Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://allegro.pl/bmw-335i-tuningowa-pompa-paliwa-walbro-450-i7515706567.html


Tak jak obiecałem , gdy będą sprawdzone i dostępne dam znać :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pedalbox+ BMW e9x 330i N52


https://allegro.pl/ShowItem2.php/future/?future_item_id=7602168394


Gdyby kogoś interesowało to zapraszam na priv.

Sprzedaje bo nie używam od kiedy mam program.

Eibach Pro Kit, Rev Motoring Silicone Intake Hose, Kolektory Turbo Works, Performance Intake, Milv's: +1mm Modified Intake Lift Valvetronic Supports, Program BPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam program i używam :), ale silnik mam słabszy ;) Generalnie jak się uda dobrze kupić to polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł więcej i ma się nowy Sprint Booster z gwarancją

 

Filipfil Dzięki za poprawienie linku.


Zawsze można ponegocjować, dlatego tu umieściłem.

Mnie osobiście pod kątem wykończenia podoba się bardziej pedalbox+ niz sprintbooster ale jak kto woli.


Gwarancja, wiadomo lepiej mieć i nie potrzebować niż nie mieć ale jeżeli cena się będzie zgadzać to czemu nie.

Eibach Pro Kit, Rev Motoring Silicone Intake Hose, Kolektory Turbo Works, Performance Intake, Milv's: +1mm Modified Intake Lift Valvetronic Supports, Program BPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli waszą trójeczką ciągniecie przyczepkę na którą ładujecie quada, skuter, kosiarkę, motocykl to znalazłem fajne najazdy, cena bardzo przyzwoita, nośność też. Do tego są składane więc nie zajmują wiele miejsca.


https://www.olx.pl/oferta/rampa-rampy-najazdy-podjazdy-stalowe-do-2200-kg-x2-CID5-IDvIzMc.html

albo u nich w sklepie

https://appsklep.pl/RAMPA-RAMPY-NAJAZDY-PODJAZDY-STALOWE-do-2200-kg-x2-p8488


Mam nadzieję, że komuś się przyda, kiedyś szukałem i nic sensownego na rynku nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Silnik n54 i n55


Wydrukowana na drukarce 3d przystawka do czyszczenia kanałów dolotowych i zaworów za pomocą "piaskowania" mielonymi łupinami orzecha.

Zalecane co 100.000 km przebiegu lub częściej. Metoda ta usuwa nagar z głowicy i zaworów nie niszcząc metalu.


Oczywiście nie jest to całe urządzenie !! ta przystawka pozwala TYLKO podłączyć odkurzacz i odessać śmieci z kanałów oraz wprowadzić dyszę ze środkiem ściernym.


https://allegro.pl/adapter-walnut-blasting-bmw-n54-n55-i7475998061.html


Cena 250 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik n54 i n55


Wydrukowana na drukarce 3d przystawka do czyszczenia kanałów dolotowych i zaworów za pomocą "piaskowania" mielonymi łupinami orzecha.

Zalecane co 100.000 km przebiegu lub częściej. Metoda ta usuwa nagar z głowicy i zaworów nie niszcząc metalu.


Oczywiście nie jest to całe urządzenie !! ta przystawka pozwala TYLKO podłączyć odkurzacz i odessać śmieci z kanałów oraz wprowadzić dyszę ze środkiem ściernym.


https://allegro.pl/adapter-walnut-blasting-bmw-n54-n55-i7475998061.html


Cena 250 zł

 

Cześć , działałeś na tej przystawce wygląda bardzo delikatnie :D mam alu ori 3szt do N54 N55 , jak będzie coś specjalnie do 1,6 THP to jestem zainteresowany ( tam jest bardzo mało miejsca między ścianą grodziową a głowicą np. w citroenie i peugeocie )

ps. Czy to Twoja produkcja ?

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

250 za coś wydrukowanego na drukarce? rozumiem... ale chyba Cię gościu POJE... alu ostatnio na ebay była za 390zl z Niemiec...


kolego LTS - te ori alu do N53 też podejdzie?

Edytowane przez lukaszewski

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja aukcja.


Jeżeli cena jest za wysoka (też mi się tak wydaje) nic nie stoi na przeszkodzie ściągnąć projekt z netu

(są udostępniane za darmo) i samemu sobie wydrukować.


Teksty "ale chyba Cię gościu POJE..." niestety nie świadczy dobrze o autorze. Nie stać cię to nie kupuj, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie stać... :mad2: :lol: :lol: :lol: nie potrzebuję tego kupować, wolę podjechać raz na 2 lata do jednego z forumowiczów i zostawić mu 7 stówek :)


ps: masz rację, poniosło mnie - PRZEPRASZAM :) myślałem, że to Twoja aukcja.

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
jak się dodzwonisz to pewnie się dowiesz coś w stylu "że to przykładowa oferta auta,które mogą ci ze stanów ściągnąć jak zapłacisz tyle i tyle zaliczki..." :mad2: za tą cenę ta wersja to nierealna oferta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.