Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy tak naprawde od nakladek, jezeli wezmiemy nakladki bardzo znanej firmy typu niemieckiego Autocarbon to spasowanie bedzie idealne a cena okolo 600 zl, jezeli wezmiemy jakas tania podrobe to cena bedzie 200 zl ale spasowanie zadne i karbon bedzie tylko w nazwie. Tutaj karcon jest tak wwyrazisty ze to wyglada na tania podrobe ale trudno czasem sie bazowac na zdjeciach.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie opłacają się takie zabawki..chyba,że fabrycznie.

 

 

jak by chodzilo o uzytecznosc...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam navi ale tą starą. Jej użyteczność jest zerowa. Słabe mapy, sterowanie do bani... jak potrzebuje to jeżdżę z Tom Tomem. Ale jak to kurcze wyglądą?! Miałam nadzieję że CIC jest lepszy i pozwoli odstawić TT, ale jakoś mnie nie przekonaliście hehehe

 

Co robić, jak żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Młoda jak chcesz zobaczyć CIC w działaniu to możemy się zgadać na jakiegoś spota i wtedy sama ocenisz czy warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możne navi nie jest do końca użyteczna ale e90 bez niej wygląda strasznie ubogo samochód za 40 tyś bez jakiego kolwiek wyświetlacza a nawet czasem trafiają sie perełki z reczną klimą...komuna absolutna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

http://allegro.pl/bmw-335i-f30-f31-zaciski-hamulcowe-tarcze-przod-i4531766899.html

Pasuje do e9X . Tutaj są tarcze 340mm ale mysle ze przy delikatnym przyszlifowaniu zaciskku wejdzie na standardowa 348mm z 335i/d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możne navi nie jest do końca użyteczna ale e90 bez niej wygląda strasznie ubogo samochód za 40 tyś bez jakiego kolwiek wyświetlacza a nawet czasem trafiają sie perełki z reczną klimą...komuna absolutna

 

Za to fantastycznie wygląda to że wyświetlacz owszem jest i to nie mały a i tak mam TomToma przyklejonego do szyby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liswty carbon ala performance do e92/e93

 

http://allegro.pl/listwy-tunel-cic-bmw-e92-e93-carbon-performance-i4598013724.html

 

jakby ktoś znalazł coś podobnego do e90/e91 to proszę info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbon metoda hydrografiki za 890 zl malo oplacalne za 300 400 zl wiecej mozna miec pokrytz listwy pradziwym karbonem

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liswty carbon ala performance do e92/e93

 

http://allegro.pl/listwy-tunel-cic-bmw-e92-e93-carbon-performance-i4598013724.html

 

jakby ktoś znalazł coś podobnego do e90/e91 to proszę info na priv.

 

To moje :)

Rivasi - czy tak dużo...?

To jest totalny komplet: 4x boczki drzwi, dwie listwy konsoli, tunel środkowy CIC, tunel tylny.

Takie komplety na allegro chodzą po 800 - 900zł.

Za samą hydrografikę dałem parę stów ;)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah no sorry w takim razie to prawie za darmo jezeli od ciebie :mrgreen:

jezeli patrzec tylko na hydrografike to drogo bo prawdziwy carbon jest ledwo ciut drozszy, jezeli patrzec na listwy + hydrografike to cena ok tylko ze generalnie ludzie juz jakies kistwy maja. :idea:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.