Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było poprosić o zadeklarowanie wartości przesyłki $60 to opłaty wychodzą €15

taaa,mi zadeklarowali za kabelek 27 $ ....i zapłaciłem 60 zł cła :lol: ...prześwietlili wszystko,musiałem wysłać rachunek,zrzut strony aukcji itp..prawda Lady5? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Cena bardzo dobra za ICOM lekko ponad 300$ , do programowania jak dla mnie niezbędny, ICOM emulator dla siebie to ok zaprogramować, ale inny bałbym sie ryzykować

używając icom emulator, diagnostyka to najszybciej zwykły kabel, NCS też, tylko do aktywacji w Rheingoldzie czasami wymagany jest ICOM

Edytowane przez Din76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić o zadeklarowanie wartości przesyłki $60 to opłaty wychodzą €15

taaa,mi zadeklarowali za kabelek 27 $ ....i zapłaciłem 60 zł cła :lol: ...prześwietlili wszystko,musiałem wysłać rachunek,zrzut strony aukcji itp..prawda Lady5? :lol:

Dokładnie tak jak dirty.73 pisze.Ja zamawiałem do NL ,to chyba w DHL mają inne procedury bo nikt mnie o nic nie pytał tylko dostałem SMS z wiadomością gdzie mam się zalogować by opłacić cło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moje zamówienie z ICOMem dziś dotarło :D .Koledzy może ktoś podpowie jak to poprawnie skonfigurować.Zaznaczę że do ISPI. Do tej pory używałem Loadera.Pozdrawiam!

 

Witaj w gronie szczęśliwych posiadaczy ICOMów :). Świetny sprzęt.

 

Witam!Tak do końca to szczęśliwy jeszcze nie jestem :( .NIe daję rady z uruchomieniem.Coś jest nie tak ale nie wiem gdzie jest błąd :( .Jak odpalam ISTe z ikony Loader to uruchamia sie bez problemu a jak chce z BMW Group ISTA-P to nie uruchamia tylko czekam w nieskończone .Gdy ICOM podłączę do auta to świeci kontrolka System i jak podłączę pod kompa to świeci Lan więc chyba tu jest ok.W Ediabas.INI pozmieniałem tak jak pisaliście.Zauważyłem że w c /pliki programów x86/BMW/ISPI/TRIC/ISTA jest też Ediabas,i tutaj jest już wprawdzie Interface = REMOTE,Port = 6801 ,ale RemoteHost = LMUC203404 .Czy tutaj muszę zmienić RemoteHost?Jak próbuję łączyć się z ISTA D to nie wykrywa Interface .Która opcja powinna byc zaznaczona dla ICOM w VCI config?HO-ICOM/ENET local network czy direct connection?Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

orientuje się ktoś o co może z tym chodzic?

Nie może zczytac danych i zrobic testu

 

http://i769.photobucket.com/albums/xx338/mareksokol/ista_zpsemn1ljqh.jpg

 

Inpa, Ncs działa ok

Interfejs podpięty

Bateria full

Zaplon włączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Walczę dalej z tym ICOMem :mad2: :( .niby jest mała poprawa bo już IstaP uruchamia się normalnie z ikony BMW Group ISTA-P.Nie wiem co jej było.Zmieniłem we właściwościach na uruchom jako administrator i zgodność z xp3.Teraz już startujeniej znika normalnie Jak uruchomię ITool Radar to znajduje ICOM ale po około jednej minucie znika .Jak zdążę w tym czasie uruchomić ISTA D to go widzi ale nie chce łączyć bo nie święci na zielono tylko na szaro i później znika :( W Easy Connect zaznaczam w Type-REMOTE,IP-169.254.92.38(takie IP widzę w ITool Radar ),Mode-nie zaznaczam nic bo nie wiem co :oops: ,później zaznaczam ICOM lock i CHECK i wyświetla-can not connect to ip

log file written czyli nie mogę połączyć się z IP dlaczego? Dodaje załączniki jak to wygląda.

http://www.resizer.pl/18292.html

http://www.resizer.pl/18293.html

Koledzy Wasza pomoc będzie mile widziana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ISTAP możesz uruchamiać też z loadera tylko nie uruchamiasz icom emulator K-dcan, a tak to normalnie wykrywa ICOM i masz wszystkie ustawienia z Loadera język rozdzielczość i własne wpisy jak nie idzie Ci z Eesyconect to spróbj ręcznie wpisać do Ediabas tak jak mlodzik podał ALE TO TYLO DO INPA I NCS WINKFPT NFS do

ISTA nie potrzeba zmieniać EDIABAS na Remote ręcznie to tylko 3 wpisy IP, port, i Interfejs na REMOTE wygląda ze ICOM masz zablokowany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: :dance: Koledzy po kilku wskazówkach kolegi Din76.ICOM ożył :lol: Udało mi się połączyć z autem(ISTA P) ,odnalazł nr vin i dalej już trzeba było prostownik lub zakończ sesję.Komunikat że wartość napięcia poniżej wartości progowej 13V. Jutro spróbuję z zasilaniem(drugie auto).Najważniejsze że zaskoczył bo już myślałem że uwalonego zakupiłem :? Kolego Din76

WIELKIE DZIĘKI :handshake: Jak zwykle Twoja pomoc okazała się skuteczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw połącz się z icom. Przeglądarka internetowa i wpisz adres icoma. Jak się połączysz to login i hasło. Jak nie to pisz.

te pliki ktoś zaznaczył czym otwierać dlatego są ikonki tym się nie przejmuj.

Oczywiście icom podłączony do zasilania. Ja to robiłem na uruchomionym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ista 3.41 juz mi działa ok ale pobrałem Rheingolda 3.44.10 i chce sprawdzić czym się rożnią

 

http://i769.photobucket.com/albums/xx338/mareksokol/ista3_zpsf3qw4ibq.jpg

 

Podobno moga działać obok siebie na innym dysku ale trzeba jakies pliki przekoiowac do c:\

 

na chwile obecna przy uruchamianiu pojawia sie coś takiego:

 

http://i769.photobucket.com/albums/xx338/mareksokol/ista%201_zpsrmetifhm.jpg

 

http://i769.photobucket.com/albums/xx338/mareksokol/ista%202_zpseyt0t3vm.jpg

 

Podpowie ktoś co zrobić zeby było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz 3.41 i rejestr w windows ustawiony na 3.41 masz tam w SQLiteDBs zmienione pliki dla menu w języku polskim

uruchomiłeś Rheingolda 3.44 z innej lokalizacji (działa sam sprawdzałem z 3.44) to i w 3.44 musisz w SQLiteDBs zmienić pliki języka na polski z ENGB na PLPL

lub przez przypadek przy zmianie obciąłeś jakąś literkę w plikach, ewentualnie braki w folderze w SQLiteDBs (oto mój cały folder SQLiteDBs)

streamdataprimitive_PLPL.sqlite

xmlvalueprimitive_PLPL.sqlite

 

DiagDocDb.sqlite

merge

streamdataprimitive_OTHER.sqlite

xmlvalueprimitive_OTHER.sqlite

 

oczywiście jak ktoś ma więcej języków to więcej jest plików ja mam tyko Polsko-Angielski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją ISPI NEXT , wyrzuca mi cały czas błąd "Kreator instalacji produktu ISTA/P przedwczesnie zakończył pracę z powodu błędu. System nie został zmodyfikowany" brak mi już pomysłów :?
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Mam problem z instalacją ISPI NEXT , wyrzuca mi cały czas błąd "Kreator instalacji produktu ISTA/P przedwczesnie zakończył pracę z powodu błędu. System nie został zmodyfikowany" brak mi już pomysłów :?

Poczytaj viewtopic.php?f=97&t=264881

Jeśli masz taki błąd to próbujesz zmodyfikować istniejącą wersje ISTAP

Ja radzę zainstalować od początku według instrukcji i zrobić aktualizacje przy niezmodyfikowanej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją ISPI NEXT , wyrzuca mi cały czas błąd "Kreator instalacji produktu ISTA/P przedwczesnie zakończył pracę z powodu błędu. System nie został zmodyfikowany" brak mi już pomysłów :?

Poczytaj viewtopic.php?f=97&t=264881

Jeśli masz taki błąd to próbujesz zmodyfikować istniejącą wersje ISTAP

Ja radzę zainstalować od początku według instrukcji i zrobić aktualizacje przy niezmodyfikowanej wersji.

Dla mnie wywalało taki błąd jak pliki źle się ściągnęły .Pobralem od nowa i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Może mieć to związek z zainstalowanym wcześniej Rheingold? Pliki miałem od "młodzik1" Edytowane przez Yaza
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 3.41 i rejestr w windows ustawiony na 3.41 masz tam w SQLiteDBs zmienione pliki dla menu w języku polskim

uruchomiłeś Rheingolda 3.44 z innej lokalizacji (działa sam sprawdzałem z 3.44) to i w 3.44 musisz w SQLiteDBs zmienić pliki języka na polski z ENGB na PLPL

lub przez przypadek przy zmianie obciąłeś jakąś literkę w plikach, ewentualnie braki w folderze w SQLiteDBs (oto mój cały folder SQLiteDBs)

streamdataprimitive_PLPL.sqlite

xmlvalueprimitive_PLPL.sqlite

 

DiagDocDb.sqlite

merge

streamdataprimitive_OTHER.sqlite

xmlvalueprimitive_OTHER.sqlite

 

oczywiście jak ktoś ma więcej języków to więcej jest plików ja mam tyko Polsko-Angielski

 

Dzięki Din76 , też w ista 3.41 zostawilem tylko polsko - angielski język i po części jak mówiłeś to nie zmieniony plik z ENGB na PLPL w SQLiteDBs był powodem błędu z bazą danych w 3.44

Problem rozwiązany również dzieki sugestii kolegi tukan żeby odblokowac plik RAR z Rheingold 3.44 przed wypakowaniem - właściwości/ogólne/odblokój i po tym dopiero ista zaczęła sie uruchamiac jak trzeba (menu czynnosci było wcześniej puste) jednak dalej był błąd o bazie danych, zmieniłem SQLiteDBs z ENGB na PLPL usunąłem resztę jezyków i jest ok

Jak bede miał czas porównam czy jest w niej coś wiecej niz w 3.41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw połącz się z icom. Przeglądarka internetowa i wpisz adres icoma. Jak się połączysz to login i hasło. Jak nie to pisz.

te pliki ktoś zaznaczył czym otwierać dlatego są ikonki tym się nie przejmuj.

Oczywiście icom podłączony do zasilania. Ja to robiłem na uruchomionym aucie.

Kolega tukan probowal mi to ogarnac przez TeamViewer.Nistety nic :( ,twierdzi że chyba mam porypane sterowniki karty sieciowej :shock: .Przed chwilą jeszcze próbowałem sam według instrukcji doszłem do punktu 4 i problem z połączeniem internetowym i strona nie dostępna :shock: .Co jest grane? Próbowałem parę razy i czasem nawet nie zdążę się zalogować i rozłącza.Jak odłączę ICOM i odczekam chwilę to później znowu wchodzę na stronę ICOM manager i za chwilę zrywa połączenie :mad2: Już zaczynam podejrzewać ten żółty kabel dołączony do ICOMa . Jutro na innym spróbuję bo już pomysłów brak.Kolega tukan mówił by spróbować na innym lapku. Jak by poszło update na innym to później ICOM będzie śmigał na moim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najpierw połącz się z icom. Przeglądarka internetowa i wpisz adres icoma. Jak się połączysz to login i hasło. Jak nie to pisz.

te pliki ktoś zaznaczył czym otwierać dlatego są ikonki tym się nie przejmuj.

Oczywiście icom podłączony do zasilania. Ja to robiłem na uruchomionym aucie.

Kolega tukan probowal mi to ogarnac przez TeamViewer.Nistety nic :( ,twierdzi że chyba mam porypane sterowniki karty sieciowej :shock: .Przed chwilą jeszcze próbowałem sam według instrukcji doszłem do punktu 4 i problem z połączeniem internetowym i strona nie dostępna :shock: .Co jest grane? Próbowałem parę razy i czasem nawet nie zdążę się zalogować i rozłącza.Jak odłączę ICOM i odczekam chwilę to później znowu wchodzę na stronę ICOM manager i za chwilę zrywa połączenie :mad2: Już zaczynam podejrzewać ten żółty kabel dołączony do ICOMa . Jutro na innym spróbuję bo już pomysłów brak.Kolega tukan mówił by spróbować na innym lapku. Jak by poszło update na innym to później ICOM będzie śmigał na moim?

 

Może masz uszkodzone złącze LAN RJ45 w laptopie, bywa, próbowałem na starszym laptopie z XP połączyć się z ruterem w celu aktualizacji firmware rutera i miałem tak samo nie mogłem się zalogować do rutera, a na mim laptopie poszło bez problemów oczywiście używaj tylko przeglądarki Internet Explorer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.