Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w przypadku auta z hiszpanii najważniejszą obawą jest VAT i czy auto nie było skubnięte, ale to, że jest zarejestrowane w PL niejako eliminuje obawy w tych kwestiach. w związku z kryzysem da się tam kupić auta uczciwe w okazyjnych cenach.
Tarcze hamulcowe Rotinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.....desperatów nie ma nigdzie ale to auto jest świeżo zarejestrowane jak i sprowadzone przez komis a poza tym Płock więc ew. sprawdzenie musi być w ASO.Dla mnie brak navi to dyskwalifikacja tego auta ale to kwestia gustu :wink: :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z bezusterkowością tego silnika? To trwała jednostka?

 

Ze zdjęć auto wygląda fajnie, w Hiszpanii benzyniaki z dużymi silnikami są słabo sprzedawalne i mają niskie ceny.

Warto zwrócic uwagę że podejscie Hiszpanów do aut jest podobne jak Włochów. Kilkuletnie auta potrafią byc poobijane i porysowane z każdej strony jak stary maluch...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasami silniki z oznaczeniem "si" to nie te z awaryjnej serii? Może się mylę, nie wiem jak to jest w przypadku 3 litrowej jednostki, ale w e90 były montowane 2,2 l. właśnie z oznaczeniem "si", które są bardzo awaryjne. Wyprodukowane je jako usportowione żeby uczcić osiągnięcia BMW a sportach motorowych, miały zwiększoną moc, coś tam jeszcze pogrzebane w nich było i niestety odbiło się to na ich trwałości. Czy przy 3 l. motorze nie jest czasami podobnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Byłem oglądałem, mechanicznie bez zarzutu, wizualnie do estetycznych poprawek typu: niewielkie wgniotki na drzwiach, byl malowany przedni i tylni/ przeciwległy błotnik, na relingach/kostkach mocujących z dachem złuszczenia aluminium, siatka w zderzaku pęknięta, brak zaślepki na ramieniu wycieraczki tylniej, skóra do porządnego czyszczenia, niewielkie ubytku lakieru np. na rantach drzwi itp. po prostu kosmetyka. Cena ciężko negocjowalna :? chyba się zdecyduje
"Urzędnicy są jak książki na półkach, im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś słuzą" Napoleon Bonaparte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś realnośc przebiegu?

Ja byłem zainteresowany samochodem 535d, którego zdjęcia były robione na tym samym parkingu.

Samochód był nieźle skręcony, a sprzedający był pewien podawanego przez siebie stanu licznika.

 

viewtopic.php?f=44&t=231300&p=1730198&hilit=CU58977#p1730198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki serwisowej nie posiada, tak samo jak i drugiego kluczyka, nie ma koła zapasowego, już sam nie wiem czy brać go pod uwagę :roll:
"Urzędnicy są jak książki na półkach, im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś słuzą" Napoleon Bonaparte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie auto z hiszpanskiej ubezpieczalni... zapłacil za nie pewnie 50-70% tego co teraz kosztuje...

Też tak myślę :?

"Urzędnicy są jak książki na półkach, im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś słuzą" Napoleon Bonaparte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Hiszpanii wcale nie są takie tanie samochody, nawet uszkodzone, więc też nie ma co robić tu z tego kraju raju z okazjami. Jak się z mocnej rozpierduchy robi cukiereczek na handel to zewsząd się opłaca, bo Polska to eldorado dla oszustów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie auto z hiszpanskiej ubezpieczalni... zapłacil za nie pewnie 50-70% tego co teraz kosztuje...

a co to ma do rzeczy za ile kupił? Ważne za ile sprzedaje i co. Sprawdzić należy stan auta pod kątem technicznym i prawnym, a nie dociekać kto za ile kupił. Albo drugie wyjście pojechać samemu i sprowadzić za 50% wartości skoro to takie proste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.