Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie


Mam Iste D wersje 4.14.14 do tego pelen pakiet psdz daty 4.14.12 oraz BMW 5 F11 2011r chcialbym zrobic update wszystkich sterownikow w samochodzie , aktualnie posiadam I-level F010-16-11-501 Ista wysiwetla mi docelowy I-level F010-18-11-520 .... chcialbym was zapytac czy to jest dosc swiezy level i nowszy od aktualnego ktory posiadam ?


Dodatkowo w planie programowania wyskakuje mi cos takiego:

5316677400_1326980696.jpg


W drzewie mam tylko jeden blad dotyczacyc ekranu - navi bo jest na androidzie .


Aktualizowac do tego levela co pokazuje Ista czy sa nowsze ?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do Twojego auta jest nowszy ilevel z listopada 2019, czyli cały czas aktualizują te auta.

Ista i tak nie puści Tobie programowania ponieważ brakuje navi chyba że usuniesz z FA wyposażenia auta.

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego auta jest nowszy ilevel z listopada 2019, czyli cały czas aktualizują te auta.

Ista i tak nie puści Tobie programowania ponieważ brakuje navi chyba że usuniesz z FA wyposażenia auta.

To mam 2 opcje albo wsadzić ory navi albo usunąć z FA jak piszesz ...poszukam jeszcze na necie tego najnowszego I Levela I zobaczę co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zainstaluj sterowniki do kabla, ustaw 1ms w menadzerze urządzeń i sprawdź czy masz ten sam com.

W ista ustawienia i sposób połączenia przez edibas czy jakoś tam :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie o kompatabilnosc/brak kompatybilnosci. Czy pliki SDP, BLP mozna wrzucic do innej wersji ista+. Np. zainstalowana ISTA+ 4.18.30 a pliki z najnowszej 4.21.12? Czy one zawsze musza isc w parze z aktualna wersja?

 

Ja dziś próbowałem zrobić jak piszesz Ale nie działa....trzeba mieć iste + bazy+ daty tej samej wersji...chyba że jest jakiś na to patent to może się da ...Nie wiem jak się ma np nowsza ista a starsze psdz daty być może to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Nie można, jak chcesz kiedyś programować ISTA+ to wszystko musi idealnie pasować , nawet w obrębie danej wersji 4.20.12 / 4.20.20 / 4.20.30 nie można dowolnie zamienić plików wszystko musi się idealnie zgadzać , są tacy co przerabiają starsze wersje plików językowych ale nie do programowania ISTA+ a tylko do tego SDP pliki sa potrzebne jeśli tyczy się tylko SDP to może być starsza wersja na jak masz wersje ISTA+ 4,21.12 to możesz SDP wgrać 4.20.30 ale musisz to ująć w pliku reg powinno funkcjonować dobrze i nie wyrzucać błędów (ogólnie polecam mieć wszystko idealnie zgrane ), ważne tylko dla tych co mają głowice ICOM , dane SDP bez icom są nie istotne zajmują tylko miejsce ok 200GB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak, programowanie , kodowanie ,doposażanie , wymiana sterowników serii F, G , I ,

ta część ISTA+ działa tylko z ICOM lub icom z ruterem z protokołem DHCP lub emulatorem DHCP dla sterowników most , już od NBT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie, miałby ktoś z was polskie sqlite do ISTA 4.15.16? Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Ja mam inne pytanie mam zainstalowaną Istę D wszystko niby jest ok łączy z autem mogę odczytać błędy itp. , ale jak chce np. wejść w korekty wtrysków to się odpala przełącza się na nowe okno i nic nie pokazuje cały czas jest nowe okno puste

Czy czegoś nie doinstalowałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Powinno być Ok

Zmień na Angielski lub Niemiecki , Polska baza nie ma wszystkich opcji - widać to po wielkości pliku .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Programy wymagane

Java

vcredist 2005-2015

vs90_piaredist,

net framework 3.5, 4.5.2 i 4.6.2.

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał nowszej wersji ISTA -D w wersji polskiej to poniżej wersja 4.21.12


* link do ista

http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/ISTA-D+4.21.12+PL


* link polskiej bazy SQLiteDBs

http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/SQLiteDBs+4.21.12+PL



Poniżej link do starszej wersji językowej polskiej 4.20.12


http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/SQLiteDBs+4.20.12+PL


A tu jeszcze straszą wersja językowa 4.19.40


https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/ISTA+4.19.40+PL/SQLiteDBs+PL+4.19.40

Edytowane przez Wojti77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.