestie, ile warte może być moje auto, które ma :

 

Rocznik 2005

Przebieg 260 tyś km

Sedan, arctic metalik

 

E90 320D 163 PS

 

Wyposażenie :

- Bixenon skrętny

- Navigacja Business

- Audio Pakiet HI-FI

- Sportowe dostosowanie podwozia

- Półskórzane, sportowe, pompowane fotele w kolorze czarnym

- Pakiet dodatkowego oświetlenia wnętrza

- Podgrzewane fotele przednie

- Parktronic Przedni / Tylni z wizualizacją na wyświetlaczu

- Lusterka Fotochromatyczne 3 sztuki

- Pakiet schowków

- Telefon bluetooth

- Tempomat

- Kierownica M-pakiet wielofunkcyjna

- Sensor deszczu

- Sensor zmierzchu

- Klimatyzacja 2-strefowa automatyczna

- Wykończenie szlifowane aluminium

- Lampy tylne Blackline

 

Auto bezwypadkowe, dopieszczone mechanicznie, wszystkie "stłuczki"

opisane w temacie :

 

viewtopic.php?f=158&t=194492

 

W ramach stłuczki wymienione zostały elementy w ASO na nowe, na koszt ok 24 tyś zł w tym :

- Maska

- Reflektor Xenon

- Zderzaki przód / tył

- Bok obok drzwi ( nie wiem jak to nazwać )

 

i kilka innych drobiazgów, jak widać na zdjęciach to drobne, wręcz parkingowe stłuczki.

 

Dodatkowo wymieniłem w ostatnim czasie :

 

- Turbosprężarka nowa, 22 miesiące gwarancji

- Komplet amortyzatorów

- Przepustnica

- Olej i filtry przy zmianie turbosprężarki na nową

- Klocki, tarcze ale to ok. rok temu i wiele innych rzeczy

- Sterownik swiec i swiece

- Termostaty

- Żarówki Xenon Oryginalne, nie chinskie

 

Na wszystko to mam paragony, faktury i dowody z warsztatów.

Auto zostało również dokładnie prześwietlone w warsztacie, gdy wymieniano turbine.

Wtryski, DPF, przepływomierz, wszystko zostało sprawdzone i działa bez zarzutów, komputer nie wyświetla błędów.

 

Dodatkowo Felgi 17 aluminiowe + komplet Felg 16 z oponami zimowymi.

 

Jak myślicie, za ile mogę takie auto sprzedać ? wg. mnie w bardzo dobrym stanie no i jestem właścicielem od 3 lat.

 

Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory ja do nikogo nie bede jezdzil...

Jak ktos szuka auta to jakies minimum musi wykazac...

 

Wiem ze moje zdjecia to lipa ale mam tylko taki aparat i w sumie to nawet nie mam kogo poprosic zeby mi lepsze zrobil...choc zastanawiam sie troche nad lepszym ale i tak nigdy nie dorownam galeriom prawdziwych handlarzy...

Ps. O aparatach wiem naprawde malo moze ktos podpowie jaki kupic aparat za rozsadna kase zeby robil ladne fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory ja do nikogo nie bede jezdzil...

Jak ktos szuka auta to jakies minimum musi wykazac...

 

Wiem ze moje zdjecia to lipa ale mam tylko taki aparat i w sumie to nawet nie mam kogo poprosic zeby mi lepsze zrobil...choc zastanawiam sie troche nad lepszym ale i tak nigdy nie dorownam galeriom prawdziwych handlarzy...

Ps. O aparatach wiem naprawde malo moze ktos podpowie jaki kupic aparat za rozsadna kase zeby robil ladne fotki...

 

Czysty samochód + odpowiednia pora dnia + iPhone 5S (jako aparat) i taki oto efekt :

 

11122562_1435605990081402_214467141_n.jpg?oh=ab526a94978d01488427c43da9a172a3&oe=55786EC5

11348792_1435605986748069_1024318126_n.jpg?oh=208636e0369fdbe98710dfa204f06550&oe=557794F2

11430294_1435606830081318_1355483499_n.jpg?oh=f52cbeda31440ea33755025ab3b6f44c&oe=55787A89

 

Wniosek ? Nie trzeba nie wiadomo jakiego sprzętu, żeby zrobić imponujące zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szybkich fotografii najlepiej zainwestować w smartfona. Ja posiadam S4 i idzie zrobić na prawdę fajne zdjęcia. S5 jest sporo lepszy.

Potem ewentualnie trzeba to wrzucić w gimpa, dać lekki kontrast i nasycenie barw. Jak komuś chce się bawić to można rozmyć tło, jeżeli aparat nie ma tej funkcji (S5 ma). Szczerze powiedziawszy amator nie zrobi lepszych zdjęć aparatem za 1000PLN niż telefonem za 1000PLN. Profesjonaliści oczywiście będą boki zrywać jak im powiem, że nie kupie aparatu za kafla, bo mam telefon i też da sie coś popstrykać. Dla przykładu zdjęcie robione na koniec zimy jak pamiętam za pomocą S4:

http://imageshack.com/a/img537/8867/GSd9ai.jpg

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie, znajomy szuka sobie E90 tak do 35k zł i prosił mnie o poradę. Znalazł w Warszawie BMW e90 320d 163KM LCI LIFT przebieg poniżej 150k km. Tak na pierwszy rzut oka wszystko w porządku, pierwszy właściciel w kraju, książka serwisowa. faktury napraw i zgodził się na wizytę w ASO celem dokładnego sprawdzenia auta. I ja mu mówię że jak wszystko jest tak jak on mówi to warto podjechać i sprawdzić ten samochód. Ale tak coś mnie tknęło że na aukcji podana jest moc 163KM, i 2007 pierwsza rejestracja/rok prod 2006.

Moje pytanie jest takie, w którym roku był lift tego modelu? Ja sam mam e90 z 2007 roku z maja i jest to wersja z przed liftingu i ma 163KM, myślałem że lifting był w 2008r i że tam już było 177KM.

A z tego co wynika z tej aukcji to rok prod 2006r a światła i maska już poliftowe, także jak to jest z tym liftingiem? Jutro ma dostać znajomy nr VIN jeśli facet nic nie będzie kręcił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.