Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

jednak wiekszosc ludzi zaklada felgi nie oem bo oprocz dwoch trzech wyjatkow oem sa brzydkie. dlatego przyjmowac z gory ze wejdzie to troche niebezpieczne. akurat tutaj kolega ma oem jak sprawdzilem a wiec pewnie wejdzie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Wrocław. dlaczego miałyby nie podejść? zmieniasz zaciski/jarzma/klocki/tarcze i już ;) skoro do mojego biednego 320 podeszły... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no jak wynika z tej rozmowy powyżej z Rivasim podejdą do 17calowej felgi OEM, do replik niekoniecznie. Na pewno mając hamulce z 335 nie założysz już felg 16".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejda do felg 17 bez ranta wewnetrznego na wentyl. Rant jest stosowany raczej przez producentow renomowanych a wiec nie przez replki chyba ze sa to repliki znanych producentow i tak jak mowi kuflon hamulce z 335i to chyba najrozsadniejszy sposob na powiekszenie tarcz bo tani.

 

Polsrodek w postaci hamulcow z Mpaka z F3x nie przynosza odczuwalnej korzysci w sile hamowania ale maja super look z tarczami 380 mm i hamowanie jest przyjemniejsze przy niskich szybkosciach.

 

A wiec wedlug mnie albo isc w prawdziwy zestaw BBK z tarczami plywajacyi albo zostac przy 335i. chyba ze spotkasz zestaw dedykowany do E9x performance to rownierz dobre rozwiazanie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

 

za felgi cena spoko i odbiór osobisty wiec mozna obejrzeć to dodatkowy plus...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard to 433mhz w polsce ale mozesz je zmienic u siebie w bramie garazu no chyba ze to wjazd publiczny np w bloku to wtedy jestes z ladnie wygladajacym lusterkiem bo BMW faktycznie takiej czestosliwosci nie posiada (dziwne). Mozna tez spotkac bramy ktore dzialaja na wielu czestosliwosciach.

 

fajne lusterko tzw komplet to takie ktore obsluguje dodatkow viatoll (od 2012 mozna przerobic wersja japonska), ma kompass no i co najwazniejsze TLC (biorac lusterko od E6x). Jedyne 6000 zl w BMW wersja na gotowo z TLC/viatollem/ i kompasem/pilotem/swiatlami/przyciemniena.....) :)

 

to lusterko to zadna okazja sa takie za 1/2 ceny na allegro a za 100 zl wiecej jest komplet oprocz Via toll.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard to 433mhz w polsce ale mozesz je zmienic u siebie w bramie garazu no chyba ze to wjazd publiczny np w bloku to wtedy jestes z ladnie wygladajacym lusterkiem bo BMW faktycznie takiej czestosliwosci nie posiada (dziwne). Mozna tez spotkac bramy ktore dzialaja na wielu czestosliwosciach.

 

fajne lusterko tzw komplet to takie ktore obsluguje dodatkow viatoll (od 2012 mozna przerobic wersja japonska), ma kompass no i co najwazniejsze TLC (biorac lusterko od E6x). Jedyne 6000 zl w BMW wersja na gotowo z TLC/viatollem/ i kompasem/pilotem/swiatlami/przyciemniena.....) :)

Kompas nie łączy się z asystentem świateł, coś o tym wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak faktycznie troche sie rozpedzilem z opcjami BMW tego nie robi w orginale. juz tak nie zwracam uwagi na pseudo ograniczenia BMW...

trzeba doposazyc orginalne lusterko w kompas, troche to samo TLC nie dziala w E9x normalnie, a bmw nie przewidzialo Viatollu w wersji japonskiej platnosci autostradowych ani ze jego kamera cofania z Xx dziala w E9x.

 

faktycznie chyba to jest najlepsza cecha BMW, cokolwiek nie ogranicza to da sie to zlamac. W grupie VW juz tak prostu nie jest.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zarowka-d1s-osram-cool-blue-intense-5500k-i6427872334.html

 

Wydaje się dość dobra cena za pewny oryginał :)

 

Dziwne, bo allegro wystawiło 2 takie żarówki jedna za 249 właśnie a druga za 442.

 

http://allegro.pl/zarowka-d1s-osram-cool-blue-intense-5500k-i6427883923.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja czytalem to te piloty nie dzialaja w PL bo sa inne czestotliwosci. Ktoś to może potwierdzic?

 

 

Ktos ma pewno info na jakiej czestotluwości działa "lusterko"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zarowka-d1s-osram-cool-blue-intense-5500k-i6427872334.html

 

Wydaje się dość dobra cena za pewny oryginał :)

 

Dziwne, bo allegro wystawiło 2 takie żarówki jedna za 249 właśnie a druga za 442.

 

http://allegro.pl/zarowka-d1s-osram-cool-blue-intense-5500k-i6427883923.html

 

Kupilem te 1 z tej aukcji - nie mam zarzutu. Ciekawe czemu taki rozstrzal.

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:shock: :shock: :shock: najlepsze, że spoooro trzeba będzie wymienić po kupnie, bo przecież będzie rozpadać się ze starości :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ktoś zapłacił 370k za dzień z Tuskiem. Także na wszystko się znajdzie kupiec. ;) Taki samochód to tylko do muzeum się nadaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:shock: :shock: :shock: najlepsze, że spoooro trzeba będzie wymienić po kupnie, bo przecież będzie rozpadać się ze starości :?

Pytanie czy już na to czas.

Bo jak ma dalej stać to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.