Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Potwierdzacie moje obawy :wink:
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Wyświetleń 310,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Ja tam na tych 193 nie widze zeby to byla oryginalna felga...

Nie widze nr OEM nabitych od wewnatrz

Opublikowano

Miałem dunlopy winter sporty 3d sztuka ok 900zł oponki zajebiste

Kupiłem teraz koreańczyka nexeny winguard opona 480zł sztuka czuć różnicę na - z dunlopem,ale nie jest źle.

Jeśli chodzi o chinczyka to dużo osób poleca firmę atlas. Są nawet gdzieś testy tych opon, podróbka micheline.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Miałem dunlopy winter sporty 3d sztuka ok 900zł oponki [bAD]

Kupiłem teraz koreańczyka nexeny winguard opona 480zł sztuka czuć różnicę na - z dunlopem,ale nie jest źle.

Jeśli chodzi o chinczyka to dużo osób poleca firmę atlas. Są nawet gdzieś testy tych opon, podróbka micheline.

 

Rozumiem że podróbka bieżnika.

 

Ale czy jakość gumy też jest 'podróbką' ?

Opublikowano
atlasy nie są złe kleją się na suchym i mokrym ale po 6 mc zostało 5mm bieżnika :)
po 6 miesiącach a po ilu kilometrach :?:
Opublikowano
na oko 10.000 tyś km trochę jeżdziłem ale po zdjęciu trzy razy mierzyłem bo nie mogłem uwieżyć że tak zniknęły, dodatkowo na maszynie było widać jak zaczynają się odkształcać tj,.dostawały garbów, ale ogólnie dość ciche, wygląd ok, na zakrętach i mokrym bez zarzutu., cena nowych 18' 860 zł. może już starczy tego oponiarskiego dylematu bo to nie ten dział :)
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
E90 M3 do non M3 E90 nie jest tk prosto zrobić, może i tanio ale zabawa nie opłacalna w żadnym stopniu. Ale cena jak na nowy zacisk M3 bardzo dobra
Opublikowano
E90 M3 do non M3 E90 nie jest tk prosto zrobić, może i tanio ale zabawa nie opłacalna w żadnym stopniu. Ale cena jak na nowy zacisk M3 bardzo dobra
Opublikowano
To nie sa standardowe zaciski z 335d ? Cenowo tak tanio, ze zastanawiam sie po co wyslalem moje do renowacji :D
E92 335d Stage H
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
teraz widzę,że to rzeczywiście są zaciski od M3,a nie 335.jak byk napisane,że M3 :duh: sorry za wprowadzenie w błąd i rzeczywiście nie jest łatwo z przeszczepem z tego co kiedyś czytałem. pewnie stąd taka dobra cena.
Opublikowano
ja podeszlem i zrezygnowalem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Opublikowano
ciekawostka - adaptery jak ktoś chce hamulce tylnej osi z serii F zamontować do E9X:

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-335i-f30-performance-bremse-adapter-buchsen-e90-e91-e92-e93/626610148-223-2230

 

Od serii F z przodu będą pasować czy też adaptery ratują?

BMW - Bayerische Motoren Werke

Moja E91 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=313333 Dowpipe RM-Motors, Turbo Hybyrda TC-Turbo, Styling 159 Sparkling Graphite

Opublikowano
Przód o ile dobrze pamietam to pasuje pnp
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

jak ktoś w E9X ma kierownicę z autobusu to tutaj jest dobra oferta na kompletną kierownicę z okrągłą poduszką i z multifunkcją, blenda z M3. w sumie gdyby nie brak kolorowej nici to wygląda nie kierownicę z M3. 850zł:

http://allegro.pl/kierownica-bmw-m1-e82-airbag-i6799610787.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Dawno nic tu nie było więc może to: https://www.olx.pl/oferta/kierownica-e90-e91-e92-e93-performance-m3-CID5-IDmAdo6.html

"Ciekawa" kierownica. :lol: :lol: :lol:

Opublikowano
ten moment kiedy jedziesz w szybkim zakręcie i wypada Ci kierownica z rąk :cry2: :cry2:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dyfuzor performance pod 335, ponoć ori i mocowania niby też wszystkie okej, ale według mnie tam z prawej strony może być coś ułamane

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6875707120

Opublikowano
Dyfuzor w E90 jest 1 czesciowy?
E92 335d Stage H
Opublikowano
Przy zderzaku m pakiet tak. Nad dyfuzorem jest taka mała listewka jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.