Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Czyli podsufitki kompletne? Nie brakuje żadnych elementów?

 

Tutaj podstopnica używana ori (a przynajmniej na taką wygląda - logo BMW). Od spodu nic nie jest ułamane?

http://allegro.pl/bmw-e90-e84-stopka-odpoczynek-podstopnica-m-pakiet-i4824902397.html

Kolego nówka podstopnica w ASO to koszt 150 złotych

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_6259-retrofit-m-footrest/vKZ86325

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/154670/686x484

Kolego nie sugeruj się cenami z allegro bo czasami nowe części są tańsze niż używane :duh: Trochę wysiłku i możesz sprawdzić na bmwstore czy innym sklepie internetowym.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Wyświetleń 311 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja bym chętnie kupił taką podstawkę pod noge ale bez tego znaczka "M" idzie gdzieś takie coś dostać?
Opublikowano
ja bym chętnie kupił taką podstawkę pod noge ale bez tego znaczka "M" idzie gdzieś takie coś dostać?

 

Nie.

Coś takiego nie występuje w przyrodzie.

Edytowane przez Nightsabes777

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
możesz zamontować podstompnicę performence. :wink:
Opublikowano

Ta kierownica po prostu ma służyć jako model w salonie do pokazywania klientom, a nie jako część zamienna do samochodu.

Na fotele bym się skusił, szkoda, że wcześniej nie było takiej okazji.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Opublikowano
  • Członkowie klubu
http://www.leebmann24.de/bmw-hifi-system-alpine.html moze to nie allegro, ale zestaw tańszy niz w Polsce o 100ojro, może komuś sie przyda jak mi :cool2:

 

Świetna sprawa...chyba, bo ile lepiej to będzie grać i o ile czystszy będzie dźwięk w porównaniu do ORI zestawu w mojej E92...???

Kolego Kri35...jakaś opinia...rzeczowa? :8)

 

jak będę miał i zamontuję to porównam , ja mam base stereo, więc lipa, z tego co sie dowiedziałem od "znawcy tematu" to najlepszy stosunek cena/jakośc, szczególnie że wzmak ma nałozoną" kabine bmw więc jest juz wystrojony :cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Może kogoś zainteresuje komplet sportowych brązowych skór do sedana. http://allegro.pl/bmw-e90-fotele-tapicerka-skora-elektryczna-srodek-i4852109539.html

 

Takich szukam dla siebie ale manualnych i z rozkładaną tylną kanapą :cry: ciężko je trafić.

 

obszyj to co masz :cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Opublikowano
Może kogoś zainteresuje komplet sportowych brązowych skór do sedana. http://allegro.pl/bmw-e90-fotele-tapicerka-skora-elektryczna-srodek-i4852109539.html

 

Takich szukam dla siebie ale manualnych i z rozkładaną tylną kanapą :cry: ciężko je trafić.

Dokladnie takie jak opsiujesz brazowa w bardzo dobrym stanie byla niedawno na allegro wiem bo sa kupilem;D i polecam tobie poczekac na takie na prawde warto

Opublikowano
Może kogoś zainteresuje komplet sportowych brązowych skór do sedana. http://allegro.pl/bmw-e90-fotele-tapicerka-skora-elektryczna-srodek-i4852109539.html

 

Takich szukam dla siebie ale manualnych i z rozkładaną tylną kanapą :cry: ciężko je trafić.

 

obszyj to co masz :cool2:

 

Mam zwykłe materiałowe stołki. Chciałbym mieć sportowe więc obszywanie nie wchodzi w grę.

 

Może kogoś zainteresuje komplet sportowych brązowych skór do sedana. http://allegro.pl/bmw-e90-fotele-tapicerka-skora-elektryczna-srodek-i4852109539.html

 

Takich szukam dla siebie ale manualnych i z rozkładaną tylną kanapą :cry: ciężko je trafić.

Dokladnie takie jak opsiujesz brazowa w bardzo dobrym stanie byla niedawno na allegro wiem bo sa kupilem;D i polecam tobie poczekac na takie na prawde warto

 

Sprawdzam codziennie allegro, jak to możliwe że mi to umknęło :duh: No ale cóż, czekam dalej, kiedyś się trafią :)

Opublikowano
Czyli podsufitki kompletne? Nie brakuje żadnych elementów?

 

Tutaj podstopnica używana ori (a przynajmniej na taką wygląda - logo BMW). Od spodu nic nie jest ułamane?

http://allegro.pl/bmw-e90-e84-stopka-odpoczynek-podstopnica-m-pakiet-i4824902397.html

Kolego nówka podstopnica w ASO to koszt 150 złotych

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_6259-retrofit-m-footrest/vKZ86325

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/154670/686x484

Kolego nie sugeruj się cenami z allegro bo czasami nowe części są tańsze niż używane :duh: Trochę wysiłku i możesz sprawdzić na bmwstore czy innym sklepie internetowym.

 

Dzisiaj podjechałem do ASO Bawaria Motors w Jankach żeby zakupić podstopnicę.. Cena? 550 zł.. (z groszami)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ale chyba z reszta
Opublikowano

550zł za podstopnicę?

Nie ma szans. Może Ci powiedzieli cenę za komplet nakładek...

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano

No też mnie to lekko zdziwiło, dokładnie mi pokazywał nawet zdjęcie czy o taką chodzi (bo miał informację że kolor czarny - schwarz).

Nie było tam informacji o komplecie nakładek.

 

EDIT: Dobra cena za poniższy zestaw? Mam E91, czy te listwy są takie same w E90?

 

http://allegro.pl/nakladki-progowe-listwy-m-pakiet-bmw-e90-e91-i4860551261.html

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
No też mnie to lekko zdziwiło, dokładnie mi pokazywał nawet zdjęcie czy o taką chodzi (bo miał informację że kolor czarny - schwarz).

Nie było tam informacji o komplecie nakładek.

 

EDIT: Dobra cena za poniższy zestaw? Mam E91, czy te listwy są takie same w E90?

 

http://allegro.pl/nakladki-progowe-listwy-m-pakiet-bmw-e90-e91-i4860551261.html

Kolego jak chcesz to Ci załatwię tą podstopnicę, bo już nie wytrzymuję za 550 złotych :duh:

Natomiast co do cen nakładek to cena bardzo dobra :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Opublikowano

Nakładki kupione, czekam na przesyłkę.

 

Co do podstopnicy podrążyłem temat (cena mi nie dawała spokoju) i dzwoniłem do innego ASO, cena faktycznie jest 553 zł. Zapytałem czy to możliwe że jakiś czas temu kosztowała mniej, pogrzebał i faktycznie, wcześniej cena była w granicach 160 zł, a teraz mają nową dostawę i Niemcy wprowadzili nowe ceny :)

Opublikowano
Ale to jest znany babol w bmwstore.pl spróbuj to zamówić to zaraz zadzwonią i powiedzą ze cena jest inna i to kosztuje 550 zł. Sam tak miałem z częściami do indyviduala. I nie ma szans żeby ci sprzedali po cenie która jest na stronie. Jak sie zacząłem awanturować to Pan mi powiedział ze to nie Allegro !
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To nakladki na pedaly 1000zl beda :mrgreen:
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Nakładki kupione, czekam na przesyłkę.

 

Co do podstopnicy podrążyłem temat (cena mi nie dawała spokoju) i dzwoniłem do innego ASO, cena faktycznie jest 553 zł. Zapytałem czy to możliwe że jakiś czas temu kosztowała mniej, pogrzebał i faktycznie, wcześniej cena była w granicach 160 zł, a teraz mają nową dostawę i Niemcy wprowadzili nowe ceny :)

 

ale jaja zamiast obniżac ceny dla starych aut to podnoszą :duh: aaaaaaaaaaaaa już wiem to sie nazywa radość z jazdy BMW :mrgreen:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
pogięło ich z tą podstopnicą. a fotele performance z linka ,który wkleiłem już poszły. pewnie jakiś "wariat" kupił :norty:
Opublikowano
To mnie coraz bardziej uswiadamia w tyn ze bmw to shit wiem ryzykowne pisanie na forun bmw ale za bardzo cenia swoja marke kiedys moze bmw robilo wrazenie ale dzis glupia mazda 6 czy hyundai genesi i40 kia optima zjadl by bmw pod wzgleden wygladu i w niedalekiej przyszlosci jakoscia. 500zl za kawalek gownianej blaszki smieszne
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
nom i mazda6 ten silnik klekota jak obinzyli stopien sprezania :cool2:
Opublikowano
Jeżeli cena jest za komplet z lampami to cena :cool2: :cool2: jeszcze można na tym zarobic jak komuś klapa nie potrzebna. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.