Skocz do zawartości

Lewarek i zapasówka do E87


Paulita

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

Jako, że pozbyłam się RoF i kupiłam zwykłe oponki, zmuszona jestem do zaopatrzenia się w zapas.

 

Póki co wożę ContiMobilityKit. Ale wiem, że po użyciu jest problem u wulkanizatora z wyczyszczeniem opony.

 

W kufrze miejsce jest więc wrzucę zapasówkę i lewarek.

 

Zapas już mam z E90. Podobno pasuje :)

 

A jaki lewarek? Też od E90?

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje z e90 i e60 lewarek ;) sam mam z 3er i robie 1er i 5er :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Też kupiłem lewarek z E46 i dojazdówkę 16 cali - bo resztę kół mam także 16. Na alle jest bardzo dużo 15 calowych, ale chyba dobrze zrobiłem, że wziąłem 16? :roll: No zapakowałem wszystko w pokrowiec i wożę w bagażniku:) Lewarek umieściłem wewnątrz felgi stalowej dojazdówki - tak wiec komplet leży w pokrowcu w razie "W".

Pozdrawiam!

Mam do sprzedania 2 szt. felgi M-pakiet WZ 400 R18 9Jx18H2 IS 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ostatnio wjechalem na kufel po piwie (zasr..y Oktoberfest), powietrze uszlo w 15s. Kompresor musialbym chyba na kolo zamontowac a puszke z Reifen pilotem wrzucic do srodka zeby dziure zatkac :mrgreen:

 

Zapasowka dobra zecz, 15min i moglem dalej jechac :cool2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim sprayom nie ufam :)

 

ja za 50zł załatwiłam sobie

http://www.continental-tyres.co.uk/www/tyres_uk_en/themes/extended_mobility/sealant_kits/contimobilitykit_sc_en.html

 

ale wolę tego nie używać :) fajnie że kompresor jest. Można nad wodą materace pompować :D

Ten spray oprócz uszczelnienia od razu pompuje koło, ale mały kompresorek dżast in kejs zawsze wożę ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

e90, e60, e87, e81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tez macie problem jak trzeba podnieść Wasza jedyneczkę u mechaniorka? Ja się zawsze boje ze jak nie wsadze czegos w te gniazda do podnoszenia, to ramiona podnosnika powyginaja albo polamia mi te gniazda. Trzeba by brać ze soba jakies wkladki do tych gniazd. Jedno już raz żaba powyginałem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba pilnować by używali gumowych nakładek.

Maja gumowe nakladki na ramiona podnosnika, ale taka nakladka to po prostu miękka płaska powierzchnia, na której opiera sie gniazdo podnosnikowe samochodu a prawidłowo powinni wkładac cos DO gniazd, żeby nie opierały sie na samych kołnierzach gniazd. Mam nadzieje, że kumacie o co mi kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, poniewaz nie mam lewarka- podnosnika znalazłam taki i moje pytanie brzmi czy bedzie odpowiedni i czy potrzebne są podkładki podstawy pod lewarek takie gumowe a może cos jeszcze z góry dziękuję . :)

http://olx.pl/oferta/lewarek-podnosnik-bmw-3-e46-e39-e36-z3-e-36-39-46-CID5-ID6DfyB.html#226160f0d0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewarek do twojego auta bedzie pasowal jedynie z modeli ponizej ktore posiadaja taka sama platforme.

 

http://www.realoem.com/bmw/enUS/part?id=UG31-EUR-09-2006-E87-BMW-118d&mg=51&sg=80&diagId=51_6771&q=51717237195

 

Podstawki gumowe (a wlasciwie plastikowe )jak to nazywasz kazde bmw serii 1 ma wlasne :)

 

A wygladaja one tak :

 

http://allegro.pl/kostka-progowa-pod-lewarek-bmw-e90-e91-05-i5511263737.html

 

W taka podstawke musi wejsc twoj lewarek by pasowal idealnie.

 

Ten ze zdjecia niby pasuje lecz go nie ma na liscie platform…

Napewno to pasuje on do bmw 3 serii E46.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.