Skocz do zawartości

płyn do spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy mam takie pytanie..kupiłem dzisiaj koncentrat płynu letniego do spryskiwaczy i... nalałem do buteli 5l wody z kranu i go rozmieszałem z wodą(odpowiednią ilość) potem potrząsłem..wlałem to zbiorniczka w aucie i mija już 3h i ciągle piana..dużo piany jest... na dodatek jak się popsika to zostają plamy zaschnięte na aucie...

 

chyba muszę na dniach spuścić ten płyn(wyjąc zbiorniczek) dokładnie go opróżnić i zalać normalny płyn bez kombinowania

Opublikowano

:mad2:

Napisz skargę do producenta

JEST TYLKO JEDNA MARKA AUT:)

Rozkoduje VIN

Opublikowano
  • Autor
no ale od czego jest piana?? dodam,że jak się kupuje normalnie płyn to piany nie ma po wlaniu... a tutaj non stop jest
Opublikowano
W takim razie Staszku kupiłeś nienormalny płyn. Na opakowaniu nie ma takowej adnotacji ?
Opublikowano
  • Autor

Ale bez żartów..

eh jak sie wk.. to po ndzl wyjmę zbiornik płynu... wyleje to.. i zaleje normalny płyn

Opublikowano
MISZCZU, JESTEŚ WIELKI :mad2:
Opublikowano
a nie przejechałeś ostatnio jakiegoś lisa albo kuny? Może auto dostało od tego wścieklizny i dlatego się pieni.
Opublikowano
  • Autor

ale ludzie pytam powaznie :D bo cholery można dostać...

ale kij po niedzieli spuszczam płyn i zalewam normalnym a nie kombinowac z koncentratmi i piana po sam korek

Opublikowano

Zobacz moze to szampon to i sie pieni :)

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przecież mówię...

 

nalałem wody z kranu 5l do butelki..potem do niej koncentratu trochę..potrzepałem butelką i od tej pory non stop piana i nie spada wgl

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Napisz jaki to koncentrat. Zeby inni sie nie wpakowali. Moze zmieszal sie z reszta plynu co byl w zbiorniku i dlatego piana.

🙃🙃

Opublikowano
To normalne że płyn się pieni na początku, to tak jak z płynem do mycia naczyń i wodą, ale po odpaleniu silnika powinna piana znikać. Jeśli nie znika piana to oznaka tego, że auto wpada w zbyt duże wibracje a to będzie prowadzić do kolejnych awarii. Zainteresuj się tematem poduszek pod silnikiem, kołem pasowym i dwumasem.
Opublikowano
Zobacz moze to szampon to i sie pieni :)

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

 

 

:D

Opublikowano

weź zrób to w innej kolejności najpierw koncentrat a potem woda... nie zrobiłeś w dobrej kolejności a potem masz pretensje, że się pieni :cool2:

Spuść tamto i zrób nowe jak pisze ... jak to nie pomoże to nie używaj już płynu lej wodę będziesz miał kłopot z głowy :D

BUNIA :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.