Skocz do zawartości

e46 330i Be My Walentine


edek.by

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki! :)

 

Jak kiedyś mi powiedziano na innym forum, dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena na pewno była adekwatna do stanu :mrgreen: , swoją drogą "Walentynka" cieszy się dużym zainteresowaniem :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą "Walentynka" cieszy się dużym zainteresowaniem :wink: .

 

Szymonie, dużym zainteresowaniem to Twój turasek się cieszy :cool2: To dopiero galeria!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend była całkiem niezła pogoda, więc postanowiłem nie marnować czasu, póki czekam na polecone mi kosmetyki, i pojechałem do najbliższego hipermarketu. W koszyku wylądowała pasta do polerowania karoserii K2 Turbo, pasta do polerowania felg K2 Aluchrom, myjka - "rękawica" Nigrin oraz sztuczna ircha (marki nie pamiętam). Efekty prac na zdjęciach:

 

05c9f583a3dfde41.jpg

 

eac0ce08abdfe53d.jpg

 

216e364a4764ebf8.jpg

 

4a01cfacd2d34246.jpg

 

30df2955195d7083.jpg

 

Wnioski:

- pasta do polerowania K2 Turbo: produkt tani, efekty przyzwoite, ale pośladków moim zdaniem nie urywają. Na plus łatwość nakładania i polerowania.

- pasta do polerowania felg K2: produkt tani, ale efekty moim zdanim całkiem niezłe, mimo że na zdjęciach tego za bardzo nie widać. Jedyne ale: produkt żrący, więc podejrzewam, że po częstym stosowaniu może uszkodzić warstwę lakieru na feldze. Na pewno bym tego nie użył do polerowania nowych felg, albo felg po renowacji.

- rękawica do mycia Nigrin: niewygodna jak cholera. Na plus jest to, że jest miękka i nie obawiałem się o to, że mogę jakoś uszkodzić lakier.

- ircha: fajna sprawa, szczerze polecam do wysuszania karoserii. Aby rzeczywiście nie zostawiała brudnawych smug trzeba przemywać co jakiś czas w czystej wodzie i będzie git.

 

Czekam na inne kosmetyki, zobaczę jaki będzie efekt po produktach z nieco wyższej półki :roll:

Edytowane przez edek.by
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Spota chyba zrobimy u ciebie i przy okazji moje tez oblecisz ;) ja nie mam do tego talentu, chociaz ostatnio tak polecialem felgi szczoteczka do zebow ze sie swiecily jak psu wiadomoco. Tylko sasiedzi patrzyli jak na idiote

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, tylko że spot musiałby być dwudniowy w takim razie :mrgreen: A moi sąsiedzi już są przyzwyczajeni :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ladne auto a kosmetyki jak do poloneza :-(

Trzeba bylo zapytac co kupic z kosmetykow....

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nastraszyliście Panowie :|

 

Puzonn, pytałem i to dość dokładnie, i lepsze kosmetyki już są w drodze do mnie. Mam tylko nadzieję, że nie schrzaniłem konkretnie sprawę tymi środkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tarles za mocno :)

Czasu nie cofniesz, jak cos moge swoj zestaw podac ale dopiero jak bede w domu bo z pamieci to glupoty popisze.

Podstawa to glinka, politura dobra i wosk jeszcze lepszy ale o tym pewnie doskonale wiesz.

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za info! ;) Dostałem już konkretną instrukcję i listę zakupów od Chrisa (wymęczyłem go pytaniami mocno), którą jest już w trakcie realizacji, ale zawsze jestem chętny na nowe informację :)

 

Fuck... I tak to jest, jak człowiek internetu nie przewałkuje zanim coś zrobi, eh :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowne kosmetyki ktorych uzywam to:

 

Glinka - CarPro 3 Clay bars - zestaw 3 glinek + poslizg dla niej Sonus SFX Detail Clay

dokladnie nie spiesząc sie całe auto glinkuje, pierwszy raz glinka byla odrazu czarna...

Politura - Dodo Juice Lime prime lite cleaner glaze 250ml

Wosk - Collinite 476s Super Doublecoat Paste - utrzymuje sie bardzo długo, nakładam 2 warstwy przed zimą i jedną na lato, auto blyszczy sie jak psu jaja, kazdy mysli ze ciągle myje fure a to zasluga chyba tego wosku hehe

 

+ wiadomo mycie na 2 wiadra, aplikatory, pędzelki, mikrofibry itp

 

Po wszystkim mycie szamponem ktory nie zmyje wosku itp - Chemical Guys Citrus Wash Daily 473ml

 

pasta k2 to nawet strach wydech polerować ;) ale kazdy uczy sie całe zycie więc mysle że u Ciebie nie wszystko stracone... oby :twisted:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.