Skocz do zawartości

bączki na sniegu


Halloween

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jako że spadł już śnieg, próbowałem "Driftować" , ale skończyło sie tylko na próbach gdyż nie jestem w stanie utrzymac driftu dłuzej niz 2-3 sek, i teraz pytanko, co trzeba zrobic aby wyglądające prosto bączki utrzymać przez minimum te 10 sekund, tak jak na poniższym filmiku (czas od 1:06)

 

bmw e46 320d 150km sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydaje mi się, że chłopaki mają opony z kolcami, a czym lepsza przyczepność tym łatwiej driftować. Do tego po prostu musisz dużo ćwiczyć i tyle. ;) Zresztą jak się dobrze przyjrzeć to też im za dobrze nie idzie i rzadko kiedy ciągną drift dłużej niż kilka sekund.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej uczyć się na śniegu niż na czystym asfalcie (parkingu itp.) :cool2:

ps. a DSC wyłączone :mrgreen: :mrgreen: :cool2: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc wyłączone całkowicie (czyli dłuższe przytrzymanie) - jaka jest różnica czy klikne raz czy przytrzymie dłużej? (wtedy zapala sie jakas dodatkowa ikonka)

Jak masz dsc i klikniesz raz to po prostu opóźniasz reakcję systemu, a jak trzymasz dłużej przycisk to wyłączasz całkowicie i nic co związane z dsc nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No i kwestia śniegu też jest tutaj ważna :wink: najlepszy jest taki świeżutki, nieujeżdżony :D albo błoto pośniegowe :wink: bo jak masz lód pod spodem, albo jest mocno ujeżdżony to lipa z fajnym driftem :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja na początku popełniałem ten błąd, że za dużo gazu dawałem, a to trzeba jak z dziewczyną - delikatnie i z wyczuciem. Druga rzecz trochę zabawna, to siedzenie prosto bez podpierania pleców, tył kiem dobrze się wyczuwa przeciążenia (wiem, że śmiesznie brzmi, ale jak ktoś chce, niech spróbuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,bo jak sam sobie nie weźmiesz to Ci nie da

 

Co Wy jacyś szpetni jesteście? :wink:

 

To powiem inaczej.

 

Prawda o kobietach i przewadze BMW nad fwd - lepiej dać w p***e niż jechać na ręcznym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.